Hercai Dizisi Konusu, Karakterleri ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

İlk bölümü ile birlikte kendini tüm Türkiye’ye sevdirmeyi başaran Hercai dizisi, kısa sürede televizyonunun fenomen yapımlarından biri haline geldi. Hercai dizisi oyuncu kadrosu bakımından da izleyenleri tatmin ederken dizinin senaryosunu ülkemizin başarılı senaristlerinden Eda Tezcan ve Feraye Şahin kaleme alıyor. Cem Karcı ve Benal Tairi’nin yönetmen koltuğunda oturdukları Hercai dizisi başladığı günden beri reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başarırken Hercai oyuncuları, diziye dahil olma sebeplerini senaryonun derinliği ile açıklıyor. Diziyi ilgiyle takip eden sevenleri, Hercai cast yapısı ile birlikte oyuncuların gerçekte kim olduklarını, daha önce rol aldıkları yapımları merak ediyor. Hercai Dizisinin Hikayesi

Hercai cast olarak da hikaye olarak da başarılı ve şanslı dizilerden bir tanesidir. Oyuncular arasındaki kimya ve enerji tutmuş, bu nedenle dizi başarılı olmuştur. 

Miran Aslanbey Mardin Midyat’a İstanbul’dan gelmiş bir iş adamıdır. Miran Aslanbey Midyat’a geldikten sonra Nasuh Şadoğlu ile tanışır ve ona yaptığı işler doğrultusunda ortaklık teklif eder. Bu esnada Nasuh Şadoğlu’nun torunu olan Reyyan’ı görür. Miran Aslanbey Reyyan’ı çok beğenir ve görür görmez aşık olur. Bunun sonucunda Nasuh Şadoğlu’ndan torunu Reyyan’ı da kendisine vermesini ister. Nasuh Şadoğlu tüm ilçede Miran Aslanbey’in Reyyan için çok iyi bir eş adayı olduğunu söyler. Torunu Reyyan için Miran Aslanbey’den daha hayırlı bir kısmet olmayacağını düşünür. Fakat bu esnada Miran Aslanbey’in farklı planları vardır. Nasuh Şadoğlu yörenin en güçlü aile reisi olduğu için sözü tüm ilçede geçmektedir. Nasuh Şadoğlu Miran Aslanbey’e bir torun vermeyi kabul etmiştir fakat Miran Aslanbey’in istediği torun olan Reyyan’ı vermeyecektir. Nasuh Şadoğlu Miran Aslanbey’i kendi planına ikna etmeye çalışır. Bu esnada Miran Aslanbey de boş durmaz ve o da Nasuh Şadoğlu’nun arkasından Reyyan’ı almak için birkaç plan hazırlar. İki erkek arasında yaşanan bu çatışma ve haberleşmenin sonucu herkes tarafından merakla beklenir. Reyyan ve Yaren’in hayatı iki erkekten gelecek olan haberle derinden ve içten sarsılacaktır. İki aile de Midyat’ın binlerce yıllık geçmişini üstlerinde taşırlar. Tüm bu çatışmalar ve yaşananlar onların kaderini etkileyecektir. Reyyan ve Miran Aslanbey kavuşmak için ellerinden geleni yapsalar da aileler işin içine girince bambaşka olaylar meydana gelecektir. 

Hercai dizisi konusubakımından töre dizisi gibi görünmektedir. İçinde töre bağlamında unsurlar barındırsa da dizi izlenmeye başlandığında aslında yalnızca bu kadar sığ olmadığı görülür. İlk görüşte aşka inanmayanları bile etkileyecek olan Hercai dizisi, ATV ekranlarında izleyici ile buluşmaktadır. 

Hercai Oyuncu Listesi ve Karakter Analizi

Hercai dizisi pek çok ünlü oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Mia Yapım tarafından çekilen dizi fenomen haline geldikçe Hercai dizisi oyuncuları gerçek isimleri deizleyiciler tarafından daha çok araştırılmaya başlandı. 

Hercai Miran Aslanbey Karakteri – Akın Akınözü

Miran Aslanbey, Aslanbey ailesinin soyunu devam ettirebilecek tek kişidir. Azize Aslanbey’in baba tarafından torunu olan Miran Aslanbey, Azize Hanım’ın intikam dolu yüreğiyle büyütülmüştür. Bu nedenle herkese karşı soğuk ve mesafeli durmaktadır. Fakat aynı zamanda iyi kalpli, vicdanlı bir adamdır. Gücüne ve eşsiz zekasına her konuda güvenmektedir. Ailesindeki nefret ve intikam dolu hayattan pek memnun olmasa da şimdilik bu konuda yapacak hiçbir şeyi yoktur. Bu nedenle çok sevdiği babaannesine saygı duymakta ve onun dediklerini önemsemektedir. 

Miran Aslanbey karakterini canlandıran başarılı oyuncu Akın Akınözü, 1990 yılında Ankara’da doğmuştur. Amerika’da gördüğü eğitimini bitirdikten sonra oyunculuk üzerine eğitimler almaya başlamıştır. Akın Akınözü 2014 yılında ilk kez kamera karşısına geçmiş ve Azrail sinema filmiyle izleyici ile tanışmıştır. Ünlü oyuncu dizi sektörüne ilk kez Muhteşem Yüzyıl dizisi ile adım atmış, daha sonra ise Arkadaşlar İyidir, Payitaht Abdülhamid, Aslan Ailem dizilerinde yer almıştır. Şimdi ise Hercai dizisinin başrol oyuncuları arasındadır.

Twitter: https://twitter.com/akinakinozuu

Instagram: https://www.instagram.com/akinakinozu/?hl=tr

Hercai Reyyan Şadoğlu Karakteri – Ebru Şahin

Reyyan Şadoğlu, Hazar ve Zehra Şadoğlu’nun çok sevdikleri büyük kızlarıdır. Saf, temiz, kötülükten hoşlanmayan, vicdanlı bir genç kızdır. Hem ailesini hem de yakınlarını çok sevmekte, onlara zarar gelmesinden çok korkmaktadır. Ailesindeki herkes Reyyan Şadoğlu’nun sözüne değer vermektedir. Fakat Reyyan’ın dedesi Nasuh Şadoğlu, aslında torununu sevse de bunu hiçbir zaman göstermeyen bir kimsedir. Bu nedenle Reyyan da dedesi tarafından sevilmediğini düşünmektedir. 

Hercai dizisinde Reyyan Şadoğlu karakterini canladıran ünlü oyuncu Ebru Şahin, 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunudur. Genç oyuncu bu bölümü bitirdikten sonra oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Ebru Şahin ilk kez 2016 yılında çekilen Kan Parası adlı filmle televizyon dünyasına adım atmıştır. Daha sonra ise Babam, Savaşçı, İstanbullu Gelin, Yasak Elma dizilerinde rol almıştır. Şimdi ise Hercai dizisinin başrol oyuncularındandır. 

Instagram: https://www.instagram.com/rebrusahin/?hl=tr

Hercai Nasuh Şadoğlu Karakteri – Macit Sonkan

Nasuh Şadoğlu, Şadoğlu ailesinin en büyüğüdür. Ailenin reisi olan Nasuh Şadoğlu’nun sözü emir yerine geçer. Onun söyledikleri, yaptıkları ve istedikleri tartışılmazdır. Aile bireyleri tarafından ona karşı çıkılması imkansızdır. Ona karşı çıkanları düşman bellemektedir. 

Nasuh Şadoğlu karakterine can veren ünlü oyuncu Macit Sonkan, 1953 yılında İzmir’de doğmuştur. Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro ve Oyunculuk bölümü mezunudur. Tiyatro alanında pek çok ödül kazanan ünlü sanatçı Macit Sonkan, birçok yapımda rol almıştır. Nefes Nefese, Deli Gönül, Aşktan Kaçılmaz, Alev Alev, Reis, Hayalet, Bir Aşk Hikayesi, Deli Yürek, Yasemince gibi televizyon dizilerindeki başarılı performanslarıyla kendisini izleyicilere sevdirmiştir. 

Instagram: https://www.instagram.com/macitsonkan/

Hercai Azize Aslanbey Karakteri – Ayda Aksel

Azize Aslanbey, Aslanbey ailesinin en büyüğüdür. Hayatı boyunca pek çok acıya katlanmış ve göğüs germiştir. Eşini, oğullarını, iki gelinini kaybetmiş ve buna rağmen ayakta kalmayı başarmıştır. Hayat onun kalbini nefret ve intikamla doldurmuştur. 27 yıl önce ettiği intikam yeminini tutmaya çalışmak için elinden geleni yapmaktadır. 

Azize Aslanbey karakterine hayat veren Ada Aksel, 1962 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Konservatuvarda gördüğü eğitim ile bale ve viyolonsel bölümünü tamamladıktan sonra İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Reklam filmlerinde seslendirmeler ve 15 yıl boyunca Devlet Tiyatrosu’nda kadrolu oyunculuk yapmıştır. Mandıra Filozofu, Aşk Kırmızı, Zengin Kız Fakir Oğlan, Yalancı Bahar, Behzat Ç, Bir Avuç Deniz, Aşk Tesadüfleri Sever, Hatırla Sevgili, Adı Aşk Olsun, Yaprak Dökümü, Üç İstanbul gibi pek çok dizide ve filmde rol almıştır. 

Twitter: https://twitter.com/aydaaksel

Instagram: https://www.instagram.com/aydaaksel/?hl=tr

Hercai Hazar Şadoğlu Karakteri – Serhat Tutumluer

Hazar Şadoğlu, Şadoğlu ailesinin en büyük erkek çocuğudur. Babası olan Nasuh Şadoğlu’nun sağ koludur. İkisi de birbirlerine fazlasıyla güvenmektedir. Şadoğlu ailesinde babasından sonra onun sözü geçmektedir. Dürüst, çalışkan, herkes tarafından sevilip sayılan bir kimsedir. 

Hazar Şadoğlu karakterine hayat veren başarılı oyuncu Serhat Tutumluer, 1972 yılında Eskişehir’de doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde okurken fikir değiştirmiş, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümüne geçiş yapmış ve buradan mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra Ankara Devlet Tiyatosu’nda çalışmıştır. Devrim Arabaları, Umutsuz Ev Kadınları, Yeraltı, Siyah Beyaz, Kıskanmak, Ara, Erkekler Ağlamaz gibi yapımlarda rol almış ve başarılı performanslar sergilemiştir. 

Serhat Tutumluer’in resmi sosyal medya hesabı bulunmamaktadır. 

Hercai Sultan Aslanbey Karakteri – Gülçin Santırcıoğlu

Sultan Aslanbey, Aslanbey ailesinin hayatta olan gelinidir. Aynı zamanda Gönül’ün de annesidir. Çocukluk dönemlerinde çok büyük yokluklar görmüştür. En büyük hayali Azize Aslanbey’den sonra Aslanbey ailesinin ve konağın başına geçmektir. 

Sultan Aslanbey karakterine can veren Gülçin Santırcıoğlu 1977 yılında İzmir’de doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları Opera ve Şan bölümü mezunudur. 2005 yılında ilk kez Türev adlı filmle oyunculuk hayatıyla tanışmıştır. Daha sonra Elveda Rumeli, Doktorlar, Sensiz Yaşayamam, Bir Çocuk Sevdim, Kara Ekmek, Kırımlı, Yumurta, Oyun Bozan gibi yapımlarda yer almış ve güçlü performansları ile izleyiciye kendisini sevdirmeyi başarmıştır. 

Instagram: https://www.instagram.com/gulcinsant/?hl=tr

Hercai Azat Şadoğlu Karakteri – Tansu Taşanlar

Azat Şadoğlu, Cihan ve Handan Şadoğlu’nun oğullarıdır. Şadoğlu soyunu sürdürecek tek kişidir. Hayatı boyunca yalnızca kendisine söylenenleri yapan Azat, herhangi bir şeye cesaret edemeyen bir karakterdir. Ailesi ne isterse onu yapar ve kimseye karşı gelmez. 

Hercai dizisinde Azat Şadoğlu karakterini Tansu Taşanlar canlandırmaktadır. Ünlü oyuncu 1984 yılında Ankara’da doğmuştur. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro ana sanat dalından mezun olmuştur. 2008 yılında çekilen Küçük Kadınlar dizisi ile oyunculuk hayatına adım atmış, Bir Bulut Olsam, Muhteşem Yüzyıl, Yalancı Bahar, İzmir Çetesi, Veda, Küçük Kıyamet, Kara Para Aşk, Çukur, Vatanım Sensin gibi yapımlarda rol almıştır. 

Instagram: https://www.instagram.com/nineteen0seven/?hl=tr

Twitter: https://twitter.com/nineteen0seven

Hercai Gönül Aslanbey Karakteri – Oya Unustası

Gönül Aslanbey, Aslanbey ailesinin torunlarından bir tanesidir. Sultan ve Vahit Aslanbey’in kızlarıdır. Gönül, güzel olduğu kadar hırçın bir karaktere sahiptir. Hal, hareket ve kararlarında daima duygularına güvenerek hareket etmektedir. En büyük hayali aşık olmak ve sevilmektir. 

