Liste Film

  Game Of Thrones Dizisi Oyuncularının Çocukluk Fotoğrafları

  06.07.2015
  320

  Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisi 2011 yılından itibaren sevilerek takip edilen bir dizi. 5. sezonu da geride bırakan dizinin oyuncuları da oldukça kaliteli. Bu listemizde efsanevi Game of Thrones dizisinin oyuncu kadrosunun çocukluk resimleri ve şimdiki hallerini paylaşacağız. Listemizde bazı oyuncuların çocukluğu bazılarınında gençlik fotoğrafları yer almaktadır.Bu arada Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) genç iken de tatlıymış… 🙂

  Game Of Thrones (Taht Oyunları) Oyuncularının Çocuklukları

   

  1. Sophie Turner – Sansa Stark Çocukluğu

  Sophie Turner – Sansa Stark
  Lord Eddard Stark ve Leydi Catelyn Tully’nin büyük kızıdır.3 erkek ve 1 kız kardeşi olan Sansa Stark karakterine oyuncu Sophie Turner can vermektedir.

  2. Maisie Williams – Arya Stark Çocukluğu

  Maisie Williams – Arya Stark
  Kuzeyin lordu Lord Eddard ve Leydi Catelyn Stark’ın sonuncu çocuğudur. Robb, Bran ve Rickon isminde 3 erkek kardeşi ve Jon Kar isimli üvey abisi ve Sansa isminde bir ablaya sahiptir. Game Of Thrones Dizisinde Arya karakterini Maisie Williams canlandırmaktadır.

  3. Emilia Clarke – Daenerys Targaryen Çocukluğu

  Emilia Clarke – Daenerys Targarye

  Targaryen Hanesi’nin yaşayan son üyesi olan genç ve güzel Daenerys Targaryen karakterini Emilia Clarke canlandırmaktadır.

  4. Peter Dinklage – Tyrion Lannister Çocukluğu

  Peter Dinklage – Tyrion Lannister
  Tywin ve Joanna Lannister’ın üçüncü ve son çocuğu olan Tyrion Lannister cüce olduğu için Küçük Şeytan ve Yarım adam lakapları ile çağrılmaktadır. Şaraba ve kadına düşkün olan ve kitap okumayıda seven Tyrion Lannister zekâsı ile de dizide kendinden sıkça bahsettirmektedir. Tyrion Lannister karakterine Peter Dinklage can vermektedir.

  5. Kit Harrington – Jon Snow Çocukluğu

  Kit Harrington – Jon Snow
  Lord Eddard Stark’ın piç çocuğu olan Jon Kar’ın anneside belli değildir. Gece nöbetine katılan Jon Kar Gece nöbetinin kumandanı olarak seçilmiştir. Jon Kar karakterini İngiliz aktör Kit Harington canlandırmaktadır.

  6. Jack Gleeson – Joffrey Baratheon Çocukluğu

  Jack Gleeson – Joffrey Baratheon
  Kral Robert Baratheon ve Kraliçe Cersei Lannister’ın en büyük çocuğu olan Joffrey Baratheon Baratheon Hanesinden tahta oturan 2. kişisidir. İnatçı, öfkeli, acımasız, ahlaksız ve zeki olmayan karakter özellikleri nedeniyle diziyi izleyenler tarafından sevilmeyen bir karakterdir.

  7. Sean Bean – Eddard ‘Ned’ Stark Çocukluğu

  Sean Bean – Eddard ‘Ned’ Stark
  Kuzey muhafızı ve Kışyarı Lordu olan Eddard Stark “Ned” ismiyle bilinmektedir. Kral Robert Baratheon’ın arkadaşı da olan Ned Leydi Catelyn Stark ile evlidir.

  8. Jason Momoa – Khal Drogo Çocukluğu

  Jason Momoa – Khal Drogo
  Khal Drogo göçebe yaşayan dothraki kabilesinin güçlü khalıdır.Daenerys Targaryen ile evlenen Khal Drogo zamanla Daenerys Targaryen’e de aşık olmuştur.

  9. Kristian Nairn – Hodor Çocukluğu

  Kristian Nairn – Hodor
  Hodor, Kışyarı’e hizmet veren bir seyis yamağıdır. Gerçek ismi Walder’dır.Hodor karakterini Kristian Nairn canlandırmaktadır.

  10. Nathalie Emmanuel – Missandei Çocukluğu

  Nathalie Emmanuel – Missandei
  Eskiden köle olan Missandei Daenerys Targaryen’ın hizmetine girmiştir ve ona yardım etmektedir. Dizide Missandei karakterini İngiliz aktris Nathalie Emmanuel oynamaktadır.

  11.Lena Headey – Cersei Lannister Çocukluğu

  Lena Headey – Cersei Lannister
  Tywin Lannister ve Joanna Lannister’ın en büyük kız çocuğudur. Jaime Lannister’ın ikiz kardeşi , Robert Baratheon’un eski eşi olan Cersei Lannister’ın Joffrey Baratheon , Myrcella Baratheon ve Tommen Baratheon isimli üç çocuğu vardır.Yedi Krallık’ın kraliçeside olan Cersei Lannister karakterini İngiliz aktris Lena Headey canlandırmaktadır.

  12.Yazar George R. R. Martin Çocukluğu

  Yazar George R. R. Martin
  Yazar George Raymond Richard Martin ABD’li fantezi, korku ve bilim kurgu senaryo yazarı olarak bilinir.20 Eylül 1948 yılında dünyaya gelen yazar Game of Thrones ismiyle çekilen dizinin kitabının yazarıdır.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. nazan dedi ki:

   Arya Stark çocukken çok tatlıymış..

  2. devrimci dedi ki:

   Carice van Houten yani Melisandre2nin çocukluğu yok…..?

  3. Osman dedi ki:

   Emilia nın tipe bak ahaha 🙂 Evrim geçirmiş