Kiralık Aşk Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Bu yazımızda Türkiye’nin son dönemine damgasını vuran güzel bir aşk hikayesinden bahsedeceğiz.Yazımızda Kiralık Aşk Dizisi Konusu hakkında bilgi vereceğiz ve oyuncularını listeleyeceğiz.

Kiralık bir aşkın gerçek aşka dönüşme hikayesi… Dizinin içeriği bir kızın belli bir meblağ karşılığı zengin oğlanı tavlaması için verilen mücadeleyi anlatıyor seyirciye.Kızımızın adı Defne, oğlanımızın adı Ömer. Ömer bir ayakkabı tasarımcısıdır. Kendisi ve en yakın arkadaşı, dostu, kardeşi gibi gördüğü Sinan’la kurduğu şirketin ayakkabılarını tasarlamaktadır. Sinan ise işin mali ve idari kısımlarını yönetmektedir. Hikayemizin başlangıcına sebep olan insansa Ömer’in amcasının eşi yani yengesi Neriman İplikçi’dir. Neriman hanım kayınpederi ile girdiği anlaşma (veya mutabakat desek de yanlış olmaz sanırım) sonucu yeğenini evlendirmesi şartıyla bir köşk ile ödüllendirilecektir.

Kiralık Aşk Dizisi Konusu

Kiralık Aşk Dizisi Konusu

Köşk hastalığı mı dersiniz mal mülk sevdası mı artık her neyse bu cesaretle bu işe girişir. Defne’nin para ihtiyacıysa mafyanın eline kumar belası yüzünden düşen ağabeyi yüzündendir. 200.000 lira borcunu Neriman hanımdan alarak anlaşmayı kabul eder. Hikayenin devamında enteresan olaylar meydana gelecektir elbette. Bana soracak olursanız yaz dizisinin bu kadar tutacağı düşünülmemekten kaynaklı olsa gerek senaryo rayından çıkıp başka bir entrikaya doğru yol almaktadır. Eğer Defne’nin kiralık olduğunu Ömer öğrenirse ile başlayan cümlelerin sonunu henüz bilmiyoruz fakat benim dizilerde en sevmediğim olayların başında gelen diziye sonradan oyuncu dahil etme hastalığı bitmediği sürece gerçek senaryolar görmeyeceğiz.

Kiralık Aşk Dizisi Oyuncuları

Defne – Elçin Sangu

Kiralık Aşk Defne
Ömer – Barış Arduç

Kiralık Aşk Ömer
Sinan – Salih Bademci

Kiralık Aşk Sinan
Yasemin – Sinem Öztürk

Kiralık Aşk Yasemin
Neriman – Nergis Kumbasar

Kiralık Aşk Neriman
Necmi – Levent Ülgen

Kiralık Aşk Necmi
Hulusi – Ferdi Merter

Kiralık Aşk Hulisi
Esra – Melissa Giz Cengiz

Kiralık Aşk Esra
Türkan – Hikmet Körmükçü

Kiralık Aşk Türkan
İsmail – Kerem Fırtına

Kiralık Aşk İsmail
Nihan – Sanem Yeles

Kiralık Aşk Nihan
Koray – Onur Büyüktopçu

Kiralık Aşk Koray
Serdar – Osman Akça

Kiralık Aşk Serdar
Vedat – Ender Sakallı

Kiralık Aşk Vedat
Usta – Ayberk Atilla

Kiralık Aşk Usta

Yorum Yap

Yorum Yapıldı...Yapmak Çok Kolay

Liste Film Sitesi Baba Editörüdür...

Şimdiye Kadar 2 Yorum Yapıldı... Sende Yorum Yap

  1. byznrdlbş

    26 Temmuz 2016 at 22:49

    Bu diziyi gerçekten çok beğenerek izliyorum ayrıca tüm oyunculara gece gündüz verdikleri emekten dolayı teşekkür ediyorum

  2. Anonim

    23 Ocak 2017 at 14:54

    Barış arduç elcin sangu birbirlerini çok yakışyolar

Bir Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.