Gönül Aslanbey karakterini canlandıran başarılı oyuncu Oya Unustası 1988 yılında Ankara’da doğmuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Flüt bölümü mezunudur. Ayla Algan’dan oyunculuk konusunda eğitimler almıştır. 2013 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmış ve ilk 20 güzelin arasına girmeyi başarmıştır. 2010 yılında çekilen Kaybedenler Kulübü adlı filmle oyunculuk hayatına adım atmış ve kendisini izleyicilere sevdirmeyi başarmıştır. Masum Değiliz, Kalbim Egede Kaldı, Beyaz Karanfil, Sevdaluk, İzmir Çetesi gibi yapımlarda rol almıştır. 

Instagram: https://www.instagram.com/oyaunustasi/

Hercai Handan Şadoğlu Karakteri – Gülçin Hatıhan

Handan Şadoğlu, Şadoğlu ailesinin kötü kalpli aile üyesidir. Şadoğlu ailesinin yönetimini ele geçirmek istemekte ve bunun için de elinden gelen her şeyi yapmaktadır. 

Handan Şadoğlu karakterine hayat veren Gülçin Hatıhan, 1972 yılında İstanbul’da doğmuş başarılı bir oyuncudur. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan güzel oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. 1994 yılının fenomen dizisi Kaygısızlar ile oyunculuk hayatına adım atmış ve seyirciyle tanışmıştır. Çılgın Bediş, Çocuklar Duymasın, Bir Günah Gibi, Avrupa Avrupa, Poyraz Karayel gibi yapımlarda rol almış ve başarılı performanslar sergileyerek izleyenlerin beğenisini kazanmıştır. 

Instagram: https://www.instagram.com/ghatihan/?hl=tr

Hercai Yaren Şadoğlu Karakteri – İlay Erkök

Yaren Şadoğlu, Şadoğlu ailesinin üyelerinden bir tanesidir. Gözü kara, istediğini almak için her yolu deneyen, kimsenin gözünün yaşına bakmayan bir yapısı vardır. 

Yaren Şadoğlu karakterine can veren İlay Erkök, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 2013 yılında çekilen Güneşi Beklerken adlı dizi ile ilk kez oyunculuk hayatı ile tanışmıştır. Bu dizide güçlü performans sergileyen İlay Erkök, Royal Conservatoire of Scotland’da oyunculuk eğitimi almıştır. Daha sonra ise Tolga Çevik’in asistanı olarak çalışmıştır. Darısı Başımıza, İlk Öpücük, Seni Gidi Seni, Hayatımın Aşkı, İnadına Aşk, Çetin Ceviz 2 gibi projelerde başarılı performansları ile göz doldurmuştur. 

Instagram: https://www.instagram.com/ilayerkok/?hl=tr

Twitter: https://twitter.com/ilayerkok

Hercai Gül Şadoğlu Karakteri – Ebrar Demirbilek

Gül Şadoğlu, Şadoğlu ailesinin torunudur. Herkes onu el üstünde tutmaktadır. Kimse onun üzülmesini ve kötü olaylara tanık olmasını istemez, bu nedenle ailenin tüm üyeleri ellerinden geleni yaparlar. 

Gül Şadoğlu karakterini oynayan Ebrar Demirbilek, 2013 yılında İstanbul’da doğmuştur. Henüz üç aylıkken dizi sektörüne adım atmıştır. Yaşı küçük olmasına rağmen başarılı performanslarıyla izleyiciye kendini sevdirmeyi başarmıştır. Ebrar Demirbilek Hayat Dediğin, Yalan Dünya, Sen Benimsin, Meleklerin Aşkı gibi projelerde yer almıştır. Vecihi Hür Kuş adlı filmde de oynayan Ebrar Demirbilek, pek çok reklam filminde de boy göstermiştir. 

Instagram: https://www.instagram.com/ebrardemirbilekresmi/?hl=tr

Hercai Melike Aştutan Karakteri – Aslı Samat

Melike Aştutan, Şadoğlu konağında çalışan yardımcılardan bir tanesidir. Sürekli ev işleri ile uğraşmaktadır. İşinden ve konakta çalışmaktan mutludur. Sürekli gülümser, olaylara karışma taraftarı değildir. 

Melike Aştutan karakterini canlandıran başarılı oyuncu Aslı Samat 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümü mezunudur. 2015 yılında çekilen Uzaklarda Arama filmi ile beraber ilk kez oyunculuk hayatına adım atmış ve izleyici ile tanışmıştır. Aslı Samat Ateş Böceği, Lady Winsley gibi yapımlarda da rol almış ve başarılı performanslar sergilemiştir. Bu alanda henüz yeni olduğunu söylemiş ve kendini daha çok geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Instagram: https://www.instagram.com/aslisamat/?hl=tr

Hercai Hanife Derbent Karakteri – Aydan Burhan

Hanife Derbent, Şadoğlu konağında çalışan bir başka yardımcıdır. Keskin zekası sayesinde kimi zaman tehlikeli olsa da aynı zamanda eğlenceli bir insandır. 

Hanife Derbent karakterini canlandıran başarılı oyuncu Aydan Burhan 1968 yılında Bursa’da doğmuştur. Aydan Burhan şöhreti Kandemir Konduk’un yazdığı Mahallenin Muhtarları dizisindeki Fadime rolü ile elde etmiş ve kendisini neredeyse tüm Türkiye’ye tanıtmıştır. Daha sonra Yangın Ayşe, Büyük Buluşma, Beşinci Boyut, Hakkını Helal Et, Şefkat Tepe gibi yapımlarda yer almıştır. Aynı zamanda Gülen Adam filminde Kemal Sunal ile birlikte kamera karşısına geçmiştir.

Aydan Burhan’ın resmi sosyal medya hesabı bulunmamaktadır.

Hercai Nigar Katarcı Karakteri – İnci Şen

Nigar Katarcı da Şadoğlu konağında çalışan yardımcılardan bir tanesidir. Yardımcıların içinde en eskisidir. Bu nedenle diğer yardımcılar ondan çekinmekte ve sözüne önem vermektedirler. 

Nigar Katarcı karakterine can veren İnci Şen 1953 yılında İstanbul’da doğmuştur. İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Başarılı oyuncu pek çok yapımda gösterdiği başarılı performansları ile göz doldurmuştur. İki Yalancı, Vuslat Yolu, Maral, İnsan Aldandı, Tövbeler Tövbesi, Adını Feriha Koydum, Makber, Aile Saadeti, İhtiras, Kaçak Gelin, Gurbet Yolcuları, Beşinci Boyut, Pardon gibi yapımlarla izleyiciye kendisini sevdirmiştir. 

İnci Şen’in resmi sosyal medya hesabı bulunmamaktadır. 

Hercai Cihan Şadoğlu Karakteri – Serdar Özer

Cihan Şadoğlu, Şadoğlu ailesinin Cihan Ağa’sıdır. Öfkeli, acımasız bir kişiliği vardır. Bu kişiliğini hiçbir şekilde saklamaz ve her yerde gösterir. Bu nedenle hem konak çalışanları hem de Şadoğlu ailesi üyeleri ondan çekinmektedir. 

Cihan Şadoğlu karakterini canlandıran başarılı oyuncu Serdar Özer 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. Girne Amerikan Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümü mezunudur. 2003 yılında çekilen Hekimoğlu dizisi ile oyunculuk hayatına adım atmıştır. O günden bu yana pek çok yapımda yer almış ve başarılı performanslar sergilemiştir. Serdar Özer, Küçük Kadınlar, Ay Tutulması, Dedemin Dolabı, Emret Komutanım, Kaderimin Yazıldığı Gün, Bana Sevmeyi Anlat, Cesur ve Güzel gibi yapımlarda yer almıştır. 

Instagram: https://www.instagram.com/serdarrozer/?hl=tr

Hercai Zehra Şadoğlu Karakteri – Feride Çetin

Zehra Şadoğlu, Şadoğlu ailesinin gelinidir. Mutluluğu ve huzuru çok geç bulduğu için artık hayatının değişmesini hiç istememektedir. Bu nedenle bu durumu korumak için elinden geleni yapmaktadır. Aynı zamanda iyi bir eş ve iyi bir annedir. 

Zehra Şadoğlu karakterine hayat veren Feride Çetin 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Bulgaristan göçmeni olan güzel ve başarılı oyuncu, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunudur. Oyunculuğun yanı sıra farklı alanlarda da kendisini göstermiş, çevirmenlik ve gazetecilik de yapmıştır. İki Genç Kız, Rüya Gibi, Gomeda, Hatırla Sevgili, Son Ağa, Ulak, Yalancısın Sen, Aşk ve Ceza, Anneler ile Kızları, Güzel Günler Göreceğiz, Aziz Ayşe, Lal, Taş Mektep gibi pek çok yapımda yer almıştır. 

