Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız?

0/5 Votes: 0
Report

Description

Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız? – İnsanlar zaman zaman kendisine büyü yapıldığını düşünebilmektedir. Bu durumda sorulan ilk sorulardan biri büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız olmaktadır. Ancak bunun yanıtını vermek oldukça zordur. Bunun yerine büyünün belirtilerinin nasıl olduğunu bilmek, büyüye karşı hangi duaları okuyabileceğinizi bilmek daha önemlidir.

Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız?

Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız?

Büyü belirtileri oldukça geniş bir konudur. Bunu anlamanın farklı yolları olduğu söylenmektedir. Genel anlamda büyü yapılan kişilerin daha mutsuz olduğu, hayati gidişatının kötü olduğu söylenmektedir. Ayrıca şu gibi durumlar da yine büyü belirtisi olarak söylenmektedir:

 • Uykusuzluk
 • Kişide farklı bir ağırlık hissinin olması
 • İştahsızlık
 • Devamlı kabusların görülmesi
 • Sosyalleşme problemlerinin olası
 • Beraberliklerin sonlanması, aile içi huzurun bozulması
 • Yalnızlık hissiyatı
 • Hastalığa doktorun bir teşhis koyamaması, psikolojik olarak gösterilen nitelendirmeler

Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız cevap vermesi oldukça zor bir konudur. Ancak genel anlamda büyünün belirtileri bu gibi verilmektedir.

Büyü Nasıl Bozulur Hangi Dualar Okunur?

Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız sorusuna yanıt verdikten sonra yapabileceklerinize geçebiliriz. Kendisine büyü yapıldığından şüphe duyan kişiler sadece bunların belirtilerini değil, aynı şekilde büyü nasıl bozulur hangi dualar okunur gibi soruları da sorabilmektedir. Bu konuda okunabilecek pek çok dua yer almaktadır:

 • Euzü besmele ile Fatiha suresi
 • Euzü besmele ile iki kul-euzü
 • Bir miktar suya Ayet-el Kürsi, İhlas, Nas ve Felak surelerini okuma, büyü olan bireyin bundan üç yudum içerek kalan su ile gusül abdesti okunması
 • Sidr ağacının 7 tane yeşil yaprağının ezilmesi, su ile karıştırılması, üzerine Ayet-el Kürsi, İhlas, kul-euzü dualarının okunması 3 yudum içilerek kalanı ile gusledilmesi
 • Üç kere salevat getirilmesi. Ardından Fatiha, Ayet-el Kürsi, Kafirun, İhlas, Felak ve Nas surelerinin yedişer defa okunması, hastanın üzerine üflenmesi. Bunların tekrar  okunarak hastanın yatağına, evin her yerine ve bahçeye üflenmesi

Bunların dışında büyü nasıl bozulur hangi dualar okunur için farklı yanıtlar da verilebilir. Yine günde 500 kere La Havla vela Kuvvete İlla Billah okuma, başlarken ve bitirince 100 kere salevat getirme de söylenmektedir. Ek olarak Ha-Mim Mümin suresinden başından Masir’e kadar ve Ayet-el Kürsi okuma da belirtilmektedir. Yine La ilahe illallahü vahdehü la şerike leh lehülmülkü velehülhamdü vehüve ala külli şeyin kadir okuma de söylenmektedir.

Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız?
Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız?

Büyü Nasıl Bozulur?

İnsanlar özellikle işleri aniden ters gitmeye başlayınca kendisine büyü yapıldığından şüphelenebilmektedir. Bu gibi durumlarda büyü nasıl bozulur sorusunun yanıtı merak edilebilmektedir. Yukarıda verdiğimiz duaların yanı sıra Ayete’l Kürsi, Felak, Nas sureleri de okunabilir. Bunları okuması ve ezberlemesi oldukça kolaydır. Dolayısıyla ezberledikten sonra sık sık okumanız mümkündür.  Örneğin Ayete’l Kürsi nasıl okunur diyorsanız şöyledir:

 1. Bismillahirrahmanirrahim Allahü la ilahe illa Hüve’l-hayyü’l-kayyum
 2. La te’huzühu sinetün ve la Nevm, lehu ma fi’ssemavati
 3. Ve ma fi’l-ard Men-ze’l-lezi yeşfe’u ‘indehu illa bi-iznih
 4. Ya’lemü ma beyne eydihim ve ma halfehüm
 5. Ve la yuhitune bi-şey’in min’ılmihi illa bima
 6. Şae, vesi’a kürsiyyühü’s-semavati ve’l-arda  Ve la yeudühu hifzuhuma ve
 7. Hüve’laliyyü’l-azim.

Felak ve Nas sureleri de aynı şekilde kolay bir şekilde okunabilmektedir. Bunların ne zaman okunabileceğini düşünüyorsanız istediğiniz zaman etmeniz mümkündür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *