Aç Kapıyı Çok Fenayım Filmi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Filmin senaryosu Oğuzhan Yıldız kaleme almıştır ve aynı zamanda baş rolde rol almıştır. Aç Kapıyı Çok Fenayım filminin yönetmeni ise Kenan Öztürk’tür. Filmin konusu bir arkadaş grubunun yaşadıkları bir gün sonrasında hayatlarının değişimini anlatıyor. Aç Kapıyı Çok Fenayım filminin başrol karakteri olan Oğuz oldukça başarılı bir senaristtir. Kariyerinin zirvesini yaşadığı dönemde aldığı çok ani bir kararla mesleği olan senaristliği bırakma kararı alır. Başrol karakteri Oğuz aldığı bu ani kararı hayattaki tek dostu ve sırdaşı olan ve aynı zamanda da üst komşusu eski ünlü yönetmen olan Ertem’e anlatır.

Oğuz ve arkadaşları, toplanır ve hayatlarındaki kötü giden olayların değerlendirmesini yaptıkları bir gün geçirirler. Sabah uyandıklarında ise hepsi evdedir. Ancak Oğuz ve arkadaşları geceyi nerede geçirdiklerini ve buraya nasıl geldikleri hakkında bir fikirleri yoktur. Kötü geçen günler sonrası bu esrarengiz geceden sonra bütün hepsinin bir anda işleri açılmaya başlar. Hepsine iyi yerlerden üst üste iş teklifleri yapmaya başlar. Aç Kapıyı Çok Fenalık filminde bu esrarengiz ve hatırlayamadıkları gece sonrası değişen hayatlarını konu almaktadır.

Aç Kapıyı Çok Fenayım Filmi Oyuncuları

Oğuzhan Yıldız:

13 Ekim 1981 İstanbul doğumlu olan Oğuzhan Yıldız, Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü okumuştur. Çoğumuz onu 2003 yılında Hayat Bilgisi dizisindeki Ercüment karakteri ile tanıdık. Daha sonra 2005 yılında Tadımız Kaçmasın da rol alan Yıldız, 2007 yılında ise karşımıza Çılgın Dershane sinema filminde İddia Selim karakterini canlandırdı.

Gözde Mukavelat:

Ünlü oyuncu 9 Eylül 1977 yılında Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. 40 yaşında olmasına rağmen yaşını göstermeyen Gözde Mukavelat, Modern Dans eğitimi almış olup, biz onu aslında dizilerden ve reklam filmlerinden daha çok tanımaktayız. Avrupa Yakası dizisinde Ela karakterini canlandıran Mukavelat’ı, Fox TV’ de yayınlanan Arka Sıradakiler gençlik dizisi ile yıldızı parlamıştır. Arka Sıralar dizisinde Büşra karakterine hayat veren ünlü güzel oyuncu birçok dizide yer almıştır ama başrol olarak 2013 yılında Samanyolu TV’de yayınlanan Küçük Gelin isimli dizide yer almıştır.

Ferdi Kurtuldu:

1980 İstanbul doğumlu olan oyuncuyu insanlar Emret Komutanım dizisinde Jumbo Gökhan olarak tanımaktadır. Küçükçekmece Sefaköy de orta halli bir ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelen Kurtuldu, Görüntü Sanatları Tiyatro Okulu’nda eğitim almıştır. Emret Komutanım dizisinden sonra 2014 yılında Tolga Çetin’in yönetmen olarak yer aldığı dizide Cempo karakterine hayat verdi. Birçok dizi ve sinema filminde yer alan oyuncu 2012 yılında Yasemin Kurtuldu ile dünya evine girdi. Çiftin 2013 yılında Mehmet Noyan isimli bir oğulları oldu. Oyuncu en son 2016 yılında Yola Geldik sinema filminde rol almıştır.

Burçin Abdullah:

Ekranlarda yeni yüz olan Burçin Abdullah 22 Temmuz 1987 doğumludur. Adam Mısın! Bol Şans, Ankara Yazı Veda Mektubu, Bensiz, Dursun Çavuş ve Selam sinema filmlerinde yer almıştır.

Aç Kapıyı Çok Fenayım Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *