Liste Film

  Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Konusu ve Seslendirme Ekibi

  06.07.2016
  534

  Animasyon serilerinde çok önemli bir yeri olan Buz Devri serisinde macera hız kesmeden devam ediyor. Sadece küçüklerin değil aynı zamanda büyüklerin de ilgiyle takip ettiği serinin yeni filmi, Buz Devri 5: Büyük Çarpışma, 15 Temmuz’da ülkemizde gösterime girecek. Filmin orijinal ismi Ice Age: Collision Course’dir. Yönetmenliğini Mike Thurmeler ve Galen T. Chu’nun üstlendiği filmin senaryosunu Michael J. Wilson kaleme almıştır. Film, Fox Animation Studios ve Blue Sky Studios yapımcılığında hayata geçmiştir.

  Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Konusu:

  Ice Age - Collision Course
  Merakı ve iştahıyla bildiğimiz firavun faresi Scrat karnını doyurmak için meşe palamudunu takip etmeyi sürdürmektedir. Onun bitmek bilmeyen bu isteği yine olağanüstü olayların tetikleyicisi olacaktır. Scrat, bir takım şanssız olaylar zinciri sonucunda dünyayı yok edebilecek olaylar zincirini başlatmış olur.Bir takım kozmik olayları tetikleyen şanssız Scrat’ın bu olayı Buz Devri’nin kahramanlarına kadar uzanır.

  ice age collision course poster

  Buz Devri’nin sevilen ekibi bu kez hayatlarını ve dünyayı kurtarabilmek için yeni karakterlerle tanışacakları egzotik diyarlara doğru yolculuğa çıkarlar. Bu yolculukta da onları birbirinden eğlenceli ve macera dolu anlar beklemektedir. Manny, Diego, Sid ve arkadaşları daha önce görmedikleri yerler ve değişik yaratıklarla karşılaşacaklardır. Onların bu macera dolu yolculukları bizlere yine komedi dolu anlar yaşatacaktır.

  Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Dublaj Oyuncuları:

  Manny – Ray Romano
  Sid – John Leguizamo
  Diego – Denis Leary
  Buck – Simon Pegg
  Shira – Jennifer Lopez
  Gertie – Stephanie Beatriz
  Francine – Melissa Rauch
  Julian – Adam DeVine
  Roger – Max Greenfield
  Crash – Sean William Scott
  Scrat – Chris Wedge
  Gavin – Nick Offerman

  Orijinal dublajında bu ünlü isimler yer alacak. Filmin Türkçe dublajında ise, serinin önceki filmlerinde olduğu gibi Haluk Bilginer, Yekta Kopan gibi isimler seslendirme kadrosunda olacak.

  Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Teknik Detay:

  Orjinal İsim: Ice Age – Collision Course
  Yönetmenler: Mike Thurmeier, Galen T. Chu
  Vizyon: 15 Temmuz 2016
  Tür: Animasyon, Komedi
  Ülke: ABD

  Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Türkçe Dublaj Fragmanı:

  BİR YORUM YAZIN
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.