Deadpool Hakkında Bilinmeyenler

0/5 Votes: 0
Report

Description

Eğlenceli süper kahraman Deadpool hakkında bilinmeyen özelliklerin olduğu yazımıza YORUM yaparak katkıda bulunabilir yahut Deadpool Sinema Filmi – Muzip Bir Süper Kahraman yazımızı da bakabilirsiniz.Yönetmen koltuğunda Tim Miller’in oturduğu 2016 yapımı Deadpool filmi, sevilen Marvel çizgi roman karakterinin sinema uyarlanmış versiyonudur.

Table of Contents

Deadpool’un kronik ağrısı vardır ve aynı zamanda panseksüeldir. Sarışındır ve annesi kanserden ölmüştür.

Deadpool 1
Deadpool’un babası abusive parent dediğimiz kavram içine girer.Bir kızı vardır ve kızının ölü bedeninden Cap ve Wolverine tarafından sürüklenerek ayrılmıştır.

Deadpool 2
Deadpool Hello Kitty temalı yara bantları taşır ve kahramanımız çocukları çok sever.

Deadpool 3
Deadpool Ghost Rider tarafından öldürülemez çünkü kötü bir şey yaptığını düşünmemektedir.

Deadpool 4 (1)
Deadpool kendinden nefret eder.Eskiden cenin pozisyonuna geçip teninin acısı hakkında mırıldanır.

Deadpool 5
Deadpool “Queen Of The Undead” ile evlidir.Kahramanımız çizgi romanlarını bayılır ve İyileşme sürece Wolverine’den kat kat hızlıdır.

Deadpool 6

Deadpool nükleer patlamadan kurtulabilir, başı kopsa bile yerine yenisi gelebilir ya da uzayda yaşayabilir.Zihni okunamaz ve sürekli kafasının içinde iki ayrı ses duyar. Biri daha mantıklı iken diğeri daha çılgındır.

Deadpool 7 (1)
Deadpool, Civil War’da Tony’nin tarafındaydı, çünkü bunun için para almıştı.Kanadalı olan kahramanımız bir defasında bir adamı Star Wars’un son çıkan üç filminin orijinal üçlemeden daha iyi olduğunu düşündüğü için öldürmüştür.

Deadpool 8
Deadpool oluşturulduğunda DC’nin Deathstroke karakterine çok benzediği için şaka olarak adı Wade Wilson olarak ilan edilmiştir. Deathstroke’un adı Slade Wilson’dır.

Deadpool 9
Deadpool’un çocukluk kahramanı Captain America’dır ve Deadpool olmadan önceki sevgilisi Vanessa Carlysle, ilerki bölümlerde Copycat isimli şekil değiştiren bir mutant olarak Deadpool’un karşısına çıkar.

Deadpool 10
Deadpool’un tek korkusu ineklerdir ve tek güçsüzlüğü ise kediler.Kahramanımız kıyafetinin kırmızı olmasının tek nedeni kan lekelerini gizlemesi değildir, ayrıca Deadpool’un Spider-Man’e olan ilgisinin bir sonucudur.

Deadpool 11
Deadpool’un dengesiz davranışlarının nedeni beyin hücrelerinin sürekli ölüp rejenere olmasından kaynaklanır.Deadpool “Deadpool Kills the Marvel Universe” serisinde bütün Marvel evrenini, hatta çok sevdiği Spider Man’i bile öldürmüştür.

Deadpool 12 (1)
Deadpool en başta anti hero olarak düşünülmüştü, beklenmedik şekilde popüler olunca yaratıcılar onu kahraman yapmaya karar verdiler.Kahramanımız Ben Franklin’in hayaletiyle arkadaştır.

Deadpool 13 (1)
Deadpool bir keresinde ölü Amerikan başkanlarının hepsini yeniden öldürmüştür ve bir kere sinemadayken filmden sıkıldığı ve filmi izlemek istemediği için kendisini vurmuştur.

Deadpool 14 (1)
Deadpool’un Ladypool, Kidpool, Headpool ve Dogpool isimli alternatif karakterleri vardır.

 

Deadpool Hakkında Bilinmeyenler hakkındaki yazımıza YORUM yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *