Hint Dizisi – Ek Tha Raja Ek Thi Rani Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Ek Tha Raja Ek Thi Rani Konusu ve Oyuncuları isimli yazımız ile karşınızdayız. Yabancı diziler her geçen gün daha fazla seyirci kitlesine sahip olmaktadır. İnternet de birçok site yabancı dizilerin sezon bölümlerini alt yazı seçenekleri ile birlikte yayınlamaktadır. Böylelikle artık dizilerin bölümlerini takip etmek daha kolay bir hale gelmiştir.Yabancı dizilerin bu denli tercih edilmesinin nedeni, aslında senaryoların ilgi çekici olmasıdır. Bir de dizilerin yerel dizilere göre bölümlerinin daha kısa olması, bir oturuşta art arda bir sürü bölüm izlenebilmesini sağlıyor. Böylelikle kısa bölümler insanı sıkmıyor.

Ek Tha Raja Ek Thi Rani
Yabancı diziler arasında Hint dizileri de çok seviliyor. Çünkü Hint dizileri hem bir hikayeyi anlatıyor hem de Hint kültürü hakkında izleyenleri bilgi sahibi yapıyor. Hintlilerin renkli dünyasına şahit olmak insanlar açısından oldukça merak uyandırıyor. Ayrıca Hint dizilerindeki entrikalara da başka bir yerde rastlamak zor. Renkli kıyafetler, eğlenceli müzikler, ağlatan dram sahneler Hint dizilerinin neden bu kadar çok sevildiklerinin cevabını bizlere veriyor aslında.
İşte Hint dizileri arasında en çok sevilenlerden birisi de Ek Tha Raja Ek Thi Ranı dizisidir. Bu dizi, 1940’lı yıllarda Hint dünyası hakkında pek çok bilgi veriyor. Zaten dizinin teması da o dönemlerdeki yaşamın nasıl olduğu hakkında tasarlanmış. Güzel ve başarılı oyuncu Drashti Dhami bu dizide baş roldedir. Bu dizi, 1940’lı yılların tüm güzelliklerini gerçekçi bir şekilde izleyenlere aktarıyor. Bu yazımızda, bu dizi hakkında bilgi vereceğiz. Diziyi izlemeyi düşünüyorsanız öncelikle bu yazımıza bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Ek Tha Raja Ek Thi Ranı Konusu:

Ek Tha Raja Ek Thi Rani Konusu

Hint dizileri arasında en çok sevilenlerden birisi olan Ek Tha Raja Ek Thi Ranı dizi, ilk olarak 27 Temmuz 2015 yılında Zee TV’de yayınlanmaya başlamıştır. Bu dizi, Hindistan’ı bağımsız olmadan önceki dönemlerinden izler taşıyor. O dönemde yaşayan sıradan bir aile ve o dönemin güçlü bir kraliyet ailesi bu dizide konu oluyor. Kraliyet ailesinin sırları, dizinin heyecanlı tarafını oluşturuyor. Kraliyet ailesi son derece asil ve huzurlu bir aile olarak görünüyor. Ancak gerçek aslında göründüğü gibi değil. Bu insanların hayatları değişik sırlarla dolu. Dizi, bu kraliyet ailesinin sırları ile başlıyor. Sıradan bir ailenin kızı, kraliyet ailesinin oğlu prens ile evleniyor. Olaylar bir anda değişiyor. Kız, asil aileye yakışmak için kendini değiştirmeye çabalıyor. Bu kızın değişimi dizi boyunca devam ediyor. Masum kız, kısa süre içerisinde halk tarafından tanınıyor ve çok seviliyor. