Game Of Thrones Dizisi Oyuncularının Çocukluk Fotoğrafları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisi 2011 yılından itibaren sevilerek takip edilen bir dizi. 5. sezonu da geride bırakan dizinin oyuncuları da oldukça kaliteli. Bu listemizde efsanevi Game of Thrones dizisinin oyuncu kadrosunun çocukluk resimleri ve şimdiki hallerini paylaşacağız. Listemizde bazı oyuncuların çocukluğu bazılarınında gençlik fotoğrafları yer almaktadır.Bu arada Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) genç iken de tatlıymış… 🙂

Game Of Thrones (Taht Oyunları) Oyuncularının Çocuklukları

 

1. Sophie Turner – Sansa Stark Çocukluğu

Sophie Turner – Sansa Stark
Lord Eddard Stark ve Leydi Catelyn Tully’nin büyük kızıdır.3 erkek ve 1 kız kardeşi olan Sansa Stark karakterine oyuncu Sophie Turner can vermektedir.

2. Maisie Williams – Arya Stark Çocukluğu

Maisie Williams – Arya Stark
Kuzeyin lordu Lord Eddard ve Leydi Catelyn Stark’ın sonuncu çocuğudur. Robb, Bran ve Rickon isminde 3 erkek kardeşi ve Jon Kar isimli üvey abisi ve Sansa isminde bir ablaya sahiptir. Game Of Thrones Dizisinde Arya karakterini Maisie Williams canlandırmaktadır.

3. Emilia Clarke – Daenerys Targaryen Çocukluğu

Emilia Clarke – Daenerys Targarye

Targaryen Hanesi’nin yaşayan son üyesi olan genç ve güzel Daenerys Targaryen karakterini Emilia Clarke canlandırmaktadır.

4. Peter Dinklage – Tyrion Lannister Çocukluğu

Peter Dinklage – Tyrion Lannister
Tywin ve Joanna Lannister’ın üçüncü ve son çocuğu olan Tyrion Lannister cüce olduğu için Küçük Şeytan ve Yarım adam lakapları ile çağrılmaktadır. Şaraba ve kadına düşkün olan ve kitap okumayıda seven Tyrion Lannister zekâsı ile de dizide kendinden sıkça bahsettirmektedir. Tyrion Lannister karakterine Peter Dinklage can vermektedir.

5. Kit Harrington – Jon Snow Çocukluğu

Kit Harrington – Jon Snow
Lord Eddard Stark’ın piç çocuğu olan Jon Kar’ın anneside belli değildir. Gece nöbetine katılan Jon Kar Gece nöbetinin kumandanı olarak seçilmiştir. Jon Kar karakterini İngiliz aktör Kit Harington canlandırmaktadır.

6. Jack Gleeson – Joffrey Baratheon Çocukluğu

Jack Gleeson – Joffrey Baratheon
Kral Robert Baratheon ve Kraliçe Cersei Lannister’ın en büyük çocuğu olan Joffrey Baratheon Baratheon Hanesinden tahta oturan 2. kişisidir. İnatçı, öfkeli, acımasız, ahlaksız ve zeki olmayan karakter özellikleri nedeniyle diziyi izleyenler tarafından sevilmeyen bir karakterdir.

7. Sean Bean – Eddard ‘Ned’ Stark Çocukluğu

Sean Bean – Eddard ‘Ned’ Stark
Kuzey muhafızı ve Kışyarı Lordu olan Eddard Stark “Ned” ismiyle bilinmektedir. Kral Robert Baratheon’ın arkadaşı da olan Ned Leydi Catelyn Stark ile evlidir.

8. Jason Momoa – Khal Drogo Çocukluğu

Jason Momoa – Khal Drogo
Khal Drogo göçebe yaşayan dothraki kabilesinin güçlü khalıdır.Daenerys Targaryen ile evlenen Khal Drogo zamanla Daenerys Targaryen’e de aşık olmuştur.

9. Kristian Nairn – Hodor Çocukluğu

Kristian Nairn – Hodor
Hodor, Kışyarı’e hizmet veren bir seyis yamağıdır. Gerçek ismi Walder’dır.Hodor karakterini Kristian Nairn canlandırmaktadır.

10. Nathalie Emmanuel – Missandei Çocukluğu

Nathalie Emmanuel – Missandei
Eskiden köle olan Missandei Daenerys Targaryen’ın hizmetine girmiştir ve ona yardım etmektedir. Dizide Missandei karakterini İngiliz aktris Nathalie Emmanuel oynamaktadır.

11.Lena Headey – Cersei Lannister Çocukluğu

Lena Headey – Cersei Lannister
Tywin Lannister ve Joanna Lannister’ın en büyük kız çocuğudur. Jaime Lannister’ın ikiz kardeşi , Robert Baratheon’un eski eşi olan Cersei Lannister’ın Joffrey Baratheon , Myrcella Baratheon ve Tommen Baratheon isimli üç çocuğu vardır.Yedi Krallık’ın kraliçeside olan Cersei Lannister karakterini İngiliz aktris Lena Headey canlandırmaktadır.

12.Yazar George R. R. Martin Çocukluğu

Yazar George R. R. Martin
Yazar George Raymond Richard Martin ABD’li fantezi, korku ve bilim kurgu senaryo yazarı olarak bilinir.20 Eylül 1948 yılında dünyaya gelen yazar Game of Thrones ismiyle çekilen dizinin kitabının yazarıdır.

3 comments on "Game Of Thrones Dizisi Oyuncularının Çocukluk Fotoğrafları"

  1. nazan says:

    Arya Stark çocukken çok tatlıymış..

  2. devrimci says:

    Carice van Houten yani Melisandre2nin çocukluğu yok…..?

  3. Osman says:

    Emilia nın tipe bak ahaha 🙂 Evrim geçirmiş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *