Connect with us

Amerikan Başkanı Donald Trump’ın Rol Aldığı Televizyon Dizi ve Filmleri

Oyuncu Listeleri

Amerikan Başkanı Donald Trump’ın Rol Aldığı Televizyon Dizi ve Filmleri

Amerika’nın 45. başkanı iş adamı, siyasetçi, yönetici ve girişimci unvanları ile de tanınan Donald Trump’ın rol aldığı dizi ve filmleri sizler için derledik.İlginç mizacı ile dikkat çeken Amerika başkanı Donald Trump Türkiye de Amerikan güreşi olarak da bilinen WWE Raw profesyonel güreş şovuna katılan, NBC kanalında yayınlanan reality show The Apprentice görülen ve Amerika da bir çok programa katılan ilginç bir kişidir.Reklamlarda da oynayan 45. Amerika başkanı sinema filmleri ve dizilerde de küçük rollerde yer almıştır.Şimdi isterseniz Donald Trump’ın rol aldığı tv dizileri ve sinema filmlerine bir göz atalım.

Amerika Başkanı Donald Trump’ın Rol Aldığı Televizyon Dizileri:

 

7. Suddenly Susan – (1996, 2000) – IMDB:5,7

donald-trump-suddenly-susan
NBC kanalında 4 sezon ve toplamda 93 bölüm süren dizide de Trump konuk oyuncu olarak boy göstermiştir.

6. The Nanny (1993 – 1999) – IMDB:6,9

donald-trump-the-nanny
Ülkemizde de Gülben Ergen, Haldun Dormen, Kenan Işık ve Seray Sever gibi oyuncular ile Dadı ismiyle uyarlanan dizinin orijinali The Nanny CBS tarafından yapılmıştır. Durum komedisi olan dizide bir çok konuk oyuncu rol almış bunlardan birisi de Donald Trump olmuştur.

5. The Drew Carey Show – (1995, 2004) – IMDB: 6,9

donald-trump-the-drew-carey-show
Donald Trump bu dizide de 2. sezon 24. bölümde kendi olarak konuk oyuncu vasfında rol almıştır.Stand-up komedi türündeki dizide Drew Carey , Diedrich Bader , Christa Miller ve Kathy Kinney gibi oyuncular rol almıştır.Dizi 9 sezon ve toplamda 233 bölüm sürmüştür.

4. Spin City (1996, 2002) – IMDB:7,3

donald-trump-spin-city
Politik komedi türündeki dizimiz 9 kere Altın Küre Ödüllerine aday olmuş ve 4 kere kazanmış bir yapımdır. Donald Trump bu dizide de konuk oyuncu olmuştur.

3. Sex and the City – (1998, 2004) – IMDB:7,0

donald-trump-sex-and-the-city
Türkiye’de de Cine5 tarafından gösterilen Komedi dizisi Sex and the City 6 sezon toplamda ise 94 bölüm gösterilmiştir.Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis ve Cynthia Nixon gibi efsane oyuncuların yer aldığı dizide de Donald Trump konuk oyuncu olarak görülmüştür.

2. The Fresh Prince of Bel-Air – (1990, 1996) – IMDB:7,9

donald-trump-the-fresh-prince-of-bel-air
Durum komedisi türünde çekilen dizide Will Smith , James Avery , Janet Hubert-Whitten ve Alfonso Ribeiro gibi oyuncular rol almıştır. Şu anda Amerika başkanı olan Donald Trump da dizide konuk oyuncu olarak rol almıştır.

1. The Job – (2001, 2002) – IMDB: 8,4

donald-trump-the-job
ABC tarafından çekilen ve 19 bölüm devam eden durum komedisi The Job dizisinde de Donald Trump rol almıştır.

Amerika Başkanı Donald Trump’ın Rol Aldığı Sinema Filmleri:

 

6. Eddie – 1996 – IMDB:5,1

donald-trump-eddie
Spor ve aksiyon türündeki filmde Whoopi Goldberg, Frank Langella, Dennis Farina ve Richard Jenkins gibi oyuncular rol almıştır.Bu filmde de Donald Trump küçük bir rolde kendisini oynamıştır.

5. The Associate – Ortak – 1996 – IMDB:6,0

donald-trump-the-associate
Erkek egemen bir toplumda kadının ayakta kalma çabasının anlatıldığı komedi filminde Whoopi Goldberg, Dianne Wiest, Eli Wallach ve Tim Daly rol almıştır. Donald Trump ise kendisini oynamıştır.

4. Two Weeks Notice – Aşka İki Hafta – 2002 – IMDB: 6,1

donald-trump-two-weeks-notice
Warner Bros tarafından yapılan eğlenceli romantik komedi filmimizde Sandra Bullock , Hugh Grant , Alicia Witt ve Dana Ivey gibi usta isimler rol almaktadır.Liberal ve doğa dostu, para kazanamayan avukatımız Lucy Kelson (Sandra Bullock) ve kibirli milyarder iş adamı George Wade (Hugh Grant) nin hikayesinin anlatıldığı filmde de Donald Trump kendisi olarak küçük bir rol almıştır.

3. The Little Rascals – Küçük Afacanla – 1994 – IMDB:6,3

donald-trump-the-little-rascals
1994 yılı Amerika yapımı komedi filminde de Donald Trump’ı görmekteyiz.

2. Zoolander – Zırtapoz – 2001 – IMDB:6,6

donald-trump-zoolander
Moda endüstrisinin anlatıldığı 2001 yapımı komedi filminde Ben Stiller, Owen Wilson ve Christine Taylor gibi oyuncular rol almaktadır.Filmin küçük bir rolünde ise Donald Trump ve eşi Melania Trump yer almaktadır.

1. Home Alone 2: Lost in New York – Evde Tek Başına 2 – 1992 – IMDB: 6,6

donald-trump-home-alone-2-lost-in-new-york
90’lı yılların efsane filmlerinden Evde Tek Başına serisinin ikinci filminde Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern ve John Heard gibi oyuncular yer almıştır. Komedi filmimizde Kevin (Macaulay Culkin) otel lobisini bulmak için zengin iş adamı Donald Trump’ a soru sormaktadır.

Amerika Başkanı Başkanı Donald Trump’ın Rol Aldığı Televizyon Dizileri ve Sinema Filmleri Video:

Liste Film Sitesi Baba Editörüdür...

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

To Top