Şafak Sezer, İnstagram Canlı Yayını Sırasında Ersin Korkut ve Büşra Pekin’e Ateş Püskürdü

Şafak Sezer geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç’ın canlı yayınına konuk oldu. Canlı yayın sırasında oldukça samimi açıklamalarda yer aldı. Ortalama olarak bir saat boyunca canlı yayına kalarak, adeta kahkahaların havada yer alması dikkatleri çekti.

Başrol olarak yer aldığı filmlerden bahsederken, çarpıcı olan bir itirafı da geri bırakmadı. 49 yaşında olan ünlü komedyen, bu sırada Kutsal Damacana içerisinde yer alan Ersin Korkut ve Büşra Pekin’e adeta ateş püskürdü.

Bir Kere Bile Kutsal Damacanada Oynadıklarını Söylemediler

Şafak Sezer, Kutsal Damacana filmi için; ” İlk başrolüm, çok güzel bir film, hayatımdaki en güzel film, ömrümün enerjisini buraya verdim. ” sözlerini ekledi. Bunun peşi sıra ne kadar acı bir durum olduğunu ve Büşra Pekin ile Ersin Korkut’un bir kere bile filmde yer aldıklarını dile getirmediklerini ekledi.

Hayatları boyunca bir daha onlar ile aynı çalışmada yer almayacağını ve bunun her ne olursa olsun asla tekrarlanmayacağını da sert bir şekilde dile getirdi.

Daha Çok İyilik Yaptım

Konuşması sırasında sette en ufak bir problem dahi olmadığını ve varsa yazıklar olsun diyerek, onlara hayatlarındaki en güzel hediyenin burada verildiğini de sitemleri ile belirtti. En azından insanın CV içerisine filmde yer aldığını eklemesi gerektiğini, acaba bir haksızlık mı yaptım diye düşüncelere girerken aksine onlar için çok iyilik yaptığını dile getirdi.

Ersin her ne kadar tanınan bir isim olsa bile Büşra’nın film ile ünlendiğini, bu şekilde tanındığı için en azından haksızlık etmemesi gerektiğini söyledi. Ersin’i Yılmaz Erdoğan’dan özel olarak istediklerini, film için zaten Büşra ve Ezgi Mola’nın gelecek olduğunu eklerken, bu kafa yapısını asla anlayamadığını, bir filmde yer aldıktan sonra farklı bir havaya girmenin saçmalığını ekledi.

Kendilerini adeta kral sanmaları ve sonrasında bir de laf atmaya kalkmalarını eklerken, bunların kendisine gitmeyeceğini sanmamalarını, bu alemde haksızlık yapılmaması gerektiğini ve ihanetin yeri olmadığını kırgınlıkları ile beraber net bir şekilde dile getirdi.

 

Bir cevap yazın