Eda Ece Dizileri – İlişki Durumu Karışık

0/5 Votes: 0
Report

Description

Bu içeriğimizde Yaz Dizisi olarak başlayan İlişki Durumu Karışık Dizisinin güzel oyuncusu Eda Ece hakkında olacak. Show Tv ekranlarında Yaz Dizisi olarak 4 Temmuz 2015 de yayınlanmaya başlayan İlişki Durumu Karışık dizisi izleyiciler tarafından çok sevildi. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği dizi daha yayına girmeden sosyal medyada büyük bir ilgi gördü. Reyting sonuçları da bu yaşanan ilginin sonucunu bizlere gösterdi. Bu içeriğimiz ile Eda Ece Kimdir Sorusunun Cevabını Alacaksınız.

Öncelikle Eda Ece Kimdir:

eda ece
Eda Ece Kimdir

Eda Ece Hangi Dizilerde Oynadı: 20 Haziran 1990 yılında İstanbul da dünyaya gelen güzel oyuncu liseyi Şişli Terakki Lisesinde tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirmiştir.3 çocuklu bir ailenin en küçük kızı olan Eda Ece’nin iki ablası vardır. Oyuncu Pis Yedili dizisindeki Günçiçek Seymen karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Sosyal Medyayı da iyi şekilde kullanabilen oyuncunun Twitter de 289 Bin takipçisi, instagram da ise 87 bin takipçisi bulunmaktadır.

Eda Ece Rol Aldığı (Oynadığı) Diziler

 

Hayat Bilgisi – 2003 – Konuk Oyuncu (Sude Karakteri)

eda ece hayat bilgisi
Eda Ece Bir zamanlara damgasını vuran Gani Müjde’nin senaryosunu yazdığı ve Perran Kutman, Tarık Pabuççuoğlu, Kerem Kupacı, Ümit Erdim ve Serhan Arslan gibi oyuncuların yer aldığı dizide Sude rolü ile karşımıza çıkmıştır.

 

Aşkın Mucizeleri – 2004

eda ece aşkın mucizeleri

 

Bez Bebek – 2009 – Konuk Oyuncu

eda ece bez bebek
Fantazi komedi türündeki Bez Bebek dizisinde Eda Ece konuk oyuncu olarak rol almıştır.

 

Adını Feriha Koydum – 2010 – Konuk Oyuncu

adını feriha koydum
Başrollerini Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy, Vahide Perçin ve Metin Çekmez’in rol aldığı Adını Feriha Koydum dizisinde de Konuk oyuncu olarak yer almıştır.

 

Pis Yedili – 2011 – Günçiçek Seymen (Cimbom)

eda ece pis yedili
Ayşegül Aldinç, Turan Özdemir, Asuman Dabak ve İlkay Akdağlı’nın da rol aldığı Gani Müjde’nin yazdığı Pis Yedili isimli gençlik komedi dizisinde Eda Ece Günçiçek Seymen karakterini başarılı bir şekilde canlandırmaktadır. Dizideki karakteri Günçiçek Seymen’e dizideki adı ve soyadından dolayı G-S sebebiyle arkadaşları Cimbom lakabını takmıştır. Dizide annesi Fatih ile zorla nişanlamıştır. Bu nişanı Güney duyduğunda ise Günçiçek’i ve pis yediliyi bırakıp kaçmıştır.

 

Beni Böyle Sev – 2013 – Zeyno

beni böyle sev eda ece
Alper Saldıran, Zeynep Çamcı, Burcu Altın ve Umut Kurt’un da rol aldığı TRT’nin Beni Böyle Sev dizisinde güzel oyuncu Zeyno karakteri ile karşımızdadır.

 

İlişki Durumu Karışık – 2015 – Elif

İlişki Durumu Karışık Eda Ece
Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un yazdığı, yönetmenliğini Bülent İşbilen’in üstlendiği İlişki Durumu Karışık dizisinin oyuncu kadrosunun içinde Seren Şirince, Berk Oktay ve Pamir Pekin gibi isimlerde var. Eda Ece dizide Elif karakteri ile karşımızda.

 

Eda Ece Rol Aldığı Sinema Filmleri

 

Mahpeyker – 2010

eda ece eda

Kızım İçin – 2013 – Tuba

Kızım İçin Eda Ece
Yönetmenliğini ve senaryosunu Hakan Haksun’un üstlendiği 2013 yapımı filmde Eda Ece (Tuba) ve babası Yetkin Dikinciler (Tuncer) in hikâyesini anlatmaktadır. Baba Tuncer yıllar önce eşinden boşanmıştır.Kızını özleyen baba kızını görmeye gelir ve hikayede böyle başlar..Filmde Yetkin Dikinciler ve Eda Ece’nin yanı sıra İnci Türkay, Berke Üzrek, Hakan Altıner, Tayfun Sav gibi oyuncularda rol almıştır.

 

Kocan Kadar Konuş – 2015 – Ceren

kocan kadar konuş eda ece
2015 yapımı kocan kadar konuş filminde Eda Ece Ceren rolü ile karşımıza çıkmaktadır. Kıvanç Baruönü’nun yönettiğ filmde Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Nevra Serezli, Gülenay Kalkan ve Ebru Cündübeyoğlu gibi isimler yer almaktadır.

 

Ayaklı Gazete Yılın En İyi Gençlik Dizisi Kadın Başrol Oyuncusu Ödülü 2012 Yılı

eda ece Ayaklı Gazete

 

Heygirl Dergisi Kapak Kızı Reklamı

eda ece heygirl

İlişki Durumu Karışık Fragmanı – Eda Ece

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *