Sosyal Medya Fenomeni Murat Övüç’ün Sır Gibi Sakladığı Sevgilisi Kim?

Sosyal medya fenomeni olan Murat Övüç, sevgilisi için Kapalıçarşı’nın İmparatoru olarak bahsediyordu. Sevgilisi ile birlikte fotoğrafları yakalanan Murat Övüç’ün sevgilisinin, aslında Ermeni asıllı yakışıklı bir adamla sevgili olduğu ortaya çıktı.

Murat Övüç, sosyal medyada çektiği videolar ile tanınmıştı. Sürekli videoları ile gündeme gelen Övüç’ün özel hayatı bilinmiyordu. Emre Kara’nın sosyal medyadaki canlı yayınına katıldığı sırada verdiği bilgiler ile kendisini ele verdi. Kendisi hakkındaki merak edilenleri cevaplarken, sevgilisi hakkında birçok şeyi itiraf etti.

Murat Övüç: 12 Yıllık Sevgilim Var

Övüç, sevgilisi olduğunu belirtmiş ve 12 yıldır var olduğunu söylemişti. Ayrıca sevgilisinin çok zengin olduğunu ve pırlanta ticareti yaptığını da cesur bir şekilde itiraf etti. Sevgilisi için, parasının hem kendisine hem de bütün sülalesine yeteceğini söyleyen ifadeler kullanmıştı.

Murat Övüç’ün hesabını inceleyen bazı kişiler, yedi yıl öncesine ait bazı fotoğraflar keşfettiler. Bu fotoğraflarda oldukça samimi pozlar veren ikilinin sevgili olduğu iddia edildi.

 

Bir cevap yazın