Aşk Uykusu Filmi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

31 Martta vizyona girecek olan Aşk Uykusu, hüzünlü bir evliliğin hikayesini anlatmakta. Aldatıldığını öğrendikten sonra hayalleri ve yuvası yıkılan bir kadının eşini ve evini tekrar kurtarabilmek ve düzenleyebilmek adına verdiği mücadeleyi konu edinmektedir. Aşkı için her kadının yapması gereken durumları konu edinen film, kurgu olmasına rağmen gerçek bir hikayenin de kapılarını aralamaktadır. Yonca, eşini hiç kimsenin sevemeyeceği büyüklükte bir aşk ile seviyordu. Aldatıldığını öğrendiği andan itibaren boşluğu düşmesi Aşk Uykusundan uyanmasına neden oldu. Tamamen gerçek karakterlerden ve olaylardan ilham alınarak kurgulanan film, 31 Mart itibari ile vizyona giriş yapacak. Dizinin başrol oyuncuları ile ilgili bilgilere gelecek olursak;

Aşk Uykusu Filmi Oyuncuları:

 

Gökçe Bahadır:

Aşk Uykusu Filmi başrol oyuncuları arasında gösterilen ve filmin en önemli karakterlerinden biri olarak gösterilen Yonca, Gökçe Bahadır tarafından canlandırılacaktır. Eşi Serkan tarafından aldatılmanın şokunu kısa sürede atlatamayan ve derin bir Aşk Uykusuna yatan Yonca büyük şoklar geçirerek aşka ve evliliğine olan düşkünlüğünü devam ettirmek istemektedir. Bu alanda rakibi Seda ile olan kapışmaları izleyicilerin oldukça şaşırmalarına neden olacak. Yonca, aşıkı ve evliliğini kurtarabilmek adına yapacağı çalışmalar Serkan ve Seda üzerinde nasıl etki edecek?

 

Alican Yücesoy:

Aşk Uykusu filminin erkek karakteri arasında önde gelen bir role sahip olan Alican Yücesoy, film içerisinde Serkan rolünü canlandırmaktadır. Serkan, başarılı ve oldukça güzel bir kariyere sahip rolü ile kadınların sürekli ilgi odağında bulunan bir rol olarak bilinmektedir. Yonca ile yaptığı evlilik süresince oldukça mutlu ve aşk dolu zamanlar geçirmiştir. Bir gün karşısına çıkan Seda, aşk duygularının tekrar canlanmasına neden olmuştur. Yonca ile aralarına giren bu kadın, filmin en önemli sahnelerinin oluşmasına olanak sağlamıştır. Serkan, Seda ile Yonca arasında acaba nasıl bir seçim yapacak? 31 Martta bu soruların cevabını vizyonda alabileceğiz.

 

Hande Subaşı:

Hande Subaşı, Aşk Uykusu filminin başrol karakterlerinden Seda rolünü üstlenmiştir. Güzelliği ile birçok kişinin dikkatini üzerine çeken oyuncu filmde de aynı meziyetlere sahiptir. Serkan’ın gönlünü çalabilmek için elinden geleni yapan Seda, Yonca ile geri dönüşü olmayan bir savaşın içerisine girecek gibi görünüyor.  Tamamen gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan film, başlangıçta ta belirttiğimiz üzere Seda ve Yonca arasındaki kapışma mücadelesini anlatmaktadır. Seda, film içerisinde Serkan’ı elinde tutabilmek adına oldukça değişik entrikalar meydana getirecek gibi görünüyor.

Yapımcılığı Sihirli Perde tarafından üstlenilen Aşk Uykusu Filmi, Nisan Akman yönetmenliğinde kayda alınmıştır. Başrol oyuncularının yanında Hasan Küçükçetin, Lale Başar, İsmail Düvenci, Peyman Umay ve Mehmet Çoşkundeniz gibi birçok ustaların katkıları ile tamamlanmıştır. Gösterim tarihi ilk olarak 17 mart olarak belirlenen film, teknik sebeplerden dolayı 31 Mart tarihine ertelenmiştir.

Şuan için film ile ilgili herhangi bir sınırlandırılma getirilmemiş olup 81 ilde kolay bir şekilde vizyona girecektir. İlk izleyenlerden olacak olan okuyucularımız, film hakkındaki yorumlarını gönderimiz altına ekleyerek bizler ile paylaşabilirler.

 

Aşk Uykusu Filmi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *