Ağır Romantik Filmi İzleyicilerle Buluşuyor

0/5 Votes: 0
Report

Description

Ağır Romantik Filmi Konusu
Hayat şartlarındaki sorunlardan ve yoğun iş temposundan biraz uzaklaşarak rahat birkaç saat geçirmek isteyen romantik komedi türlerini seven kişiler için oldukça uygun bir film olan Ağır Romantik film. Çoğunlukla duygusal filmleri seven kişilerinde tercih ettiği romantik komedi filmleri arasında yer alabilecek bir filmdir. Ağır Romantik filmi Dolapdere’de geçmektedir. Ayrı dünyaların insanları olan iki gencin birbirlerine aşkını anlatmaktadır. Eğitimci bir ailenin kızı olan, konservatuar okuyan Aslı’nın ( Tuvana Türkay ) İstanbul’un en kalabalık yerlerinden biri olan Beyoğlu’nda çantasının kapkaççılar tarafından çalınması ile hayatı bambaşka bir hal almıştır. Çantasının çalındığı ana şahitlik eden Kerem ( Onur Tuna ) Aslı’ya yardım eder ve çantasını bularak Aslı’ya teslim eder. Bu olay sayesinde tanışan Aslı (Tuvana Türkay) ile Kerem ( Onur Tuna) görüşmeye başlarlar. Çok geçmeden bir ilişkiye başlarlar. Kendini farklı biri olarak tanıtan Kerem ( Onur Tuna ) aslında İstanbul’un en büyük kapkaç çetesinin başı olan kişinin oğludur. En mutlu günleri yaşananlar karşısında akıllarından çıkmayacağı bir güne dönüşmüştür.

Ağır Romantik Filmi Oyuncu Kadrosu

Filmin kadrosu birçok başarıya imza atmış kişilerden oluşmaktadır. Erkek başrol oyuncusu 1985 Çanakkale doğumlu olan Onur Tunadır. Filmde Kerem karakterini canlandırarak başrolde oynamaktadır. Kadın başrol oyuncusu ise 1990 yılında İstanbul doğumlu olan Tuvana Türkay olarak seçilmiştir. Aslı karakterine can vermektedir. Aslı’nın ve Kerem’in anne ve babasını canlandıracak olan oyuncular ise şunlardır. 1970 yılı İzmir doğumlu olan Servet Pandur, Aslı’nın sanat ile ilgilenen, doktor olan annesi rolündedir. 1950 yılı adana doğumlu Gazanfer Ündür, profesör olan babasını canlandırmaktadır.

İstanbul’un en büyük kapkaç çetesinin başı olan Kerem’in babası rolünün sahibi ise 1955 yılı İstanbul doğumlu olan Altan Erkeklidir. 1974 doğumlu olan Kürt kökenli oyuncu aynı zamanda senarist ve yönetmenlik yapan Sermiyan Midyat ise Organize Şube Müdürü olarak kadroda yer almaktadır. 1972 doğumlu olan tiyatro ve sinema oyunculuğu yapan Durul Bazan da kadroda yer alan diğer bir oyuncudur.

Ağır Romantik Filmi Yönetmeni Ve Senaristi

26 ağustos 1985 Çanakkale doğumlu olan Deniz Denizciler tarafından kaleme alınan Ağır Romantik filminin aynı zamanda yönetmenliğini de Deniz Denizciler yapmaktadır. Daha önce Baba 1,5, Çılgın Kolej ve Türk Lokumu adlı filmlerin yönetmenliğini de yapmıştır. Türk lokumu adlı filmin senaryosunu yazan da Deniz Denizcilerdir. 2019 Mayıs ayında çekimlerine başlanmış olan Ağır Romantik filmi 14 Şubat 2020 yılında vizyona girecektir. Yapımcılığını Ruhiyya Aliyeva üstlenmiştir. Film yaklaşık 1 saat 40 dakika olarak vizyona girecektir.

Vizyon Tarihi: 14 Şubat 2020
Şirket: Liatris Yapım
Filmin Türü: Romantik-Komedi, Dram
Yapım Yılı: 2020

İşte Filmin Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *