Aj And The Queen Dizi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Aj And The Queen Dizi Konusu

AJ andttheQueen, Netflix yapımlı komedi dizileri arasında büyük ilgi gören dizilerden birisi olmaktadır. Seyircinin severek izlemiş olduğu ve izlerken de her saniye kahkahalara boğulduğu dizinin konusu ise AJ ve Queen arasında geçmektedir. Türkçeye Aj ve Kraliçe olarak çevrilen dizinin yaratıcıları ise Ru Paul ve Michael PatrickKing yer almaktadır. Son dönemlerin en sevilen Amerikan komedisi türünde olan bu dizinin konusu ise şöyledir:

Dizinin Ana Karakterleri

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Queen, aslında bir DragQueen olmaktadır. Yani Türkçe anlamıyla bir travestidir. HVe bir gün karşısına hiç beklemediği bir anda hiç beklemediği küçük biri çıkar. Hikaye, temelde böyle başlasa da, aslında durum hiç da bununla sınırlı kalmaz. Çünkü o küçük misafir ve Amerika Birleşik Devletleri’nin her yerini karış karış gezen bir DargQueen söz konusu olacaktır. Bu hikayedeDragQueen olarak nitelendirilebilecek karakter, RubyRed olmaktadır.

Ruby, Amerika’nın hemen hemen tüm kulüplerinde gezmektedir. Kulüpleri gezerken, insanları da hayli eğlendirmeyi başararak para kazanarak hayatını sürdürmektedir. Bu gösteriler neticesinde parasını da aynı zamanda biriktiren Red, uzun süre geçse de hedefinde belirlemiş olduğu miktarı biriktirmiştir. Ve sonrasında almış olduğu bir karar ile son gösterisine çıkar. Artık gösteri yapmasına gerek yoktur. Çünkü artık o bir kulüp açma kararı almış ve kulübün sahibi de kendisi olacaktır. Fakat hiçbir şey RubyRed’in kafasında tasarladığı gibi gitmeyecektir.

10 Ocak Günü Seyirci İle Buluşacak

Çünkü DragQueen’imiz, parasını bir hırsıza kaptırır. Bu durum karşısında pes etmeyen güçlü Ruby, pes etmeyecek ve yepyeni bir hayata sıfırdan başlamak için ilk adımını atacaktır. Artık karavanı ile turnelere çıkan ve böylece para kazanmayı hedefleyen Ruby, bu süreçte ufak bir çocukla karşılaşır. Ve henüz 11 yaşında olan bu küçük çocuk, onun hayatını tamamen değiştirir.

Artık DargQueen’in hiç beklemediği davetsiz bir misafiri vardır. Ve o, kendisini ağırlamak durumunda kalmıştır. Oldukça dobra bir konuşma tarzına sahip olan bu ufak çocuk, sivri diliyle zaman zaman DargQueenRubyRed’i çileden çıkartıyor olsa da,RubyRed ve AJ son derece keyifli vakit geçiren ve yaşadıkları maceralar ile de seyirciyi hayli güldürecek muhteşem bir ikili olmayı başaracaklardır.


Aj And The Queen  Oyuncuları

Dünyanın hemen her yerinde sevilerek izlenen dizilerden biri olmaya aday olan AjAndTheQueen, ciddi bir izleyici kitlesine sahip Amerikan Komedi dizileri arasındaki yerini alır. Baş rollerinde Ru Paul Charles, Izzy G., Michael-LoenWooley’in olduğu dizinin ilk sezonu ise 10 ocak tarihinde yayınlanacak.

Fragman:

 

TAGS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *