Dizilerin En Güzel 10 Kadın Oyuncusu

0/5 Votes: 0
Report

Description

Dizilerin en güzel kadın oyuncuları listesinde yerli ve yabancı dizilerde gördüğümüz 10 güzel bayan oyuncuya yer verdik. Bu oyuncular içinde sizin favori güzeliniz olmayabilir. Sizlerde YORUM kısmını kullanarak sizin favori listenizi bizlerle paylaşabilir veya bizlere LİSTE GÖNDEREBİLİR siniz…

10. Lauren Cohan – The Walking Dead

Lauren Cohan - The Walking Dead
The Walking Dead dizisinin çok sevdiğimiz güzel oyuncusu Maggie, dizinin ikinci sezonunun sonlarından itibaren diziyi daha da iştahla seyretmemize neden olmuştur. 33 yaşındaki güzel oyuncu kickbox dersleri almış bir kişidir. Dikkatli olun, gülüşü kadar savunması da iyidir.

9. Kaya Scodelario – Skins

Kaya Scodelario - Skins

Skins adlı İngiliz dizisinde boy gösteren hoş, güzel, tatlı ve diğer bütün iltifatları hak eder cinsten bir güzelliğe sahip. İngiliz ve Portekiz karışımı bir kökenden gelen oyuncu 23 yaşındadır. Bir kadının her zaman bağımsız olması gerektiğini her fırsatta savunmuş ve isminin tüm niteliklerini taşıdığına emin olabilirsiniz.

8. Emilia Clarke – Game of Thrones

Emilia Clarke - Game of Thrones

Gerçek saç rengi koyu kahve olmasına karşın dizideki sarışınlığıyla da ayrı bir çekici görünen Emilia bildiğiniz has bir minyon tipdir. Babasının ses mühendisi olarak çalıştığı bir tiyatroyu izlediğinde, daha küçük yaşlarda oyuncu olma isteği uyanmıştır güzel oyuncuda. 28 yaşındaki Clarke, 2011 yılında aldığı EWwy ödülü ile en iyi yardımcı oyuncu seçilmiştir.

7. Willa Holland -Arrow

Willa Holland -Arrow

Tam adı Willa Joanna Chance Holland olan aktör, aynı zamanda Ford Model Ajansı’nda modellik de yapmaktadır. 24 yaşındaki Amerikalı, güldüğü vakit kendinizi; kırlarda, pembe çiçekelerin arasında neşe ile koşarken hayal etmeniz içten bile değildir.

6. Merve Boluğur – Muhteşem Yüzyıl

Merve Boluğur - Muhteşem Yüzyıl

1,67 boyunda ve 27 yaşındaki milli gururumuz Merve’yi Acemi Cadı olarak tanımıştık. Güzelliğiyle Maybelline NewYork’un ilk Türk marka yüzü olmuştur. Ayrıca Adriana Lima ile çekildiği fotoğrafta Lima’dan daha güzel çıkmasıyla sosyal medyaya damga vurmuştur milli güzelimiz.

5. Olivia Wilde – House M D

Olivia Wilde - House M D

31 yaşında olduğuna inanması güç aktör, kendisi İrlanda ve ABD olmak üzere iki ülke vatandaşıdır. Kendisini gerçek bir kritik ve analizci olarak tanımlamıştır. Bu iki ülkenin ortak güzelliğini diziler vasıtasıyla bizler de görme şansını yakalıyoruz.

4. Tuba Büyüküstün – Kara Para Aşk

Tuba Büyüküstün - Kara Para Aşk

Pek sosyal olmayan 32 yaşındaki İstanbullu güzelimiz, doğallığıyla göze çarpıyor. Zaman zaman dolmuşlara binip insanların arasına karışmayı çok seviyor. Onu dizi ve filmler haricinde televizyon karşısında görmek pek de mümkün değil. Çünkü röportaj vermekten kaçıp, nefret eden biri. O, utangaç bir aşk kadını.

3. Sarah Wayne Callies – Prison Break

Sarah Wayne Callies - Prison Break

The Walking Dead ve Prison Break ana karakterlerinin aşkı olan bu bayan, bebek yüzüyle dikkatimizi çekiyor. 38 yaşındaki Amerikalı, böyle sevgilim olsun 10 kez hapisten kaçarım dedirtiyor biz izleyenlere.

2. Emily Kinney – The Walking Dead

Emily Kinney - The Walking Dead
29 yaşında olmasıyla çoğumuzu hayal kırıklığına uğratan aktör, sesi ile dizide ön plana çıkmaktadır. Tavırları da bir o kadar hoştur. Keşke onu dizilerde daha fazla görebilsek…

1. Phoebe Tonkin – The Vampire Diaries

Phoebe Tonkin - The Vampire Diaries

Tam adı Phoebe Jane Elizabeth Tonkin olan Avustralyalı, 25 yaşındadır ve The Vampire Diaries isimli dizinin başrollerinden bir tanesidir. Ses tonu ve aksanıyla bizleri mest etmiş bu oyuncuyu saatlerce oturup dinlemek istiyoruz. Normal hayatında oldukça eğlenceli olan Phoebe, aynı zamanda vejeteryandır.

A comment on "Dizilerin En Güzel 10 Kadın Oyuncusu"

  1. koray says:

    Sıralamayı sanki ben yaptım. 🙂 Aynen katılıyorum , hepsi birbirinden güzel ama Tonkin’in yeri başka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *