Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları, diziye farklı bir hava ve anlam katmaktadır. Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi gençler tarafından oldukça ilgi görüyor. Birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı dizinin yapımcılığını ise Süreç Film şirketi üstleniyor. Hayat Bazen Tatlıdır Konusu ile daha çok genç seyirci kitlesine hitap eden bir dizi.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin başrol oyuncuları ise Birce Akalay, Ufuk Özkan ve Kanbolat Görkem Arslan. Kardeşi ile yaşayan Hayat öğretmenin zorlu hayatını anlatan dizi de Hayat öğretmen karakterine, daha önce bir çok başarılı yapıtta başrol oynayan Birce Akalay can veriyor. Hayat Bazen Tatlıdır Konusu ile 2000’li yılların başında yayınlanan popüler dizi Hayat Bilgisi dizisine sıkça benzetilmektedir.

Hayat Bazen Tatlıdır Oyuncuları arasında Simay Barlas, Sevda Erginci ve Anıl Tetik gibi bir çok genç yetenek yer alıyor. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin senaristi çocuklar duymasın, kahpe Bizans gibi başarılı yapıtların altında imzası bulunan Gani Müjde. Dizinin yönetmen koltuğunda ise oyunculuktan yönetmenliğe transfer olarak yönetmenlik kariyerinde hızla ilerleyen Hamdi Alkan oturuyor. Peki, Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Konusu ve Oyuncuları kimler?

Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları
Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları

Hayat Bazen Tatlıdır Konusu ile hem komedi hem de dram dolu sahneler içeriyor. Hayat Bazen Tatlıdır Oyuncuları dizinin konusu gereği genç bir kadrodan oluşuyor.

Dizi de Koray karakterini canlandıran oyuncu ise daha önce Survivor yarışması ile tanınan Anıl Tetik Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşıyor. Hayat Bazen Tatlıdır dizisi kısa süre de iyi bir reyting yakalayarak pazar akşamlarına adını yazdırmıştır. Dizinin konusu ve Hayat Bazen Tatlıdır Oyuncuları tarafından sergilenen performans izleyiciden tam not almayı başarmıştır.

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Konusu

Eğitimci bir ailenin çocukları olan Hayat ve Gözde küçük yaşta anne ve babalarını bir kaza da kaybederler. Ailenin büyük kızı olan Hayat anne ve babasının ölümünden sonra kız kardeşi Gözde’ye hem annelik hem de babalık yapmaya başlar. Hayat da aynı annesi ve babası gibi öğretmen olmayı tercih eder. Hayata zorluklar ile tutunmaya çalışan iki kız kardeş çeşitli zorluklarla mücadele etmek zorunda kalırlar.

Hayat öğretmen zengin ailelerin çocuklarının okuduğu bir lise de görev yapmaya başlar fakat aksilikler iki kız kardeşin burada da peşini bırakmaz. Bu özel lise de bir mafya babasının erkek kardeşi de okumaktadır. Mafya babasının psikolojik sorunları olan erkek kardeşi Hayat öğretmenin kız kardeşi Gözde’ye platonik bir şekilde aşıktır. Aşkına karşılık bulamayan genç Gözde’yi sürekli sıkıştırarak rahatsız etmektedir. Kız kardeşini rahatsız eden genci fark eden Hayat öğretmen bu durumdan kurtulmak için işinden ayrılır.

Hayat öğretmen eski okulundan çok uzakta bir devlet lisesin de öğretmenlik yapmaya başlar. Hayat öğretmen görev yaptığı okula kız kardeşinin de kaydını aldırır. Fakat Gözdeye saplantılı bir şekilde kafayı takan Koray yeni okulunun da nerede olduğunu öğrenir ve kendisi de aynı okula kaydını aldırır. Hayat öğretmen ve kız kardeşi Gözde’nin yaşadığı zorluklar bunlarla da sınırlı değildir. Ev sahipleri çeşitli bahaneler ile sürekli kendilerini rahatsız etmektedir. Hayat öğretmen ve Gözde’nin yeni okulların da ise bir çok sorun başlarına gelmektedir. Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Konusu ve Oyuncuları aşağıda yer almaktadır.

Hayat Bazen Tatlıdır Oyuncuları

Hayat Sarıyaz – Birce Akalay:

Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları
Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları

Hayat Sarıyaz karakteri kız kardeşi ile yaşayan genç bir edebiyat öğretmeni. Anne ve babasını erken yaşta kaybettiği için küçük yaşlardan beri hayatın yükünü tek başına omuzlamak zorunda kalmıştır. Mesleğine aşık bir öğretmendir. Öğrencilerini en iyi şekilde yetiştirmeyi hedeflemektedir ve asla kurallarından taviz vermez.

Hayatını öğrencilerine ve kardeşine adayan idealist bir öğretmen olan Hayat Sarıyaz hiç evlilik yapmamıştır. Hayat öğretmen erkeklere karşı her zaman mesafeli bir şekilde davranmaktadır. Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları arasında büyük bir önemi bulunmaktadır.

Murat Cerrahgil – Kanbolat Görkem Arslan:

Hayat Bazen Tatlıdır oyuncularından Mafya babası olan Murat Cerrahgil erkek kardeşinin okulunda öğretmen olan Hayat’a gizli duygular beslemektedir. Murat Cerrahgil’in erkek kardeşi ise Hayat öğretmenin kız kardeşine aşıktır. Murat Cerrahgil her şeyi kaba kuvvet ile elde edebileceğine inanan bir karakterdir.

Şerif Müdür – Ufuk Özkan:

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Konusu ve Oyuncuları
Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Hayat öğretmenin çalıştığı okulun müdürüdür. Eğitimci kimliğini kötüye kullanmaktadır. Okulda görev yapan öğretmenlerden biri olan Birtanem isimli öğretmenden hoşlanmaktadır. Sevdiği öğretmenin gözüne girebilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Öğrencilere ve eğitime değer vermemektedir. Yaptığı işe sadece maddi açıdan bakmaktadır. Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları içinde en dikkat çekendir.

Koray – Anıl Tetik:

Bir mafya babası olan Murat Cerrahgil’in erkek kardeşidir. Gözde’ye takıntılı bir şekilde aşıktır. Psikolojik sorunları nedeni ile hem kendisine hem de çevresine zarar vermektedir. Zengin ama mutsuz bir karakterdir. Fazla arkadaşı olmayan Koray en çok Asya ile sıkıntılarını paylaşmaktadır. Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları içinde en çok dikkat çekenlerden birisidir.

Gözde Sarıyaz – Simay Barlas:

Hayat Bazen Tatlıdır oyuncularından Hayat öğretmenin kız kardeşidir. Ablasından başka hiç kimsesi olmayan Gözde karakteri ablasının görev yaptığı okulda öğrencidir. Aynı lise de okuduğu Koray adlı genç tarafından sürekli rahatsız edilmektedir. Koray’ın tacizlerinden kurtulmak için okul değiştiren Gözde yeni okuluna alışmaya çalışmaktadır.

Ronaldo Burak – Deniz Can Aktaş:

Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları
Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları

Hayat öğretmenin görev yaptığı okulda ki popüler öğrencilerden birisidir. Okul dışında futbol ile ilgilendiği için arkadaşları tarafından kendisine Ronaldo lakabı takılmıştır. Okulun güzel kızlarından biri olan kara Sevda ile sevgilidir. Okulda ki bir çok kızın kendisine ilgisi olmasına rağmen gözü sevgilisi Kara Sevda’dan başkasını görmez.

Kara Sevda – Sevda Erginci:

Okulun beğenilen kızlarından birisi olmasına rağmen sevgilisi Ronaldo Burak’ı Gözde’den sürekli kıskanmaktadır. Gözde’yi kendisinden daha güzel bulduğu için bir türlü sevememektedir. Gözde’nin kendi okullarına kayıt yaptırmasından rahatsızlık duymaktadır. Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları içinde çok sevilmektedir.

Bariyer – İlayda Çengel:

Okulda ki kız öğrencilerden birisi olan bariyer diğer kızlara göre daha iri yarı bir tiptir. Erkeksi ve kaba tavırları ile dikkat çeken bariyer’in en sevdiği hobisi ise dövüş sporları ile ilgilenmektir. Kız öğrencilerden daha çok erkek öğrenciler ile anlaşabilmektedir. Bariyer karakteri kavgacı bir öğrencidir.

Loçko Nedim – Alihan Aracı:

Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları
Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları

Loçko Nedim okulun en haylaz öğrencisidir. Etrafında ki insanların takıntılarını öğrenerek onlar ile dalga geçmekten ve çeşitli şakalar yapmaktan hoşlanmaktadır. Okulda ki öğretmenleri tarafından sevilmese de arkadaşları tarafından sevilen bir öğrencidir. Ronaldo Burak ise Loçko Nedim’in en yakın arkadaşıdır. Ders çalışmaktan hoşlanmayan bir karakter olan Loçko Nedim sürekli kopya çekmeye çalışmaktadır.

Birtanem Öğretmen – Gamze Topuz:

Okulda ki öğretmenler arasında maddi durumu en iyi olan öğretmendir. Zengin öğrencilere özel ders vererek ek gelir elde etmektedir. Okul müdürü Şerif bey’in kendisine olan aşkının farkındadır ve bu durumu en iyi şekilde kullanmaktadır. Okulda ki diğer öğretmenlerden kendisini daha üstün görmektedir.

Nazan Öğretmen – Lale Başar:

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Konusu ve Oyuncuları
Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Simetri hastası bir öğretmen olan Nazan öğrenciler üzerinde otorite sağlayamamaktadır. Nazan öğretmenin takıntılarının farkında olan öğrencileri bu durumu her zaman değerlendirerek dersi kaynatmaktadırlar. Nazan öğretmenin okulda ki en çok anlaştığı öğretmen arkadaşı ise Hayat Öğretmendir.

Aragaz – Nedim Suri:

Aragaz iri yarı bir fiziğe sahiptir. Okulun en saf öğrencilerinden birisidir. İddia kelimesine karşı büyük bir zaafı vardır. Arkadaşları ile her türlü iddiaya girmeye razı olan Aragaz sürekli saflığının kurbanı olmaktadır. Etrafında ki herkes ile her türlü iddiaya girmeye hazır olan bir karakter olan Aragaz derslere karşı fazla ilgili değildir. Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları arasında dikkat çekmektedir.

Zeynep – Elif Doğan:

Yoksul bir ailenin kızı olan Zeynep ailesi tarafından sürekli şiddete maruz kalmaktadır. Kendisi gibi fakir bir ailenin çocuğu olan Onur’a karşı gizli hisler beslemektedir. Maddi durumundan ve ailesinin kendisine karşı tutumundan dolayı okul hayatını zorluklar ile devam ettirmektedir.

Asya – Melis Sezen:

Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları Koray’ın en yakın arkadaşlarından biri olan Asya varlıklı bir ailenin kızıdır. Asya Koraya platonik aşıktır. Koray’ın Gözde’ye olan aşkını bildiği için duygularını Koray’a anlatmaktadır. Koray ile sevgili olamasa da arkadaş olarak onun yanında durmaktan bile mutluluk duymaktadır.

Onur Yiğit – Mustafa Mert Koç:

Maddi durumu kötü olduğu için liseyi bırakmak zorunda olan Onur Hayat öğretmenin desteği sayesin de okul hayatına yeniden döner. Onur güzel sesi ile de arkadaşları arasında dikkat çeken bir karakterdir. Geceleri bir barda şarkı söyleyerek ailesine maddi destekte bulunmaktadır.

Emoji Emel – Zeynep Alkan:

Hayat Bazen Tatlıdır oyuncularından Emel, her şeyi mimikleri ile anlattığı için arkadaşları tarafından emoji Emel olarak adlandırılmaktadır. Emoji Emel’in okulda ki en yakın dostu Kara Sevda’dır. Konuşmayı çok seven bir karakter olan Emoji Emel okulda ki arkadaşları tarafından çok sevilmektedir. Emoji Emel hayata her zaman olumlu yönünden bakmaktadır.

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Detay:

Kanal: Star Tv
Yönetmen: Hamdi Alkan
Senarist: Gani Müjde
Oyuncular: Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan, Ufuk Özkan, Simay Barlas, Deniz Can Aktaş, Anıl Tetik, Sevda Erginci, Mustafa Mert Koç
Tür: Gençlik, Komedi, Aile, Dram
Süre: 120 – 180 dakika

Hayat Bazen Tatlıdır Fragmanı:

4 comments on "Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Konusu ve Oyuncuları"

 1. eda nur says:

  denizcan aktaş ve sevda erginci çok tatlılar

 2. Birtanem says:

  Mükemmel, bu filmi çok seviyorum???

 3. merve sude says:

  emoji emel ve kara sevda çok sevimli

 4. medine says:

  kara sevda ve burak cok yakışıyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *