İlk Fragmanı Yayımlandı! The Old Guard 10 Temmuz’da Netflix’te Yayımlanacak

Aynı isimli çizgi romandan uyarlanan ve başrolünde Charlize Theron’un yer aldığı The Old Guard filminin ilk fragmanı yayımlandı. Merakla beklenen film 10 Temmuz’da Netflix’te yayımlanacak. Böylelikle de Netflix’te dikkat çekici bir aksiyon filmi daha yer alacak.

Çizgi romanda uyarlanan film aksiyon ve fantezi türlerini bir araya getiriyor. Film içerisinde esrarengiz bir kadının liderlik ettiği bir grup paralı askerin hikâyesi anlatılıyor. Bu paralı askerler grubu aynı zamanda asırlardır yaşamakta olan ölümsüzlerden oluşuyor. Filmde asker grubu için ölümsüz olmanın heyecanı giderek azalıyor. Daha önceden tanımadıkları bir ölümsüzün ortaya çıkması bu paralı ölümsüz askerleri beklemedikleri bir maceranın içine atıyor. 10 Temmuz’da Netflix içerisinde yayımlanacak olan filmin oyuncu kadrosunda ise Charlize Theron dışında Matthias Schoenaerts, Chiwetel Ejiofor, Harry Melling, Marwan Kenzari, Natacha Karam ve Kiki Layne gibi güçlü isimler de yer alıyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Gina Prince-Bythewood oturuyor. Filmin yapımcılığını ise David Ellison ve Charlize Theron üstleniyor.

Bir cevap yazın