Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri

0/5 Votes: 0
Report

Description

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri – özellikle ilişkileri ani bir şekilde bozulan çiftler tarafından sorulmaktadır. Her şey iyi bir şekilde gidiyorsa ancak aniden sorunlar yaşanmışsa büyü yapıldığından şüphelenmektedir Evli kişiler eşinin kendine olan davranışı hızlı şekilde, nedensiz biçimde değiştiği zaman doğal olarak neden olduğunu sormaktadır.

Büyü bu durumda akla gelen ilk nedenlerden bir tanesidir. Bu gibi durumlarda hangi duaları okuyabileceğiniz bilmek oldukça önemlidir. Hiçbir zaman İslam dininde büyü yapmanın haram olduğu unutulmamalı, bu gibi uygulamalardan her zaman uzak durulmalıdır.

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri Nelerdir?

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri birden fazladır. Bunları göz önünde bulundurarak, yapılıp yapılmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Ayrıca aranız bozuksa, düzeltme amaçlı da bunlara dikkat edebilirsiniz. Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri şu şekildedir;

  • Eşinizle muhabbetiniz azalır,
  • Size ilgi göstermez,
  • Başkalarının yanında birden sizi kötülemeye başlar,
  • Eskiden yapmadığı davranışları sergilemeye başlar,
  • Çocuklarınıza ilgisini kaybeder,
  • Eve geç gelir, yalan söyler,
  • Sizi merak etmez,
  • Sağlık sorunlarınızla ilgilenmez.

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtilerinden bazılarıdır.

Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Eşlere yapılan büyü nasıl bozulur? Eşler büyü yapıldığından şüphelendiği zaman bunları nasıl bozabileceğini de doğal olarak sormaktadır. Bunun için edebileceğiniz pek çok dua yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi euzü besmele çekmek, ardından da Fatiha suresini okumaktır. Bunun yan ısıra yine euzü besmele çektikten sonra iki Kul Euzü de edilebilir.

Ayrıca bir miktar su alındıktan sonra bunun üzerine Ayete’l Kürsi, İhlas, Felak ve Nas sureleri okunabilir. Bundan sonra büyü yapıldığı düşünülen kişinin söz konusu sudan üç yudum alması, kalanı ile de gusletmesi önerilir. Yine Sidr ağacının yedi adet yeşil yaprağının alınıp ezilmesi de tavsiye edilmektedir. Ardından suyla karıştırıp üzerine Ayete’l Kürsi, İhlas, Kul Euzü dualarının okuyup yine üç yudum alınır. Kalanı ile de gusledilmesi önerilmektedir. Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri sizde de varsa, aşağıda yer alan duayı okuyabilirsiniz.

Büyü Bozma Duası

İnsanlar farklı sebeplerden dolayı zaman zaman kendilerine ya da bir sevdiklerine büyü yapıldığından şüphelenebilmektedir. Bu gibi durumda yukarıdakilerin yanı sıra okunabilecek farklı dualar yer almaktadır. Bunlardan biri la ilahe illallahü vahdehü la şerike leh lehülmülkü velehülhamdü vehüve ala külli şeyin kadir olmaktadır. Ayrıca gün içerisinde kişilerin 500 kere la havle vela kuvvete illa billah okuması da tavsiye edilmektedir.

Bunun dışında üç kere salevat okumak, Fatiha, Ayete’l Kürsi, Kafirun, İhlas, Felak ve Nas surelerini yedi kere kumak da tavsiye edilmektedir. Büyü yapılan kişinin üzerine üflenmekte, sonra yeniden okunmaktadır. Kişinin yatağına, evin ve bahçenin her yerine üflenmektedir.

Büyü Yapanın Kim Olduğu Nasıl Anlaşılır?

İnsanlar kendilerine veya sevdikleri bir kişiye büyü yapıldığını düşündükleri zaman, bundan sonra büyüyü kimin yaptığını da sorgulamaktadır. Ne var ki büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız cevap verilmesi oldukça zor bir konudur. Bu konudan kendinize büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız bunun yerine hangi duaları okuyup bundan kurtulabileceğiniz bilmek tavsiye edilmektedir.

Bu kapsamda yukarıdaki verdiğimizi tüm duaları okumanız mümkündür. Bunları ne zaman edebileceğinizi düşünüyorsanız, günün herhangi bir zamanında etmeniz mümkündür. Bunların Ayete’l Kürsi, Felak ve Nas kolay bir şekilde ezberlenebileceği için sorunsuz bir şekilde öğrenilebilir ve sürekli okunabilir. Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtilerinden kurtulmak için okumanız tavsiye edilir.

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri
Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılabilir?

Müslümanlar hayatları boyunca zaman zaman kendisine bir büyünün yapılıp yapılmadığına yönelik olarak şüphelenebilmektedir. Bu gibi durumlarda büyü belirtileri nelerdir, büyü nasıl anlaşılır gibi sorular sıklıkla sorulmaktadır.

Bu durumu anlamanın farklı yolları bulunmaktadır. Özellikle işler aniden ters gitmeye başladığı zaman, iyi bir ilişki aniden bozulduğunda, kişilerin sağlık sorunları yokken aniden olması durumunda, uyku problemi yokken aniden çok uyumaya ya da uykusuzluk çekildiğinde bu durum akla gelinmektedir.

Eğer kendinize büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız yukarıda verdiğimiz duaların her birini okumanız mümkündür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *