Biz Size Döneriz Filmi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Doğa Can Anafarta’nın yönetmenliğini yaptığı ve Türk sinemasının en gözde gençlik filmleri arasında başarıyla adından söz ettiren Biz Size Döneriz adlı yerli yapım film beyaz perdede gösterdiği bu çarpıcı çıkışı ile 2017 yılında adından çok söz ettireceğe benziyor. Ayrıca film klasik romantik komedi sıkıcılığından çıkmış ve gayet orijinal forma sahip. Biz Size Döneriz filminin oyuncuları arasında ise Hande Soral, Bestemsu Özdemir, Ceyda Kasabalı, Fırat Albayram, Çağlar Ertuğrul, Tarık Ündüz, Osman Alkaş, Murat Eken, Haldun Boysan ve Tuğçe Kurşunoğlu gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Filmde işlenen temel konudan kısaca bahsetmek gerekirse üniversite eğitimlerini yeni tamamlamış olan ve ne yapacakları konusunda kafaları biraz karışık olan altı gencin bir yandan hayatlarına daha iyi bir şekilde devam etmeye çalışırken diğer yandan da daha iyi bir yaşam için iş arama çabaları ve bu alanda yaşadıkları deneyimler üzerinde durulmaktadır. Oyuncuların sergiledikleri performans ise beklentileri karşılıyor.


Biz Size Döneriz adlı filmde yer alan altı gencin filmdeki isimleri ise Akın, Lale, Defne, Yusuf, Nur ve Cahit olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda çok yakın arkadaş olan bu altı gencin ortak yönü üniversite eğitimlerini tamamlamaları ve bir an önce iş bularak hayat karmaşası içerisinde kendilerine daha güzel bir yol çizebilmektir. Filmde bu altı yakın arkadaş İstanbul gibi hem büyük hem de kargaşası bol bir şehirde hayatın onlara sunduğu birçok sürprizle karşılaşmaktadırlar. İstanbul mu onları yutacak yoksa İstanbul onlar için bir şans kapısı mı olacak bunu filmi izleyerek görmek daha heyecanlı ve güzel olur.


Hayatlarındaki ilk ciddi deneyimlerini İstanbul gibi bir şehirde kendilerine en uygun işi bulabilmek adına yaşayan Akın, Lale, Defne, Yusuf, Nur ve Cahit isimli bu altı yakın arkadaşın heyecan dolu serüvenleri Biz Size Döneriz adlı yerli yapım filmde başarıyla işlenen ana temadır. Ayrıca bu filmde üniversite eğitimlerini yeni tamamlayan gençlerin iş bulma yolunda yaşadıkları güçlükler ve aksaklıklar başarılı bir şekilde anlatılmıştır. Bu altı yakın arkadaşın gittikleri iş görüşmelerinde neler yaşadıkları konusuna değinen filmde bu tecrübelerin yanında filmin ana karakterleri olan Akın, Lale, Defne, Yusuf, Nur ve Cahit isimli gençlerin yaşadıkları aşk maceraları, gençlik duyguları, birbirlerine karşı ihanetleri, kavgaları ve daha birçok entrikaları sürükleyici ve olaylar arası kopukluk olmadan gayet başarılı bir şekilde izleyiciye aktarılmıştır.


Görülen o ki fragmanıyla bile büyük bir yankı meydana getiren ve 2017 yılının hızlı çıkış yapan filmi olmayı başaran Biz Size Döneriz adlı yerli yapım film bu yılın en popüler filmleri arasında olmayı şimdiden garantilemiş gibi görünüyor. Özellikle genç nesle hitap eden Biz Size Döneriz filmi herkesin severek izleyeceği ve sıkılmayacağı 2017 yılının en başarılı filmlerinden birisidir. Biz Size Döneriz filmini herkese tavsiye ediyor ve filmi izleyecek olan herkese şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Biz Size Döneriz Filminin Oyuncuları Hakkında Kısaca Bilgi:

Böyle başarılı bir filmin oyuncularından bahsetmeden olmaz. Gelin hep beraber filmin başrol oyuncuları hakkında biraz bilgi edinelim.

Hande Soral:


Hande Soral 2 Şubat 1987 tarihinde Bursa’da doğmuştur. Oyunculuk hayatının başlamasındaki en büyük etken Komedi Dükkanı adlı yapımda bir bölümlük konuk oyuncu olarak yer alması olmuştur. Bundan sonra birçok dizi ve film teklifi alan başarılı oyuncu bu filmdeki performansıyla da adından çok söz ettireceğe benziyor.

Bestemsu Özdemir:


Bestemsu Özdemir 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Başarıl bir şekilde üniversite eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk alanında ilerlemeye karar veren başarılı oyuncu dizi ve filmlerin aranan yüzü haline gelmiştir.

Tarık Ündüz:


Tarık Ündüz 4 Temmuz 1988 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro ve sanata olan merakı tiyatrocu bir ailede yetişmesinden gelen oyuncu birçok dizi ve filmde başarıyla yer almıştır.

Fırat Albayram:


Fırat Albayram 11 Ocak 1985 tarihinde Aydın’da doğmuştur. Üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olarak tamamlayan başarılı oyuncu bu alanda kariyerinde hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Çağlar Ertuğrul:


Çağlar Ertuğrul 5 Kasım 1987 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Üniversitede makine mühendisliğinden mezun olan Ertuğrul üniversite yıllarından beri çeşitli sahnelerde roller almış ve daha sonra da bu alanda başarılı adımlarla ilerleyerek televizyon dünyasının aranan bir yüzü haline gelmiştir.

Biz Size Döneriz Filmi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *