İrem Derici Sanat Camiasını Kızdıracak Bir Hamle Yaptı

Salgın nedeni ile işler sanat camiasında da durdu. Bu durum karşısında İrem Derici vaktini evde geçirirken gündeme gelmeyi de ihmal etmiyor. 2. sayfa programına bağlanarak yer alan Derici, 10 milyonluk bir yatırımı olsa o an sanatçılığı bırakacağını söyledi.

Erkeklerin Esmerini Severim

Derici her zaman samimiyeti ile ön planda. Kanal D ekranlarında yayına çıkan Müge ve Gülşen ile 2. sayfaya ait soruları yanıtladı. Sorulara makyaj yaptığı sırada yanıtlarını verdi. Sarışın mı esmer mi sorusuna ise erkeklerde esmeri sevdiğini söyleyerek yanıt verdi.

Beni Parayla Kandıramazsınız

Sorulardan bir tanesi olan Zengin mi Fakir mi için daha önce hiç böyle bir ayrıma girmediğini söyledi. Kelle avcısı olmadığını ve sırf parası olduğu için biri ile daha önce beraber olmadığını dile getirdi. Erkeklere en iyi yürüme yöntemi olarak DM olduğunu gören sanatçıya hangi mesajın ifşa olsa utanırsın sorusu yöneltildi. Bunun karşısında utanılacak bir şey yazmayacağını ve bu yüzden hangisi ifşa olursa olsun sorun olmadığını ekledi.

10 Milyonum Olsa İşi Bırakırım

Sanatçıya on milyonun olsa ne kadar sürede ve neye harcarsın sorusu yöneltildi. Soru karşısında don atlet adeta koşacağını ve ortalama elli yüz ev alarak yatırım yapacağını ya da bankaya koyacağını söyledi. En son işi olarak da işi bırakacağını artık insanların onu çok yorduğunu dile getirdi.

Bir cevap yazın