Baat Hamari Pakki Hai Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Yabancı diziler içinde Hint dizilerinin yeri oldukça farklıdır. Hint dizilerinde geçen kişi ve olaylara diğer dizilerde çok olmaz. Bu dizilerde yaratıcı konular yer alır. Bu konular televizyonda da ilgi görmektedir. Bu tür Hint dizilerinden favori görülenlerden birisi de Baat HamariPakki Hai adlı dizi olmuştur. Bu dizi, Hint drama konulu olarak geçer. İlk bölümü ile 2010 yılında yayınlanmaya başladı. Yapımın toplam olarak 188 bölümü mevcuttur.Hint Dizileri isimli listemiz de dikkatinizi çekebilir: http://www.listefilm.com/en-iyi-hint-dizileri/

Baat Hamari Pakki Hai Konusu:

Baat Hamari Pakki Hai
Dizide öksüz olarak yaşayan Saanchi’nin yaşamı verilmektedir. Kendi halinde ve öksüz olarak bilinen kız Saanchi, dayısı Indar Sharma ve dayısının karısı Usha Sharma ile hayatını sürdürmektedir. Aynı şekilde Saanchi, kuzenleri Shreya, Nani ve Naanu ile birlikte yaşamaktadır. Saanchi, kendisi için bir eş olmasını çok istemektedir ama bu durum için sürekli sorunlar yaşar. Sürekli olarak birileri tarafından reddedilen Saanchi’nin evlenmesi olayı da Usha’nın hayatında önemli bir yer edinmiştir.

Baat Hamari Pakki Hai Konusu

Saanchi’yi bazı zamanlar evlilik amacıyla birileri ziyaret eder. Damat adayı geleceğinde ise Saanchi için anında hazırlıklar yapılır ve Saanchi için bakım zamanı gelir. Ancak çoğu zaman reddedilen Saanchi’nin bu duruma karşı hep suçlu görülmesi onu üzer. Saanchi, sürekli bir damat adayı için hazırlanıp olumsuz sonuç alması ile oldukça üzülür. Her seferinde reddedilmek daima kalbini yaralar. Bir süre sonra ise Saanchi, kendisine uygun bir eş olabilecek Shravan ile tanışır. Büyüklerinin gözlemi sonucu ise ikisinin evlenmesi kararı alınır. Ancak Shravan başka birini sevmektedir yani istemez. Saanchi bunu öğrendiğinde ise çok üzülür ve büyük bir hayal kırıklığı ile baş başa kalır.

Baat Hamari Pakki Hai Dizi Karakterleri:

 

Ankita Sharma – Saanchi Joiswal:

Baat Hamari Pakki Hai Ankita Sharma
Ankita Sharma, 7 Şubat 1987’de doğdu. Dans ve müzik dünyasında da bilinir. 2008 yılında kursundan derece almıştır. Dans kareografisi işini çok istemiştir. Ancak kariyerini oyunculuk ile sürdürmeyi tercih etti. Ocak 2015’te ise Mayank Sharma ile nişanlandı. 9 Mart 2015’te evlendiler. Baat Hamari Pakki Hai dizisinde Saanchi adlı karaktere hayat veren Ankita Sharma, bu dizide başarılı oyunculuğunu herkese göstermiştir. Sürekli olarak kendisi için bir damat adayı aranırken umudu kırılan ve sonunda bulduğunu zannettiğinde en büyük üzüntüsünü yaşayan bir kızı canlandırmaktadır.

Barun Sobti – Shravan Joiswal:

Baat Hamari Pakki Hai Barun Sobti
21 Ağustos 1984 yılında Hindistan’da doğmuştur. Eğitim hayatı Delhi’de geçmiştir. 12 Aralık 2010 tarihinde Pashmeen Manchanda ile evlenmiştir. Düğünleri sade bir tören ile olmuştur. Oyuncu parti ile geçirilen eğlencelerden pek hoşlanmamaktadır. Bu nedenle de kendi düğünü için sade bir kutlama olmuştur. Oyunculun dışında birçok alanla da uğraşmıştır. Bu alanlardan birisi de mankenliktir. Hintçe, İngilizce ve Punjabi dillerini bilmektedir. Sıklıkla ailesi ile birlikte vakit geçirmeyi tercih eden birisidir.

Baat Hamari Pakki Hai dizisinde Shravan adlı karakterie hayat vermektedir. Bu rolde, evlenmek adına devamlı olarak yeni birilerini arayan ancak bulamayan Saanchi ile tanışır. İki tarafın da ailesi onların evlenebileceği konusunda aynı fikre sahiptir. Genç kız, oldukça istekli bir şekilde onunla evleneceğini düşünürken, gerçeği anlar. Shravan, Saanchi ile evlenmek istemez. Çünkü o, başka bir kızı sevmektedir. Yapım içerisinde başarılı bir oyunculuk ile rolüne can veren Barun Sobti, Hint sinema dünyasında oldukça başarılı bir oyuncu olarak bilinir.

Krystle D’Souza – Tara:

Baat Hamari Pakki Hai Krystle DSouzaüMart 1990’da Mumbai’de dünyaya gelmiştir. En sevdiği şeyler, yeni yerler görmek ve gördüğü yerlerde yeni insanlar ile tanışmaktır. Farklı dizilerde birçok rol almıştır ancak BaatHamari Pakki Hai dizisi ile başarını göstermiştir. Shravan adlı karakterin aşık olduğu Tara karakterini oynamaktadır.

Karan Wahi – Ranbeer:

Baat Hamari Pakki Hai Karan Wahi
9 Haziran 1986’da doğmuştur. Oyunculuk dışında modellik de yapmaktadır. İlk işi bir televizyon şovu yapımcısı olsa da kariyerine oyunculuk ile devam etmektedir.

Baat Hamari Pakki Hai Teknik Detay:

Dizinin Başlangıç Tarihi: 31 Mayıs 2010
Bitiş Tarihi: 25 Şubat 2011
Ülke: Hindistan
Oyuncular: Ankita Sharma, Barun Sobti, Krystle D’souza, Karan Wahi
Her Bölüm İçin Süre: Yaklaşık 24 Dakika
Tür: Dram
Toplam Bölüm Sayısı: 188
Yönetmen: Prasad Gavandl
Senaryo: Sanjay Kumar, Anshuman Sinha, Satyam Tripathi, Radhika Borkar, Damini K. Shetty, Mamta Alva
Yapımcı: DJ’s Creative Unit, Tony Singh, Deeya Singh

Baat Hamari Pakki Hai Fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=nFeD-OHxb_s

A comment on "Baat Hamari Pakki Hai Konusu ve Oyuncuları"

  1. madhu says:

    Guzelmis bunu sevdim ahaaaa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *