Filmlerden Ders Almak Diye Bir Şey Var…

Bu içerik X Markası için hazırlanan sponsor içeriktir.

Sinema filmlerinin ufuk açtığı yadsınamaz bir gerçektir.Bazı filmlerden ders almak ve hayatımızı ona göre şekillendirmemiz gerekir.Bu listemizde sizlere berber – müşteri veya daha doğru anlatım şekliyle kendimizin traş olması ile başkasının bizi traş etmesi arasındaki farkı 5 maddede (film videosu eşliğinde) anlatacağız.Biraz abarttığımızı düşünebilirsiniz belki..Ama hayatta insanoğlunun başına neler gelmiyor ki? Sizlerde YORUM kısmını kullanarak  görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ders Veren Filmlerden Ders Almasını Bilene 5 Sahne

 

Sinirlenen bir berber sadece can sıkmaz.Bazen kanatır da…Sinirlendirmeyin Hüseyin Abimi…


Çakallarla Dans filmi bize gayet iyi dersler vermekte.Bir berber sinirlendirilmez kardeşim.Eee sinirlendin mi? O zaman sonuçlarına katlanacaksın.

Hasan Efendi bana bir çeki düzen ver.. (Traş mı oluyoruz yoksa işkence mi çekiyoruz?)


7 Kocalı Hürmüz filmindeki Doktor Hüsrev (Memet Ali Alabora) gibi Kekeme berber Hasan (Cengiz Küçükayvaz) muadili bir berbere gitmeyeceğinizin garantisini kim verebilir?

Başınıza devlet kuşu mu kondu acaba? Acemi insanlara çatıp traş olacağım derken yolunmuş tavuk olmakta var..


1978 yapımı Neşeli Günler filmindeki unutulmaz traş sahnesi eminim herkesin aklındadır.Şener Şen (namı diğer atma Ziya)’nın zorla traş ettiği oyuncu Selim Naşit Özcan (Kahvedeki bahtsız adam)’ın başına gelenler sizinde başınıza gelsin istemiyorsanız kendiniz traş olacaksınız..

İngiltere kralı, rahmetli başkan Kennedy, taçsız kral Pele, Backenbauer, kaleci Mayer, Nadia Komanaçi, Brigitte Bardot ve Fenerbahçeli Cemil tarafından kullanılan bir traş bıçağı bile olsa acemi ellerde bir silaha dönüşebiliyor..

Berbere traş olmaya mı gidiyorsunuz? Berber Hüseyin abiye denk gelmemeye dikkat edin…

Her berber için geçerli olmasa da zor durumda kalma olasılığı her zaman vardır.2010 yapımı Çakallarla Dans filmindeki Gökhan (Şevket Çoruh) siz olabilirsiniz mesela..Berberde filmdeki Hüseyin abi (Hakan Bilgin) olabilir.Hayat bu her şey olabilir.Filmlerden ders almayı bilmek gerekir.

Sakal Traşı Olmak Gayet Eğlencelidir…..


Berber yerine kendiniz traş olursanız çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz? Tabi ki Polis Akademisindeki oyuncu Larvele Jones gibi ağzınızla ses çıkarabiliyorsanız.

Bonus: X Markası Sloganı

x banner

Üst kısımdaki alana x markası ile alakalı banner veya video reklam yerleştirebilirsiniz.Bu kısıma ise marka tanıtım yazınız ve linkinizi ekleyebilirsiniz…

Demo İçerik Notu: Bu içerikte X Markası Bir Traş Bıçağı Olarak Kurgulanmıştır.

Reklam Hakkımda Bilgi İçin

 

Reklam Sunumu İstemek İçin

Yorum Yap

Yorum Yapıldı...Yapmak Çok Kolay

Bir Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close