Gizli Dünya Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Emma Donghue’nun kitabından sinemaya uyarlanan Gizli Dünya –  Room filmi’nin başrolünde Brie Larson bulunuyor. 5 yaşında olan oğlu Jack rolünde ise Jacob Tremblay yer almaktadır. Gizli Dünya (Room) Filmi konusu , oyuncuları ve film yorumlarının bulunduğu yazımıza YORUM yapabilirsiniz.

Gizli Dünya Filmi Konusu

Gizli Dünya Filmi
Gizli Dünya Filmi 7 yıl boyunca kaçırıldığı bir adam tarafından tek göz bir odada yaşamaya mahkum edilmiş bir kadının yaşadıkları acımasız gerçeklikleri ve 5 yaşındaki oğlu ile yaptıkları kaçış planlarını anlatıyor. Joy 7 yıl önce tek amacının yardım etmek olduğu bir adam tarafından kaçırılarak sürekli tecavüze uğrayan ve bunun sonucunda bir çocuk dünyaya getiren cesaretli bir anne. Tuvalet, mutfak, yatak ve banyonun iç içe olduğu tek göz odada 7 yıl hayat mücadelesi veren Joy, cesaret isteyen bir kaçış planı ile hayata tutunabilecek mi? Yoksa her şey sonra mı başlayacak?
Film kurgusu ve oyuncuların başarısı bakımından sürükleyici ve başarılı bir yapım olmuş.

Gizli Dünya Filmi Afişi
Gizli Dünya (Room) Filmi 88. Akademi Ödülleri’nde 4 dalda birden aday gösterilmesinin yanı sıra Amerikalı genç ve güzel oyuncu Brie Larson’a da En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandırmıştır.Ayrıca Brie Larson‘un Gizli Dünya filmindeki performansından ötürü 73. Altın Küre Ödülleri’nde ve 69. BAFTA Ödülleri’nde de En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Gizli Dünya Filmi Oyuncusu (1)
Gizli Dünya Filmi Teknik Detay:
Yayın Tarihi: 19 Şubat 2016 (Kanada,İrlanda)
Tür:Dram, Gerilim
Yönetmen: Lenny Abrahamson
Senaryo: Emma Donoghue
Oyuncular: Brie Larson, Jacob Tremblay, Joan Allen, Sean Bridgers ve William H. Macy
Orijinal İsmi: Room

Gizli Dünya Filmi Fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=xpdvPNHvt7o

Gizli Dünya Filmi isimli yazımıza YORUM yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *