Babalar ve Kızları Filmi Konusu ve Yorumları

0/5 Votes: 0
Report

Description

2015 yılı yapımı Babalar ve Kızları (Fathers and Daughters) filminin kısa bir tanıtımını yapmak istedim.Filmin baş rollerini Russel Crowe ve Amanda Seyfried gibi ünlü isimlerin üstlendiği filmimizde Aaron Paul ve Diana Kruger gibi isimleri de yardımcı oyuncu olarak görmekteyiz. Filmin yönetmeni, Umudunu Kaybetme ve Yedi Yaşam gibi birçok filminde yönetmenliğini yapmış olan Gabriele Muccino’dur. Babalar ve Kızları Filmine YORUM yapabilirsiniz.

Babalar ve Kızları Filmi Konusu

Babalar ve Kızları Filmi
Filmimiz isminden de anlaşılacağı üzere bir baba ile bir kızın aralarındaki müthiş ilişkiyi anlatmaktadır. Jake Davis Pulitzer ödüllü bir yazardır, karısı ve küçük kızı ile birlikte çok mutlu bir yaşama sahiptir. Bir gece araba kazasında karısını kaybeder ve o günden sonra hayatı çok kötü bir hal almaya başlar. Kazadan sonra psikolojik sorunlar yaşayan Jake, tedavi görmek için bir klinikte yatmaya başlar. Kızı Katie’yi ise tedavi sürecinde teyzesine verir.

Babalar ve Kızları Filmi Afişi

Altı ay klinikte kaldıktan sonra kızını alır ve onunla birlikte yaşamaya başlar. Aralarında harika bir sevgi oluşan baba ve kız birbirlerinden hiç ayrılmayacaklarına yemin ederler. Sonrasında gelişen olayların Katie üzerindeki etkilerinin ele alındığı film, geçmiş ile günümüz arasında gidip gelerek işlenmiştir.

Babalar ve Kızları Filmi Konusu

Katie günümüzde kalpsiz ve kimseyi sevemeyen bir insan olmuştur. Bunun nedenlerinin geçmişte yaşadığı olaylar ile bağlantıları filmimizde ele alınır. Günümüzde gelişen olaylar ile birlikte Katie insanlarla iletişim kurmaya başlayabilecek mi? Tanıştığı erkekler ile genellikle tek gecelik ilişkiler kuran Katie aşık olabilecek mi? Bu ve bunun gibi birçok sorunun cevabını filmi izleyerek alabilirsiniz.

Babalar ve Kızları Filmi Oyuncuları
Dram türünde uyarlanan filmimizi kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasına eklemelisiniz. İMDB puanının 7.0 olduğunu hatırlatır, iyi seyirler dilerim.

Babalar ve Kızları Filmi Teknik Detay:
Yayın tarihi: 23 Ekim 2015(ABD)
Tür:Dram
Yönetmen: Gabriele Muccino
Senaryo: Brad Desch
Oyuncular: Russell Crowe, Amanda Seyfried, Aaron Paul, Kylie Rogers ve Diane Kruger
Orijinal İsmi: Fathers and Daughters

Babalar ve Kızları Fragmanı:

Babalar ve Kızları (Fathers and Daughters) Filmine YORUM yapmayı unutmayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *