Dünya’nın En Güzel Kokusu Filmi Konusu ve Yorumları

0/5 Votes: 0
Report

Description

İstanbul ve Amsterdam çekilen Dünyanın En Güzel Kokusu filmi konusu ve yorumları isimli film tanıtımımıza YORUM yaparak katkı sağlayabilirsiniz.Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun yönettiği, Başrollerinde Rıza Kocaoğlu ve Tuba Ünsal’ın bulunduğu “Dünya’nın en güzel kokusu” filmini’nin konusu şu şekilde;

 

Dünya’nın En Güzel Kokusu Filmi Konusu

Dünya'nın En Güzel Kokusu
Derya ve Hakan çok yakın iki dosttur. Hakan çapkınlıkları ile meşhur, kadın avcısı durumuna gelecek kadar kadınlara düşkün bir erkektir. En yakın arkadaşı olan Derya’nın da ikili ilişkileri pek iyi gitmemektedir. Her derdini ve tasasını paylaşan ve birlikte çözüm bulan bu iki yakın arkadaş bir gün çocuk sahibi olmak için göstermelik bir nikâh kıyma fikri ile karşı karşıya kalır. Fikir Hakandan gelmiştir, çünkü Hakan için gerçek bir evlilik ölüm demektir. Derya ise olaya daha duygusal yaklaştığından dolayı ikna olması biraz zaman almıştır. Sonuç olarak, birkaç sene sonra sosyal medya hesaplarına kedi videoları koymak yerine çocuk sahibi olma fikrinde hemfikir olurlar ve evlenirler. Zamanla kurdukları düzmece evlilik yakınlaşmaya ve doğacak sıcacık bir aşka sebep olur. Derya doğum zamanı yaklaşırken Hakan için birkaç tane video hazırlar bu videolar filmin sonunda yetmeyen peçetelerle gözyaşlarınızı silerken izleyeceğiniz videolar olacaktır.

Dünya'nın En Güzel Kokusu Afiş (1)
Filmin repliklerinde bulunan doğallık, oyuncuların içtenliği ve samimiyeti insana izlerken gerçek bir hikayeyi izlermiş hissi veriyor. Uzun zamandır Türk filmlerini sinemada izlememe kararı almışken, bu filmi iyi ki sinemada izledim dedim. Filmin sonuna ve o güzel doğal hikayeye, o koskoca sinema salonunda çok daha fazla girebildim. Tavsiyedir. İzlenilmelidir.

Dünya'nın En Güzel Kokusu Film
Dünya’nın En Güzel Kokusu Filmi Teknik Detay:
Yayın Tarihi: 12 Şubat 2016 (Türkiye)
Tür:Romantik
Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Senaryo: Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Oyuncular: Rıza Kocaoğlu, Tuba Ünsal, Burak Altay, Açelya Akkoyun ve Esra Ruşan

Dünya’nın En Güzel Kokusu Filmi Fragmanı:

Dünya’nın En Güzel Kokusu Filmi isimli yazımıza YORUM yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *