Black Mirror – Kara Ayna Mini Dizisi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Black Mirror dizisi belki de çok fazla duyulmayan bir dizi olmasına rağmen çoğu insanın izlemesi gerek bir dizidir. Dizinin ana konusu teknoloji çağında yaşanan iş kolaylaştırıcı araçların insan hayatında ne kadar derin yaralar açabileceğini konu almaktadır. Sadece anı yaşadığınızı düşünürken birden kendinizi bataklık içinde bulabileceğiniz bir durumu gözler önüne seren bu dizi İngiliz dizilerinden alışıldığı üzere 2 sezondan oluşur ve her sezon 3 bölümdür. 2.sezonda bir tanede ek bölüm yayınlanmıştır sonradan. Konusu sizi bazı konularda bilinçlendirmeye yetecek kadar iyi denilebilir. Kimi bölümleri sıradan gibi gelse de her bölümde sizi ayrı bir hava bekleyecektir emin olun. Birçoğu yaşanması muhtemel olayları anlatmaktadır. Diziyi izlerken tırnaklarınızı yemeseniz dahi acaba bundan sonra ne olacak diye merakla bekliyorsunuz.

Black Mirror - Kara Ayna

4 Aralık 2011 tarihinde yayınlanmaya başlayan yaşam ve teknolojinin karanlık yüzünü gösteren mini televizyon dizisi Black Mirror İngiltere yapımı bir dizidir.

Black Mirror – Kara Ayna Mini Dizisi Oyuncuları: Daniel Kaluuya, Toby Kebbell, Rory Kinnear, Hayley Atwell, Lenora Crichlow, Daniel Rigby, Jon Hamm ve Jessica Brown Findlay

Dizinin IMDb Puanı: 8,8

Black Mirror – Kara Ayna Dizisi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *