Blindspot Konusu – Yabancı Dizi Tanıtımı

0/5 Votes: 0
Report

Description

Suç, aksiyon ve gerilim türündeki Blindspot dizisi 21 Eylül 2015 de start verdi. NBC ‘nin yapımını üstlendiği dizinin senaryosunu Martin Gero ve Greg Berlanti kaleme almıştır. New York da çekilen Blindspot dizisi 42 dakika olarak kurgulanmıştır. Türkçeye Kör Nokta olarak çevrilen dizide Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Rob Brown ve Audrey Esparza gibi isimler yer almaktadır.

Blindspot Konusu:

blindspot-konusu
Jane Doe (Jaimie Alexander) isimli dövmeli bir kadın hafızasını kaybetmiş ve tüm vücudu dövmeli bir şekilde Times Meydanı’nda bulunması ile başlayan dizimiz dövmelerin esrarının FBI ajanları tarafından çözülmesi ve suç ipuçlarının yavaş yavaş çıkması ile farklı boyutlara ulaşacaktır.

Blindspot Dizisi Oyuncuları:

blindspot-oyunculari
Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Rob Brown, Audrey Esparza, Ashley Johnson, Ukweli Roach, Marianne Jean-Baptiste, Luke Mitchell, Michelle Hurd, Archie Panjabi

Blindspot Karakterleri:

Kurt Weller (Sullivan Stapleton):

blindspot-kurt-weller
FBI Kritik Olay Müdahale Grubunun başkanı olan FBI ajanımız gizemli Jane Doe olayını alır. Jane Doe’un dövmelerini ve suç ile ilişkilerini araştıran ajanımız Kurt Weller karakterini Avustralyalı aktör Sullivan Stapleton canlandırmaktadır.

Jane Doe (Jaimie Alexander):

jane-doe
Blindspot dizisinin konusunda da bahsettiğimiz Jane Doe karakteri hafızasını kaybetmiş çıplak bir şekilde Times Meydanı’nda FBI tarafından tutulan dövmeli bir kadındır. Dizideki olaylar Jane Doe karakteri etrafında dönmektedir. Jane Doe karakterine Amerikalı aktris Jaimie Alexander hayat vermektedir.

Özel Ajan Edgar Reade (Rob Brown):

blindspot-edgar-reade
Amerikalı aktör Rob Brown tarafından canlandırılan Özel Ajan Edgar Reade karakteri Kurt Weller’in ekibinde FBI bünyesinde çalışmaktadır. Jane Doe’ nin dövmelerini araştıran ajanımız aynı zamanda Kurt Weller’in kardeşi Sarah’a da âşıktır.

Tasha Zapata (Audrey Esparza):

blindspot-tasha-zapata
Kurt’un ekibinde FBI ajanı olarak görev almaktadır. Blue Bloods ve The Americans dizilerinde de rol alan Audrey Esparza, Tasha rolünü başarılı bir şekilde canlandırmaktadır.

Blindspot Dizisi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *