Görsel Şölene Hazır Olun: Orman Çocuğu Filmi Konusu ve Yorumları

0/5 Votes: 0
Report

Description

15 Nisan 206 yılında vizyona giren The Jungle Book (Orman Çocuğu) filmi konusu, yorumlarına yer verdiğimiz film tanıtımı ile karşınızdayız.Çocukluğumuzda bizler için özel olan bazı hikayeler vardır. Orman Çocuğu benim için bu hikayelerden biridir. Çocukluk yıllarımızda oyunlarını oynadığımız ve hikayesine aşina olduğumuz Orman Çocuğu, 2016 versiyonu ile karşımıza çıkıyor. Tam bir görsel şölen sunan film 15 Nisan itibariyle gösterime girmiş durumda. Orman Çocuğu Filmine YORUM yapabilirsiniz.

Orman Çocuğu Filminin Konusu:

Orman Çocuğu (The Jungle Book) Filmi

Orman Çocuğu filminde Mowgii, ailesini kaybetmiş ve bebekken bırakıldığı ormanda kurtlar tarafından büyütülmüştür. Siyah panter Bangheera’nın akıl hocalığı ile çok şey öğrenen çocuk zor günler yaşamaya başlamıştır. Mowgii ormanda düzenini kurmuşken insanlardan hiç hoşlanmayan Bengal kaplanı Shere Khan onu ormanda istemediği için evi olan ve her şeyini bağladığı ormanı terk etmek zorunda kalmıştır. Çıktığı yolculukta birbirinden farklı yaratıklarla ve zor durumlarla karşılaşan Mowgii, hayatı keşfetme yolunda emin adımlarla ilerleyecektir.

Orman Çocuğu Filmi Afiş

Orman Çocuğu filmi, bu hikayeye aşina olanlar için çok büyük yenilikler sunmasa da hikayeye farklı bakış açıları da getiriyor. Ayrıca görsellik ve ses anlamında müthiş bir ziyafet sunan film, içerdiği fantastik ve aksiyon ögeleriyle dikkat çekiyor. Sadece çocuklara değil büyüklere de hitap eden bu filmde yer yer dram ögeleri de bulunuyor.

Orman Çocuğu Filmi Kadrosu:

Orman Çocuğu filminin yönetmenliğini Jon Favreau üstlenmiştir. Yapımın senaryosunu Justin Marks kaleme almıştır. Orijinal fikrin ise Rudyard Kipling’in kaleminden çıktığını belirtelim. Filmin yapımcılığını Walt Disney Pictures yapmakta ve ülkemizdeki dağıtımını UIP Türkiye firması üstlenmektedir.

Orman Çocuğu (1)

Dizinin başrolünde Mowgii rolüyle Neel Sethi karşımıza çıkmaktadır. Çocuk oyuncu başarısıyla dikkat çekmektedir. Yapımın orijinal seslendirmesinde ise birbirinden ünlü isimler mikrofon başına geçmiştir. İşte seslendirme yapan ünlüler:
Ben Kingsley (Bagheera)
Idris Elba (Shere Khan)
Kaa (Scarlett Johansson)
Bill Murray (Baloo)
Christopher Walken (King Louie)
Giancarlo Esposito (Akela)
Lupita Nyong’o (Rakcha)
Emjay Anthony (Gray)

Orman Çocuğu Sinema Filmi (1)

Orman Çocuğu (The Jungle Book) Filmi Teknik Detayı:
Vizyon tarihi: 15 Nisan 2016
Yönetmen: Jon Favreau
Oyuncular: Neel Sethi, Ben Kingsley, Bill Murray
Tür: Macera, Aile, Fantastik
Ülke: ABD
Orjinal İsim: The Jungle Book

Orman Çocuğu Sinema Filmi 2

Orman Çocuğu (The Jungle Book) Filmi Fragmanı:

Görsel Şölene Hazır Olun: Orman Çocuğu Filmi Konusu ve Yorumları isimli film tanıtımımıza YORUM yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *