Chilling Adventures of Sabrina 3.Sezon Onay Aldı

0/5 Votes: 0
Report

Description

Chilling Adventures of Sabrina: 3. Sezon Onayı Aldı

Netflix platformunun sevilen dizileri arasında yer alan Chilling Adventures of Sabrina, ilk yayınlanmaya başladığı günden beri ilgiyle izleniyor. Birçok dizi takipçisi tarafından beğenilen olan yapım eskiden yapılan diziler arasında olan Sabrina dizisinin yeni versiyonudur.

Bugüne kadar 3 sezon olarak yayınlanan dizinin yeni merakla bekleniyor. Dram ve fantastik türlerinde yayınlanan dizide ünlü oyuncular rol alıyor.
Dizinin ilgi çekici ve sürükleyici bir konusu bulunuyor. Dizinin başkarakteri Sabrina, korku dolu maceralar ile izleyicilere heyecanlı anlar yaşatıyor. Şeytani güçler ile mücadele eden Sabrina, üstün güçlere de sahiptir. Yarı insan yarı da cadı olan karakter, yaşadıkları nedeniyle hem ailesinden hem de sevdiklerinden uzak durmak zorunda kalmaktadır. Yaşadıkları maceralar aksiyon ve macera dolu olduğu için ilgiyle izlenmektedir.

Chilling Adventures of Sabrina Oyuncuları

Dizi sektörünün önemli yapımları arasında yer alan Chilling Adventures of Sabrina dizisinde ünlü oyuncular rol almaktadır. Dizinin başkarakteri olan Sabrina’yı ünlü oyuncu KiernanShipka canlandırmaktadır. Sabrina, ailesini küçük yaşlarda kaybetmiştir. Anne ve babasının ölümünden sonra halası tarafından yetiştirilen karakterin annesi normal bir insan olsa da babası bir cadıdır. Babasının yeteneklerini alan sabrına, karanlık güçlere karşı iyilik ve cesaret ile mücadele edecektir. Henüz genç bir oyuncu olan KiernanShipka, karakteri başarıyla ekranlara yansıtmaktadır.

Dizinin diğer önemli karakterlerinden biri de Sabrina karakterinin halası olan Zelda isimli karakterdir. Sabrina’nın karanlık güçlerle mücadelesinde yardımcı olacaktır. Karakteri, daha önce ünlü dizilerde rol almış olan Miranda Otto canlandırmaktadır. Sabrina’nın diğer halası ise Hildasiimli karakterdir. Büyük halaya göre daha samimi ve sevecen olan karakter, iyilik dolu bir insandır. Bu karakteri ise LucyDavis canlandırmaktadır.Sabrina karakterinin erkek arkadaşlık rolünde ise Ross Lynch bulunmaktadır. Sabrina ve onunla uğraşan kötü güçlerden tamamen habersizdir.


Sabrina’nın okuduğu lisedeki en sevdiği hocalarından olan Mary Wadwell, gizemli ve ilginç bir karakterdir. Karakteri canlandıran Michelle Gomez, daha önce birçok dizide rol almıştır. Dizinin cadı rollerinde ise AdelineRudolp, AbigailCowen ve TatiGabiele bulunmaktadır. Bu oyuncular daha önce önemli dizilerde rol almıştır.
Chilling Adventures of Sabrina Bilgileri
Çekimlerine devam edilen dizi, Netflix ekranlarından yayınlanmaktadır. Yönetmenlik koltuğunda RobertoAguirre’nin oturduğu dizi, sevilen ABD dizileri arasında yer almaktadır. Dizinin türleri arasında dram, fantastik ve korku bulunmaktadır. 3 sezon boyunca başarılı bir şekilde yapımına devam edilen dizinin yeni sezonu merakla beklenmektedir. Yeni sezonunun ne zaman yayınlanmaya başlanacağı hakkında net bilgi bulunmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *