CSI CYBER Konusu Oyuncuları ve Karakterleri

0/5 Votes: 0
Report

Description

Dram suç türünde izleyebileceğiniz CSI CYBER dizisi, modern ve üç boyutlu bulmacalar çözmekten hoşlanan kişilerin odak noktasında bulunuyor. İzlediğinizde artık FBI sisteminin bir parçası haline geldiniz demektir. Yaşadığımız gerçek zamanın tam kalbinde yer alan bir sorun; Siber Suçlar. Hali hazırda küçük ve sade hayatlarımızdan tutun da markalaşmış dev şirketler, holdingler, her türlü özel ve devlet kurumlarına kadar hepimizi tehdit eden ortak bir problemden bahsediyor. Yetenekli bilişim zekaları, insanı daima iyi biri yapmaz, belki de herkesin ”iyi” tanımı birbirinden farklı. Gerçek şu ki; sahip olduğumuz özgürlük, yalnızca bir başkasının özgürlük haklarıyla çakıştığında yok olur, böylece yasalar her bireyin hakkını koruma garantisi verir. Peki ya herkes, yalnızca kendi özgürlüğünü ister ve diğerlerini hiçe sayarsa? Burada devreye Avery Ryan giriyor, siber psikoloji konusunda var olan eğitimi ve kurduğu ekibiyle, dev bilişim suçlarını önleyebilecek midir? O böyle bir hayatı seçeceğini bilmiyordu fakat seçimini yapacaktı, insanın neye dönüşebileceğinin, kırılma noktalarının ne olduğu ve sonrasında ruhunda açılan yaraları neyle saracağı ya da büyüteceğinin somut örneklerinden.

CSI CYBER
CSI: Cyber Konusu:

2015 ABD yapımı ortalama 40 dakikalık dizinin oyuncuları arasında Patricia Arquette (Avery Ryan), Charley Koontz (Daniel Grummits), James Van Der Beek (Elijah Mundo) ve Peter MacNicol yer alıyor. İçerik bakımından 16 yaş üstü izleyici için uygun.

CSI CYBER Konusu
Hacker tarzında izlemekten hoşlanıyorsanız listeye alıp göz atmanızda fayda var. Çok uzun soluklu bir dizi olmadığı ve yayından kaldırıldığı için kısa zamanda zevkle bitirebilir ve bağımlı olmazsınız.

CSI CYBER Karakterleri
Avery Ryan karakteri, doğal ve samimi konuşmalarıyla, bize ait olası gerçek hikayeleri anlatırken son derece inandırıcı. Orta yaş, sarışın dümdüz taranmış küt saçları ve iş disipliniyle birlikte güven duygusunu izleyiciye yansıtmada oldukça başarılı. ..ve evet o bir kadın, yalnızca sağlam bir sağ kol olmaktan çok öte, Amazon ruhuna sahip lider kadınlardan. Zekasını, donanımını, klavyelerimizin yalnızca tek atım uzağında olan isimsiz, yüzü olmayan, hayal bile etmeyeceğimiz yollarla hayatımıza sızan bilişim suçlularıyla savaşmak için kullanıyor. Bir psikolog olmasına rağmen, bilgilerini bilgisayarında depolaladığı hastasının öldürülmesi, onu FBI ile tanıştırıyor ve kendini olağan dışı bir ekip çalışmasının içinde buluveriyor.

CSI CYBER Yabancı Dizi
Oyunculuk performanslarını beğenmeyenler olsa da dizi bir şekilde sizi çekiyor. Yalnızca tatil zamanlarında hoş vakit geçirmek isterken rastladığınız bu kısa soluklu dizi, zaman yaratmak isteyeceğiniz türden bir şeye dönüşebilir. İyi seyirler dileriz.

CSI: Cyber Dizisi Künyesi:

Tür:Polisiye, Dram
Kanal: CBS
Başlangıç:4 Mart 2015
Bitiş: 13 Mart 2016
Süre:45 Dakika
Sezon:2
Bölüm:31
Oyuncular: Patricia Arquette, James Van Der Beek, Peter MacNicol, shad Moss, Charley Koontz, Hayley Kiyoko ve Ted Danson

CSI: Cyber Dizisi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *