Aşk Nerede? Filmi, Konusu ve Yorumları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Sinemaya romantik komedi dalında yeni bir eser daha katıldı. Aşk Nerede? Film güzel bir potansiyel yakalamış ve ilgi dolu görünüyor. Her ne kadar alışık olduğumuz konular olsa da genel olarak farklı olaylar sarmalında olması ilgi çekiyor. Filmi kaleme alan ve yönetmenliğini üstlenen Semra Dündar iyi bir iş çıkarmış gibi gözüküyor. Bu alanda sinemamıza birçok yapıt katan Semra Dündar Aşk Nerede filmi ile bence çıtayı biraz daha yukarı çıkardı. Semra Dündar Vay Başıma Gelenler Sinema Filmi serisinin ve Baba Ocağı dizisinin de yönetmen koltuğunda oturan bir ismiydi.

aşk nerde filmi
Filmin oyuncu kadrosu ise gayet başarılı görünüyor. Özellikle genç yetenek Ayça Erturan tiyatro ve dizilerindeki başarısını sinemaya da taşıyor. Ona eşlik eden Faik Ergin ise rolünü gayet güzel oynamış. İki oyuncu filmde gayet uyumlu ve seyirciyi sıkmayan bir iş çıkarmışlar. Filmin önemli oyuncuları arasında Tabi iki usta oyuncu Oya Aydoğan ve Kadir Çöpdemir gibi isimler de var. Filme büyük bir renk katıklarının söylemeliyim.

Filmin ana Konusu ise;

Aşk Nerede Filmi Konusu

Yaşıtlarını evlendiği, kendisini ise hayla koca bulmak için çok seçici olduğu Kahramanımız karar verememektedir. Zengin, akıllı, romantik erkek modelini her kadın gibi arzu eder. Fakat işler hiç de öyle gitmez. Kendisi kariyeri olan ve sosyete bir sınıfın mensubudur. Genç ve yakışıklı olan taksi şoförümüz kahramanımız ile tanışır ve işler karışır. Maceralı bir imkânsız aşk başlar filmimizde.
Aşk ve sevgi dolu bir film ve izlerken duygu seli alıp götürecektir sizi. Eğlenceli romantik bir komedi izlemek isteyenler için önerilir.İyi seyirler dilerim.

Aşk Nerede? Filmi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *