Aylık Kazancı 600 Bin TL ile Selin Ciğerci Rekor Kırıyor

Sosyal medya fenomeni olarak yer alan Selin Ciğerci bu alanda adını kısa sürede duyurdu. Daha sonra kozmetik firması kurmasının ardından Kanal D içerisinde yayınlanan 2. sayfa programına katıldı. Burada oldukça samimi açıklamalarda yer aldı.

Geçtiğimiz günler içerisinde aldığı 5 milyon TL değerindeki lüks arabası ile oldukça çok konuşulan isim aylık kazancı ile ilgili de bilgi verdi. Programa telefon aracılığı ile katılan Ciğerci, sosyal medya reklamları ile ayda 600.000 TL miktarı geçen ay kazandığını ve haftaya vergisini ödeyecek olduğunu aktardı.

Kozmetik markası ile d oldukça iyi bir gelir elde eden Ciğerci, rakamları açıklamanın pek doğru olmadığını fakat herkese örnek olması adına açıkladığını ekledi.

Bir ay sonra toplam 1 milyon değerinde vergi ödeyecek olduğunu ve bu sayede ne kadar geliri olduğunu bizlerin hesaplamasına bıraktığını aktardı. Eğer kazancı bu şekilde olmaya devam ederse yakında vergi rekortmeni olarak isminden söz ettireceğini ekledi. Tabi ki bunun için arı gibi çalıştığını ve yanında toplam 72 kişinin çalıştığını söyledi.

En son saç serumu ile piyasaya giren isi yakında birkaç farklı kozmetik ürünü ile de sevenlerinin karşısına çıkacağını ekledi.

Bir cevap yazın