Eninde Sonunda Baki Kalan Tek Şey Sevgidir…Diyen Dizi Heroes

0/5 Votes: 0
Report

Description

Heroes dizisinin kısa bir tanıtımını yapmak istiyoruz.Aslında Heroes dizisini konusunu, oyuncularını ve yorumlarını uzun uzun yazmak isterdik ancak şimdilik kısa bir yazı yazıyoruz. Heroes dizisi hakkında YORUM yapabilirsiniz.Etrafınızda özel güçlere sahip olan insanların olduğunu hayal edin. Nasıl bir dünya olurdu? İşte Heroes dizisi bu konuyu ele almıştır.

Heroes Dizisi Replileri
Claire Bennet kendi halinde harika bir aileye sahip bir ponpon kızdır. Hiro Nakamura Japonya’da bir şirkette çalışan normal bir elemandır. Peter Petrelli ise insanlara yardım etmeyi seven bir hemşiredir. Bu saydıklarımızın dışında bir çok insan normal hayatlarına devam etmektedirler. Bu insanların hepsi özel güçleri olduğunu öğrenir, tabi bu güçlerin getirdiği bazı sorumluluklar vardır. Dünya’yı kurtarmak.

Dizi Heroes
Farklı hayatlara, farklı amaçlara sahip bu insanların bu zorlu görev için birbirlerini bulmaları ve yardımcı olmaları gerekmektedir. Dünya’yı kurtarmanın anahtarı ise bellidir. Ponpon kızı kurtar, Dünya’yı kurtar.

Heroes Dizi (1) (1)
2006 yılında gösterime giren, dört sezon süren Heroes her sezonunda ele aldığı farklı konular ile ve her sezon oyuncu kadrosuna katılan isimler ile çok büyük hayran kitlesine sahip olmuştur. Yönetmenliğini Tim Kring’in üstlendiği Hayden Panettiere, Milo Ventimiglia ve Zachary Quinto gibi isimlerin müthiş oyunculukları ile katkı verdiği bu diziyi, eğer fantastik diziler izlemeyi seviyorsanız kesinlikle öneririm.

Heroes Dizisi Öne Çıkan Replikleri:

  • Önce hiçbir silahın bana zarar veremeyeceğini gösterdin. Sonrada içimde hiçbir kılıcın açamayacağı kadar derin bir yara açtın.

  • Var oluşumuza bir amaç ve gerekli koşulları sağlayan anılarımızdır.

  • Evrim kusurlu ve çoğunlukla acılarla dolu bir süreçtir.

  • Eninde sonunda baki kalan tek şey sevgidir.

  • Yolunu kendin mi seçeceksin yoksa başkalarının seçmesine izin mi vereceksin?

  • Gözlerini yoldan ayırmadan bakanlar nereye gittiklerini göremezler.

Heroes Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *