Esra Erol’un Programına Katıldığı An Hayatının Şokunu Yaşadı

20 yaşında genç isim Esra Erol programına katıldı. Programdan gerçek babasının bulunmasını istedi ve hayatı oldukça dramlarla dolu olan çocuğun çektiği baba hasreti herkesi duygulandırdı.

Program içerisinde kimliğinde yer alan kişinin kendi babası olmadığını öğrenen genç, annesinin de itirafı ile hayatının şokunu yaşadı. Yeniden tekrar yapılan DNA testi sonucu ile tekrar bir hayal kırıklığına maruz kaldı. Canlı yayın içerisinde gerçekleri öğrenen çocuk göz yaşlarına hakim olamadı ve annesinden tüm gerçekleri anlatmasını istedi.

Uğurcan daha önce hiç görmemiş olduğu Ali Celepoğlu ismindeki babasını aramaya gelmişti. Acılarla dolu olan hayat hikayesi herkesi derinden yaraladı. Çocukluk zamanları yetiştirme yurdunda geçen Uğurcan hayatının en büyük şokunu burada öğrenmiş oldu.

Babası olarak bilinen Ali, kısa süre içerisinde Esra Erol ekibi tarafından bulundu. Ama gerçek babası olmadığı ortaya çıktı. Annesi sonunda itiraf ederek gerçek babasının U.Y olduğunu evlendikten sonra kaçtığını dile getirdi. U.Y ise canlı yayına telefon ile katılarak o dönemlere bir ilişkisi olduğunu kabul etti. Oğlunun varlığından her ne kadar haberdar olsa bile o ara oldukça hızlı bir hayatı olduğu için oğlunun peşine düşmediğini ekledi.

Tekrar bir DNA testi yapılmasına rağmen o da gerçek babası çıkmadı ve en son çocuk canlı yayında göz yaşlarına hakim olamayarak annesine yalvardı.

Bir cevap yazın