Biz Böyleyiz Filmi (2020) Konusu Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Biz Böyleyiz Film Konusu

Uzun yıllar sonrasında tekrar görüşme kararı alan bir arkadaş grubunu konu edinen Biz Böyleyiz, birbirinden farklı kişilerin hayat hikayelerini anlatıyor. Geçmişte hem çocukluklarını hem de gençliklerini beraber geçiren bu arkadaş grubu, hemen herkes gibi büyüdüklerinde sahip oldukları işler ve çeşitli sebeplerle adeta bir yaprak dökümü gibi dağılmıştır. Fakat her ne kadar zaman onları savurmuş olsa da, onları bağlayan en temel şey Nezihe, yıllar geçse de onlardaki değerini yitirmemiştir.

Çünkü bu grup tümüyle Nezihe Hanım’ın ellerinde büyümüştür. Fakat gün gelir Nezihe yaşını alır ve bir rahatsızlık geçirir. Bu rahatsızlık onları tekrar bir araya getiren şey olmuştur. Anlaşırlar ve İzmir’e Nezihe’nin evine ziyarete gitme kararı alırlar. Burada birkaç gün de kalacakları için artık zaman onların geçmişteki hesaplaşmalarının sinyalini vermeye başlamıştır. Ve her biri farklı karaktere sahip olan bu gençler, geçmişteki bazı durumların hesabını verirken, şaşırtıcı gelişmelerle de son derece keyifli geçen bir vakte imza atarlar.

Biz Böyleyiz Oyuncu Kadrosu

Avşar Yapım’ın yapımcılığını üstlenmiş olduğu Biz Böyleyiz isimli sinema filminde başrolde Hümeyra, Engin Öztürk, Berrak Tüzünataç, Şebnem Bozoklu, Meriç Aral, Özge Özpirinçci ve Boran Kuzum yer alıyor.

Son dönemlerde ekranların sevilen yüzü olan Özge Özpirinçci, özellikle Kadın isimli dizideki rolü ile milyonlar tarafından çok sevilen biri haline geldi. Adeta karakteriyle özdeşleşen oyuncu, Biz Böyleyiz filmi ile hayranlarının karşısına beyaz perdede de çıkacak.Berrak Tüzünataç, özellikle de Fİ, Çİ, Pİ isimli dizi ile adını dünyaya duyurmayı başaran, güzel ve bir o kadar da başarılı bir oyuncu. Biz Böyleyiz filminde de, uzun aradan sonra tekrar seyirci ile buluşacak.

Birçok dizinin yakışıklı yüzün Engin Öztürk, özellikle Yüksek Sosyete adlı dizi ile adını duyurmayı başarmıştı. Oyunculuğuna tam gaz devam eden Öztürk, Biz Böyleyiz adlı filmle beyaz perdede yer alacak.Oyunculuk alanındaki başarısı ile adını kısa sürede duyuran Şebnem Bozoklu, çoğu komedi dizisine ve filmine renk kattığı gibi, Biz Böyleyiz isimli sinema filmine de renk katan oyunculardan biri olacak.Boran Kuzum, Türkiye’nin Vatanım Sensin isimli dizisi ile tanıdığı genç yeteneklerden biri oldu. Başarısı üzerine şimdi de sinema perdesinde oyunculuğunu Biz Böyleyiz ile sergileyecek.

Biz Böyleyiz Vizyon Tarihi

Son zamanların en merak edilen sinema filmlerinden birisi olan Biz Böyleyiz, Avşar Yapım’ın yapımcılık görevini üstlenmiş olduğu komedi türünde olan film. Fakat yer yer dramın da görüleceği film, 10 Ocak tarihinde seyircilerle buluşacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *