Avatar 2 Çekimleri İçin Sete Geri Dönüldü! Avatar 2’nin Konusu Açıklandı

Avatar filminin 2009’da gösterime girmesi ardından son 10 yılda en çok haşlat harcanan film unvanını korumasıyla birlikte Avatar 2 çekimleri için sete geri dönüldü. Filmin çekimleri için Yeni Zelanda’da korona virüs nedeniyle sık güvenlik önlemleri alınıyor. Bununla birlikte yapımcı Jon Landau, ilk kez Avatar 2 filmi hakkında açıklamada bulundu.

7 Aralık 2021 tarihinde gösterime girmesi beklenen Avatar 2 konusu hakkında ilk kez ayrıntılı bir açıklama geldi. Filmde Sully ailesinin öyküsü anlatılıyor. Neytiri ve Jake filmde aile oluyorlar. Evlerini terk etmeye zorlandıkları için Pandora dışındaki yerleri keşfediyorlar.

Filmin yapımcılığını üstlenen Jon Landau korona virüs nedeniyle daha az insanla devam edeceklerini de açıkladı. Filmin yönetmenliğini ise James Cameron yapıyor. Avatar 2 filminde ilk filmde olduğu gibi Sam Worthington, Zoe Saldana, Joel David Moore, Sigourney Weaver Dileep Rao oyuncu kadrosunu oluşturuyor. 2 inci filmde aynı zamanda Kate Winslet, Edice Falco, Vin Diesel ve Michelle Yeoh’un da oyuncu kadrosuna dâhil olmaları bekleniyor.

Bir cevap yazın