Dark 3.Sezon Çıkacak mı? (Yeni Sezon) Geliyor!!!

0/5 Votes: 0
Report

Description

Dark 3.Sezon Ne Zaman?
Almanlar tarafından yapılan Dark dizisi, dünyanın en beğenilen dizileri arasında girmeyi başarmıştır. Şimdiye kadar 2 sezon olarak yayınlanan dizinin 3.sezonu merakla beklenmektedir. Özellikle heyecan dolu ilk sezonun ardından uzun bir süre 2.sezonu bekleyen izleyiciler, yeni sezonunda bu kadar gecikeceği hakkında endişelere sahiptir. Büyük bir hikayeye ve karmaşık bir olay örgüsüne sahip olan dizinin yeni sezonun ne zaman başlayacağı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Yapılan araştırmalar ve tahminler doğrultusunda yeni sezonun 2020 Haziran ayında yayınlanabileceği düşünülmektedir.

Almanya’da geçen dizi iki tane çocuğun ormanda kaybolmasının ardından başlıyor. Hem geçmişte hem de geleceği giden dizi de gizemli ve ilgi çekici olaylar yaşanıyor. Yönetmelik ve senaristlik görevlerini ünlü isimlerin üstlendiği dizinin hem Türkiye hem de farklı ülkelerde birçok takipçisi bulunmaktadır. 2.sezonun yayınlanmasının ardından çok karışık olayların olması izleyicilerin de kafasını karıştırmıştır. Özellikle cevaplanmayan sorular ve gizemli olaylar dizinin yeni sezonunun merakla beklenmesine sebep olmuştur. İlk iki sezonunda yüksek izleyici kitlesine sahip olan dizinin yeni sezonundan beklenti yüksektir.

Dark Dizisi Konusu
İlk yayınlandığı bölümden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen Dark dizisi, Netflix platformunda yayınlanan bir Alman yapımı dizidir. Winden bölgesinde geçen dizi Almanca olarak çekilmiş olsa da alt yazılar ile tüm dünyada izlenmektedir. Dizinin türleri arasında Bilim kurgu, gerilim ve aksiyon bulunmaktadır. Dizideki olayların zinciri Winden kasabasında intihar eden adam ile başlamaktadır. İntihar eden adamdan gizemli bir mektup kalmıştır. Gizemli mektup ile olaylar başlamıştır.

Dizinin izleyicileri ilk iki sezon boyunca birçok bölümde kafa karışıklığı yaşamıştır. Karmaşık bir dizi olmasından dolayı da izlenen dizinin kurgusu oldukça başarılıdır. Dizinin ana konusu geçmiş ve gelecek arasında zaman yolculuğu yapılabilecek bir tünelin olması ve karakterlerin zaman yolculuğu yapmasıdır. Dizinin önemli olayları arasında 33 sayısının sürekli karakterlerin karşısına çıkmasıdır. Tüm sezonlar boyunca aksiyon ve gizemin hiç eksik olmadığı dizi, önemli bir izleyici kitlesine sahiptir.
Dark Dizi Bilgileri

2017 yılında yayınlanmaya başlanan dizinin bölümleri ortalama olarak 60 dakikadır. Gerilim, korku, aksiyon ve bilimkurgu türlerinin ağır bastığı dizinin yönetmenlik görevini Baran Odar üslenmektedir. Senaristlik koltuğunda ise Jantje Friese oturmaktadır. Dizinin önemli oyuncuları arasında Louis Hofmann, Maja Schöne ve Oliver Masucci bulunmaktadır. Dizinin ilk sezonu 10 bölüm halinde yayınlanmıştır. Dizinin ikinci sezonu ise 8 bölüm olarak yayınlanmıştır. Merakla beklenen yeni sezonun ise ne zaman ve kaç bölüm yayınlanacağı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *