En Sürükleyici Filmler

En sürükleyici filmler listesini sizler için oluşturduk. Artık izlenmesi ile efsane haline gelen en güzel filmler sizler için listede yerini alıyor. Filmler oldukça sürükleyici bir şekilde yerini alıyor. Yakın zamanlarda çıkmış olan son filmler de bu listenin içerisinde. Hem yeni hem de eski olmak üzere birçok kesime hitap edecek filmler insanların hayatlarında kesinlikle izlemesi gerekenlerden meydana geliyor.

Bu listede yer alan filmlerin farklı kategorilerde yer alıyor olması her kesime daha rahat hitap etmesine olanak sağlıyor. İçerisinde; dram, eğitici, öğretici, popüler, dram gibi her alanda filmler mevcut. İşte sizlerin de bir an önce ulaşması gereken liste aşağıda detayları ile yer alıyor.

1. Limit Yok

Bir hap ardından kişinin daha güçlü ve daha zengin oluşunu konu alan bu film herkesi hayretlere sürüklüyor.

2. Predestination

 

Zaman içerisinde yolculuk yapan ve hem olası hem de olmayacak durumların önüne geçmek için suçluları yakalamaya çalışan bir ajan hayat hikayesi.

3. Görevimiz Tehlike 5

 

O zamana kadar karşılaşılması muhtemel olan en büyük düşmana karşı girilen mücadele durumlarını konu alır.

4. Tetikçiler

 

Zamanlar arasında yolculuk durumlarının gerçek olması ve bir kişinin 2072 yılına giderek yasa dışı kara borsacıların eline düşmesi ardından yaşanan illegal durumları konu edinir.

5. Ceset

Bir morg içerisinde iş kadınına ait olan ceset kayıp olur ve her şey o andan sonra başlar. Kadının ölümü arkasındaki sır perdesi aralanır ve olan her şey bir anda ortaya çıkar.

6. Yenilmezler

Barışın sağlanması adına bekletilen bir sistemin yeniden başlaması için ellerinden gelen tüm mücadeleyi verişini konu edinir.

7. Korku Seansı

Doğa üstü olan olayların incelenmesi yapılan ve her şeyi aydınlatmaya çalışan bu film gerçek bir yaşam öyküsü içerisinden alınmıştır.

8. Yaşam Şifresi

Uyurken bir anda trende uyanan adamın oraya nasıl gittiğine dair asla bir fikri yoktur. Karşısında yer alan kadının da kendisini tanımıyor olması ve bu süreçte yaşanan durumları konu edinir.

9. Ben Kimim?

Bilgisayar dehası olarak yer alan adamın Almanya içerisinde bu kadar tanınmış olmak ile yetinmeyip kendini dünya çapında tanıtmak için uğraştığı süreçte verdiği yaşam mücadelesi.

10. Yasak Aşk

Danimarka kralı olan adamın akli dengesi yerinde olmaması ve bu süreçte kafasına göre hareket ediyor olması uçuk kaçık hareketleri ile devamında gelen yaşam mücadelesini konu edinir.

11. Kıyamet Günü

Evli bir çiftin üç çocukları ile beraber kış tatillerini keyifli bir şekilde geçirebilmeleri adına Tayland gitmek için yola çıkmaları ve bu süreç içerisinde olanlar.

12. Kazanma Sanatı

Beysbol takımı içerisinde yer alan bir adam ve kısıtlı bir şekilde yer alan bütçe ile adeta yoktan bir takım var etme ve bu süreçte başarılı olabilmek adına ellerinden gelen tüm gücü veriyor olmasını konu alan film.

13. Sicario

Amerika ile Meksika arasında yer alan ve kanunsuz bir şekilde idealist bir rejim ile yönetilmek istenen bir yere yapılan müdahale. FBI ajanı olarak yer alan adam ve operasyonun kuvveti olarak yer alan görevlilerin uyuşturucu ile müdahale edebilmek adına verdiği mücadele konu ediniliyor.

14. Fury

İkinci dünya savaşının son ayları. Avrupa cephesi içerisinde yer alan müttefiklerin son kozlarını oynamak için hareket etmeleri ve savaş ile yoğrulmuş olan ordunun verdiği mücadele konu edinilmektedir.

15. Paris’te Gece Yarısı

Son bahar ayları içerisinde evlenecek olan bir adamın babasının işi gereği Paris sınırlarına gelmesini fırsat bilmesi ve küçük bir tatil için her şeyi eğlence dolu yaşamaya başlamasını konu edinir.

Bir cevap yazın