Blue Mountain State Konusu ve Oyuncuları – Yabancı Dizi

0/5 Votes: 0
Report

Description

Spike Tv’nin 2009 yılının son aylarında yayınlamaya başladığı Blue Mountain State, vaad ettiği komediyi izleyenlerinden esirgemeyen bir yapım olarak kayıtlara geçti. Gençlik komedilerinden hoşlanır mısınız? Ponpon kızlardan veya Amerikan futbolundan hoşlanır mısınız? Eğer cevabınız evet ise, Blue Mountain State dizisi tam size göre bir dizi olacaktır. Chip Hall’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryo yazar kadrosu ise üç isimden oluşuyor: Chris Romano, Drew Hancock ve Eric Falconer. Spor, komedi, erotik ve gençlik gibi konu başlıklarını konu edinen dizi, 25 dakikalık bölümlerinde izleyenlere bol kahkaha sunuyor.

Blue Mountain State Konusu:

blue-mountain-state

Odağında futbol olan dizi, ülkenin en iyisinde, yani Blue Mountain State’de çömezliğin nasıl bir şey olduğunu göstermeyi konu ediniyor. Ancak dizi içinde futboldan çok daha fazlası mevcuttur. Partiler, eziyetler, kızlar… Doğal olarak birde sınıf…

blue-mountain-state-konusu

Dört arkadaş, futbola olan yetenekleri ile kazandıkları bursla bir üniversitede okumaya hak kazanırlar. Maddi durumları, diğer öğrencilere oranla, kötü olduğundan dolayı okulda çömez olarak görünürler. Ancak zamanla okulun en popüler isimleri olmaya başlarlar. En sonunda takım kaptanı bu dört kafadarın yeteneklerini test eder ve hepsi bir diğerinden güzel olan ponpon kızlarla olan ilişkileri onları daha da üst seviyeye çıkarır. Ancak bu dört kafadarın üniversite hayatı ve kızlar ile birlikte değişen ortamlarına bir an önce ayak uydurmaları gerekmektedir.

Blue Mountain State Oyuncuları:

Dizinin oyuncu kadrosunda Alan Ritchson, Darin Brooks, Meghan Heffern, Denise Richards ve Frankie Shaw, Ed Marinaro ve Chris Romano gibi isimler yer almaktadır.

Blue Mountain State Dizisi Karakterleri:

Alex Moran:

alex-moran
Üniversite için Blue Mountain State’e gelen bu genç, başarılı bir futbol oyuncusudur. Okula burs ile gelmiştir. Okulun futbol takımının tüm nimetlerinden faydalanırken bir türlü yedeklikten öteye geçemez. Aslında bu zekâsının göstergesidir. Çünkü kendini zorlamamak için yedekliği tercih etmektedir.

Sammy Cacciatore:

sammy-cacciatore
Alex Morgan ile çok yakın arkadaştır. O da üniversiteye gelmiştir ancak nasıl geldiği hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Thad Castle:

thad-castle
Blue State Mountain takımının kaptanı olan Thad, biraz aptal olmasına karşın takımına oldukça bağlıdır. Zaten diziyi götüren Sammy ve Thad’in aptallıklarıdır.

Marty Daniels:

marty-daniels
Çılgın ve enerjik bu üniversiteli gruba futbol oynatmaya çalışan isim, Marty Daniels. Hırslı, yetenekli, kararlı ve aslında tam bir çılgın olan bu isim, takımın koçudur.

Bunun dışında pek çok karakter var. Ponpon kızları unutmamak gerek mesela. Sonuçta burası bir üniversite…

Blue Mountain State Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *