Bay Yanlış Dizisi Konusu, Oyuncuları

Özellikle romantik komedi severlerin sıkı takipçisi olduğu Bay Yanlış dizisi, son zamanların gözde iki oyuncusunu başrol kadrosunda taşır. Can Yaman ve Özge Gürel’in başrollerini paylaştığı Bay Yanlış dizisi 26 Haziran tarihinde FOX TV’de yayınlanmaya başlamıştır. İlk yayın tarihinden itibaren seyircisini ekranlara kilitleyen Bay Yanlış dizisinin oyuncu kadrosu için yazımızı okumaya devam edin!

Bay Yanlış Dizisinin Konusu

Kafasına estiği gibi yaşayan Özgür, kendi restoranında barmenlik yapar. Aşka inanmaz ve tek gecelik ilişkiler, partiler, eğlenceler tam ona göredir. Evlilikten çok uzaktır. Ezgi ise bugüne kadar yaşadığı yanlış ilişkilerden ve kandırılmaktan çok yorulmuştur. Artık düzgün bir ilişki ve doğru insanı bulup evlenmek ister. Ancak duyguları ağır bastığı için doğru kararlar veremez. Eski sevgilisinin Ezgi’yi aldatmasına üzerine Ezgi kuzeni Cansu’ya taşınır ve Özgür ile komşu olurlar. Bay Yanlış’ın konusu ise bu noktada başlar. İlk zamanlarda frekansları uyuşmasa da zamanla Ezgi ve Özgür arasında bir bağ oluşur. Ezgi’nin verdiği kararlardaki şanssızlığını fark eden Özgür, Ezgi’nin doğru kişiyi bulması için ona taktikler vererek yardım etmeye başlar.

Bay Yanlış Dizisi Oyuncuları

Başrolünde Can Yaman ve Özge Gürel’in oynadığı Bay Yanlış oyuncuları ile güçlü bir kadroya sahiptir.

Can Yaman – Özgür Atasoy

Bay Yanlış dizisi başrol oyuncusu; 30’lu yaşlarda, aşka inancı kalmamış adı ile müsemma olan Özgür karakterini 1989 İstanbul doğumlu Can Yaman oynar. Zevkine düşkün olduğu kadar başarılı bir eğitim hayatı da olan Özgür, İstanbul’da popüler bir barın sahibidir. Seçimlerinde her zaman mantığını kullanır ve Kova burcudur.

Özge Gürel – Ezgi İnal

Olabildiğince sade hayat tarzı olan Ezgi, Bay Yanlış dizisinin başrol oyuncusudur. 1987 İstanbul doğumlu başarılı ve güzel oyuncu Özge Gürel’in üstlendiği Ezgi karakteri, üniversite eğitimi için geldiği İstanbul’a yerleşmiş 30’lu yaşlarında güzel bir genç kızdır. Aşkta hep kaybeden ama dostlukta hep kazanan Ezgi, boğa burcudur. Duygularıyla hareket eder ve kendine ait bir hayal dünyası vardır.

Fatma Toptaş – Cansu Akman

1981 Mersin doğumlu olan Fatma Toptaş, Bay Yanlış oyuncu kadrosunda Ezgi’nin kuzeni rolündedir. 35 yaşında bekâr ve oldukça güzel bir kız olan Cansu, bir hastanede Halkla İlişkiler sorumlusu olarak çalışır. Çalıştığı hastanenin hem ortağı hem de doktoru olan Levent sevgilisidir.

Cemre Gümeli – Deniz Koparan

Ünlü bir firmada avukat olarak çalışan Deniz Koparan, Ezgi’nin çocukluk arkadaşıdır. 1993 yılında İstanbul’da doğmuş olan Cemre Gümeli, Bay Yanlış dizisinde Deniz karakterini canlandırır. Tek amacı işinde en iyisi olmaktır ve yaşadığı kötü evlilik sonucu aşktan ve erkeklerden uzak durur.

Gürgen Öz – Levent Yazman

Cansu’nun sevgilisi olan Levent karakterini 1978 Zonguldak doğumlu Gürgen Öz canlandırır. 40’lı yaşlarda ve 1 çocuk babası Levent, kızı Zeynep’e çok düşkündür. İlk evliliğindeki yaşadığı sorunlar ise Levent’in tekrar evlenmesine engeldir. Doktor olan Levent aynı zamanda çalıştığı hastanenin ortağıdır.

Serkay Tütüncü – Ozan Dinçer

1991 İzmir doğumlu olan Serkay Tütüncü, Özgür’ün yakın arkadaşı olarak Bay Yanlış dizisinde rol alır. Aynı zamanda Özgür’ün restoranında şeftir. Başından birçok şansız ilişki geçse de Ozan aşka olan inancını kaybetmez.

Sarp Can Köroğlu – Serdar Öztürk

Cansu’nun çalıştığı hastanede kadın doğum uzmanı olan Serdar, 30’lu yaşlarındadır. 1990 İstanbul doğumlu Sarp Can Köroğlu’nun canlandırdığı karakter, zengin bir aileye sahiptir. Tuttuğunu koparan ve istediğine ulaşan bir kişiliği vardır. Mantığı ile hareket eder ancak aşka inancı da vardır.

Taygun Sungar – Soner Seçkin

1989 Ankara doğumlu olan Taygun Sungar, Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin eski sevgilisi rolündedir. İlaç firmasında mümessil olan Soner, ikiyüzlü bencil bir kişiliğe sahiptir.

Bir cevap yazın