Instagram: https://www.instagram.com/feridecetinki/?hl=tr

Hercai Fırat Demiralp Karakteri – Cahit Gök

Fırat Demiralp, Miran’ın sırdaşı ve yol arkadaşıdır. Miran kimseyle paylaşamadığı sorunlarını ve dertlerini Fırat ile paylaşır. İkisi de birbirlerine fazlasıyla güvenirler. 

Fırat Demiralp karakterini canlandıran başarılı oyuncu Cahit Gök 1981 yılında Bingöl’de doğmuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde okurken oyunculuk yapmak amacıyla özel dersler almaya başlamıştır. Fırtına adlı filmle ilk kez oyunculuk hayatı ile tanışmış ve kamera karşısına geçmiştir. Siyah Beyaz Aşk, Ya Tutarsa, Tutar mı Tutar, Urfalıyam Ezelden, Sevdaluk, Güzel ve Çirkin, Mavi Kelebekler, Ezel, Bir Bulut Olsam gibi pek çok yapımda rol almış ve başarılı performanslarıyla göz doldurmuştur. 

Cahit Gök’ün resmi Instagram hesabı bulunmamaktadır. 

Hercai Esma Demiralp Karakteri – Güneş Hayat

Esma Demiralp, Aslanbey ailesinin lideri Azize Aslanbey’in çok yakın arkadaşı ve adeta sağ koludur. Aynı zamanda Aslanbey konağında kalfalık ve yardımcılık yapmaktadır. 

Esma Demiralp karakterini canlandıran Güneş Hayat 1964 yılında Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Ankara, Trabzon ve Diyarbakır Devlet Tiyatrolarında uzun yıllar çalışmıştır. Gülpare dizisi ile ilk kez dizi oyunculuğuna adım atmış ve başarılı performans sergilemiştir. Ayrıca Kaderimin Yazıldığı Gün, Çalıkuşu, Son, Alev Alev, Ay Tutulması, Masumlar gibi yapımlarda rol almıştır. 

Güneş Hayat’ın resmi sosyal medya hesabı bulunmamaktadır. 

Hercai Keriman Çetin Karakteri – Eylem Tanrıver

Keriman Çetin, Aslanbey konağının deli yardımcısıdır. Kafasına göre, aklına eseni yapan bir yapısı vardır. Konaktakiler de Keriman’ı o şekilde kabul etmiştir. 

Keriman Çetin karakterine can veren başarılı oyuncu Eylem Tanrıver 1973 yılında Mersin’de doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları bölümü mezunudur. İzmit Kocaeli Büyükşehir Belediyesi şehir tiyatrolarında çok uzun yıllar çalışmıştır. 1999 yılında çekilen Küçük Besleme ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Ayrıca Kaçak Gelinler, Diğer Yarım, Hayat Yolunda, Beni Böyle Sev, Ve İnsan Aldandı, Menekşe ile Halil, Benim Annem Bir Melek, Şöhret, Erkekler Ağlamaz, Körfez Ateşi gibi yapımlarda rol almış ve başarılı performansları ile seyirciye kendini sevdirmeyi başarmıştır. 

Instagram: https://www.instagram.com/eylemtanriver/?hl=tr

Hercai Rıza Demir Karakteri – Gökhan Yavuz

Rıza Demir, Şadoğlu ailesinin yardımcılarındandır. Şadoğlu ailesinin her işini yapmaya gönülden razıdır. Bu nedenle hiç boş durmaz ve gün içinde de sadık bir yardımcı gibi oradan oraya koşturur. Bu hayatı ona öğreten Şadoğlu ailesi ve onların konağıdır.

Rıza Demir karakterini canlandıran ünlü oyuncu Gökhan Yavuz 1978 yılında doğmuştur. Pek çok yapımda başarılı performanslarıyla yer almıştır. Oyunculuk hayatına ilk kez 2004 yılında çekilen Yabancı Damat ile adım atmıştır. Daha sonra ise El Bebek Gül Bebek, Ölümüne Sevdalar, Ya Tutarsa, Abim, Off Karadeniz, Görev, Son Tatil gibi pek çok yapımda oynamış ve başarılı performanslar sergilemiştir. 

Instagram: https://www.instagram.com/gokhanyavuzofficial/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *