Everest Filmi, Konusu ve Yorumları

0/5 Votes: 0
Report

Description

1996 Yılında Everest dağına tırmanan 16 kişinin yaşanmış hikâyesinin anlatıldığı film İngiltere, ABD ve İzlanda ortak yapımıdır. Everest Filmi, Konusu ve Yorumlarını bulabileceğiniz film 18 Eylül 2015 tarihinde vizyondaki yerini almıştır.

everest 1

Sonbahar mevsiminin ilk ayını geride bırakırken özellikle de bu hafta gündeme bomba gibi düşecek yerli ve yabancı filmler vizyona girmektedir. Vizyonda bu hafta sinema sektörünün liderleri adeta kıran kırana mücadele veriyormuş gibi en güzel romantik, aksiyon, macera ve bilim kurgu gibi film türlerinde kendilerini tanıtmaktadır. Yerli ve yabancı olmak üzere vizyona giren filmler tüm izleyenleri ekranların başında büyüleyecekmiş gibi gözüküyor. Özellikle de bu hafta gösterime girecek olan Everest filmini asla ve asla kaçırmamalısınız.

everest 2
Macera türünde vizyona giren ve yurt dışında çekimleri yapılan film tam olarak 121 dakikadır. Yönetmen koltuğuna Baltasar Kormakur’un oturduğu Everest filmi bu senenin en iyi filmlerinden birisi olarak seçilebilecek türdendir. Everest filminin konusunda Everest’e tırmanmakta olan iki ayrı dağcı ekibinin karşılaştığı yoğun kar yağışı, büyük bir felaketin habercisi olmaktadır.

everest 3
Nasıl oluyorsa Everest’te kar fırtınası her zamankinden daha şiddetlidir olur. Bu haber herkes için büyük bir hayat mücadelesini başlatmış olmaktadır. Macera kategorisinde vizyona giren Everest filminin oyuncuları Jason Clarke, Jake Gyllenhaal, Josh Brolin‘dur. Sizlere en güncel ve en yeni film tanıtımlarını yapabildiğimiz için mutluyuz.

Everest Filmi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *