Damien Dizisi Konusu ve Yorumları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Yabancı Dizi tanıtımımızın bu bölümü Damien Dizisi Konusu ve Yorumları hakkında olacak. Adından oldukça söz ettireceğe benzeyen yeni dizi Damien izleyicisiyle geçtiğimiz günlerde buluştu. Dizi hakkında açıklamalı ve özenle yazılmış bu yazımı takdim etmekten mutluluk duyarım.Dizi hakkında YORUM yapmayı unutmayın..

Damien
A&E yapımcılarından gelen yeni dizi Damien, genelde karşılaşmadığımız bir dizi türü; korku dizisi. Bomba gibi gelen dizi ise oldukça iddialı görünüyor. Yaratıcısı The Walking Dead dizisinden bildiğimiz senarist Glen Mazzara ve yönetmeni Bringing Ashley Home, True Tales of Terror gibi filmleriyle dikkat çeken Nick Copus. Sadece bu kadar değil, ayrıca başrol oyuncusu ekranlarda daha çok görmeyi istediğimiz Merlin adlı diziden tanıdığımız kalpleri fetheden yakışıklı oyuncu Bradley James. Ayrıca The Entity ve Insidious gibi korku filmlerinden tanıdığımız başarılı oyuncu Barbara Hershey de kadroda yerini almış gözüküyor. İlk bölümünü 7 Mart 2016’da yayınlamış olan dizimiz izleyenleri tatmin etmişe benziyor. İlk sezonda on bölüm yayınlanacağı kesinleşmiş olan Damien’ın ikinci sezonunun olmayacağı konuşuluyor. Şimdi biraz da dizimizin konusuna bakalım.

Damien Dizisi Konusu

Damien dizisi konusu (1)
Dizimiz The Omen yani Türkiye’deki adıyla Kehanet adlı filmin devamı niteliğinde. Daha çok küçükken çevresinde şeytani güçler olan bir çocuğun ailesi trajik bir biçimde ölmüştür. Aradan yıllar geçmesine rağmen bu olayı unutamayan kahramanımız geçmişi sorgulamak üzere yola çıkar ve kendisi küçükken neler yaşandığını anlamak amacıyla olaylar olmadan önce yaşadığı eski evine gider. Hesap etmediği şey ise bu evin doğaüstü güçlerle çevrili olduğudur.

Damien yorumları (1)
Dizinin ilk bölümü “The Beast Rises” adını alırken bu bölümde yönetmen koltuğuna Shekhar Kapur oturmuştur. Şimdilik umut vaat eden dizimizin ilerleyen bölümlerini merakla bekliyoruz.
Damien Dizisi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *