Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncuları, Konusu, Karakterleri

Beni Böyle Sev Dizisi 11 Şubat 2013 tarihinde ilk bölümü ile seyirciyle buluşmuştur. Yayınlandığı süre boyunca TRT ekranlarında yer almış ve pazartesi günleri sunulmuştur. Toplam 89 bölümden oluşur ve üç sezon sonunda final yapmıştır. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşmiştir. 27 Şubat 2015 tarihinde yayınlanan final bölümü ile ekranlara veda etmiştir.

Konusu

Ömer ve Ayşem birbirlerine ilk görüşte aşık olurlar. Üniversite’de okurken birbirlerine aşık olan çift, bu aşkı evlilik ile taçlandırırlar. Ömer oldukça yakışıklı ve zengin bir çocuktur. Zenginliğinin yanı sıra bir o kadar mütevazi bir yapıya sahiptir. Ayşem ise annesi olmadan büyümüş ve hayatın zorlukları ile mücadele etmiştir. Buna rağmen hayat dolu ve enerjisi yüksek bir kızdır. Beni Böyle Sev Dizisi’nin asıl amacı kavuşmadaki zorlukları değil, kavuştuktan sonraki zorlukları göstermektir.

Oyuncuları

  • Alper Saldıran

16 Eylül 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaştan itibaren oyunculuk ile daima ilgili olmuştur. Sahne ile ilgili ilk deneyimini henüz beş yaşında anaokulunda yaşamıştır. Anaokulunda birçok yöresel dansa ilgi duymuştur. İlkokul ve lise hayatı boyunca dans ve tiyatroya devam etmiştir. Turizm Lisesi’nden mezun olmuş ve Marmara Üniversitesi Turizm Bölümü’nde eğitimini sürdürmüştür. Üniversiteyi okuduğu sırada oyunculuğu meslek olarak tercih etmiştir. Üniversite okurken “Fehim Paşa Konağı” oyunda Yusuf karakterini oynamıştır. Oynamış olduğu bu rol ile ilk ödülü olan En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü’ne layık görülmüştür. İlk oynamış olduğu dizi ise 2004 yılında Bir Dilim Aşk olmuştur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü kazanmış ve kendisini oyunculuk konusunda geliştirmiştir. Okulunda başlamış olduğu eğitim ile birlikte oynamış olduğu dizi ve filmlerin sayısı artmıştır.

  • Zeynep Çamcı

11 Aralık 1986 tarihinde Bodrum’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nden mezun olmuştur. İlk oynadığı film 2009 yılında Recep İvedik 2 olmuştur. Ardından Recep İvedik 3 Filmi ile yan rol oynamış ve tanınmıştır. Leyla İle Mecnun Dizisi’nin ikinci sezonunda kadroya dahil olmuştur. Beni Böyle Sev Dizisi’nde öksüz olan Ayşem karakterine hayat vermiştir.

  • Burcu Altın

13 Eylül 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi’nde Sahne ve Görüntü Sanatları Oyunculuk Bölümü’nde eğitim almış ve oyunculuk konusunda kendisini geliştirmiştir. İlk oynadığı film Minnoş ile kendisini tanıtmayı başarmıştır. 2008 yılında Hakan’la Geziyorum Programı’nda sunucu olmuş ve kariyerine devam etmiştir. Beni Böyle Sev Dizisi’nde Ayşem’in arkadaşı rolünü canlandırmıştır.

  • Erdem Akakçe

13 Aralık 1975 tarihinde Konya’da doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuş ve oyunculuğa adım atmıştır. Yalınayak Sokrates adli tiyatro oyunu ile ilk tiyatrosunda yer almıştır. Ardından Son Mahkum Tiyatro Oyunu’nda oynayarak tiyatrodaki tecrübesini arttırmıştır. Beni Böyle Sev Dizisi’nde Haluk Aslan karakterine can vermiştir.

  • Umut Kurt

17 Nisan 1981 tarihinde Erzincan’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro yaşamına ilk kez Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde 1997 yılında başlamıştır. Ardından Beşiktaş Kültür Merkezi’nde de tiyatro oyunlarına devam etmiştir. Bir Demet Tiyatro, Organize İşler ve Hatırla Sevgili gibi yapımlarla adını duyurmuştur. Beni Böyle Sev Dizisi’nde Mazhar Kirman karakterine can vermiştir.

 

Bir cevap yazın