Baby Daddy Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Baby Daddy Konusu ve Oyuncuları: Baby Daddy bir Amerikan sitcom dizisidir. Hanna Montana filminden tanıdığımız Dan Berendsen’in eseri olan dizide Ben isimli yirmili yaşlarını süren bir genç adamın günün birinde hayatının sürprizi ile karşılaşması anlatılıyor.

Baby Daddy Konusu:


Ben bekar ve çok hareketli bir hayatı olan genç bir barmendir. Tek gecelik ilişki yaşadığı kız arkadaşı kapısına bir bebek bırakmıştır. Ben, şaşkınlığı üzerinden attıktan sonra bu bebeği kardeşi Danny ve iki yakın arkadaşı Riley ve Tucker’ın yardımı ile yetiştirmeye karar verir. Tabii bir de dominant annesi vardır. Aile komedisi türündeki bu dizi Amerika’da oldukça beğeniliyor. Ülkemizde de Bana Baba Dedi ismi ile bir uyarlaması 7 bölüm yayınlanmıştı.

Baby Daddy Dizisindeki Karakterleri:

Benjamin Bon Jovi “Ben” Wheeler:


New York’ta barmenlik yapan Ben, arkadaşı Tucker ve ağabeyi Danny ile birlikte yaşamaktadır. Eski kız arkadaşı kapısına bir bebek bıraktığında hayatı tamamen değişecektir. Bebek Ben’in kendi kızıdır ve adı Emma’dır. Ben, bir zamanlar barmen olarak çalıştığı barın bir süre sonra sahibi olur. Riley’e karşı duygusal yakınlık hissetmektedir. Birkaç kez buluşmuşlardır ancak Ben, Riley’in beklentilerini karşılayamadığı için her seferinde ayrılmışlardır.

Tucker Thurgood Marshall Dobbs:


Ben’in ev arkadaşı ve en iyi dostudur. Kendi yiyeceğine dokunmayan hemen herkese karşı dostane davranan bir tiptir. Tucker sadece babasını memnun etmek için hukuk okumaktayken Ben O’nu hayallerinin peşinden gitmesi için ikna etmiştir. Tucker’ın babası ziyaretlerine geldiğinde Tucker artık avukat olmak istemediğini itiraf eder. Televizyonda çalıştığını da açıklar. Babası önce çok öfkelenir ama sonra sakinleşir.

Daniel Mellencamp “Danny” Wheeler:


Ben’in ağabeyi Danny profesyonel bir hokey oyuncusudur. Küçük kardeşinin hayran olduğu Danny altı yaşından beri Riley’a aşıktır. 5. sezondan itibaren bu konuda sürprizler olacaktır.

Bonnie N. Walker:


Ben ve Danny’nin annesi. Şen, dışa dönük, gürültücü bir kişiliktir. İyi kalplidir, çocuklarını ve torununu her şeyden çok sever. Brad Walker ile sık sık ayrılıp barışmaktadır. Her zaman bir model olmak istemiş ama çocukları olduğundan emlakçılıkta karar kılmıştır. Bon Joviyi çok sevdiği için ikinci oğluna O’nun adını vermiştir.

Riley Perrin:


Ben’in ve Danny’nin çocukluk arkadaşıdır. Lisede aşırı kilolu iken daha sonra zayıflamıştır. Çok zekidir. Hukuk fakültesine kabul edilmiştir. Ben ile çıktıysa da Danny Riley’a aşıktır. Beşinci sezonda durum daha netleşecektir.

Brad Walker:


Bonnie’nin erkek arkadaşı ve beşinci sezondan itibaren kocası ve çok yakışıklı bir emlakçıdır. New York’taki en başarılı emlakçılardan birisidir. İyi bir insandır ve Bonnie için çok uygundur.

Angela Davidson:


Emma’nın annesi ve Ben’in eski kız arkadaşıdır. Kızı 3 aylık olunca Ben’in kapısına bırakmıştır. Oyuncu olmak istemektedir ve bu yüzden California’ya taşınmıştır.

Ray Wheeler:


Ben ve Danny’nin babasıdır. Bonnie ile boşanmışlardır ve hala pek iyi geçinemezler. Bir süre sonra Bonnie ve ailesine Steve isimli biri ile ilişkisi olduğunu açıklar. Bonnie mutludur çünkü böylece boşanmalarının kendi hatası olmadığını anlamıştır.

Baby Daddy Dizisi Teknik Detay :

Yapım Yılı:2012
Bitiş Yılı:2016
Tür: Aile Komedisi
Sezon Sayısı: 5
Bölüm Sayısı: 89
IMDb: 7,4
Yayınlandığı Kanal: Freeform
Senarist: Dan Berendsen
Süre: 22 dakika
Oyuncular: Jan Luc Bilodeau, Derek Theler, Melissa Peterman, Chelsea Kane, Tahj Mowry

Baby Daddy Fragmanı:

A comment on "Baby Daddy Konusu ve Oyuncuları"

  1. Melosy says:

    Neden bu kadar çok spoiler var? Örneğin Bonnie’nşn evleneceği gibi. Diziyi izlemem için hiçbir neden bırakmadığınız için sizi alkışlıyorum??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *