Kadir Doğulu Emre Kara’nın Canlı Yayın Konuğu Oldu! “Şöhret Beni Çok Şımartmıştı”

Karantina günlerinde İnstagram hesabında ünlü isimlerle yayın yapan Emre Kara’nın bir canlı yayın konuğu da Kadir Doğulu oldu. Kadir Doğulu canlı yayında oyunculuğunun ilk yıllarında şımardığını söyleyerek samimi itiraflarda bulundu.

Doğulu, açıklamalarında 2010 senesinde içinde bir aşk olsa da başka meslekle uğraştığı için oyunculuk düşünmediğini ancak sektöre itilerek girdiğini belirtti. Ardından da mesleğinin ilk getirileri çok güzel gelse de daha sonrasında bir ara bırakmayı düşündüğünü dile getirdi. Açıklamalarında “Şöhret kaygan bir zemin ve ben düştüm.” İfadelerini kullandı. Ardından da bırakıp gitmenin hiçbir zaman mizacı olmadığı için onunla mücadele ettiğini zamanla da işini sevmeye başladığını dile getirdi.

Yayında aynı zamanda eşi Neslihan Atagül ile kamp maceraları da konuşuldu. Kadir Doğulu 12 yaşından beri doğada zaman geçirdiğini ve Neslihan Atagül’ü de kamp yapmaya zamanla alıştırdığını dile getirdi. Aynı zamanda yayın içerisinde birlikte yaptıkları kamp maceralarını da anlattı.

 

Bir cevap yazın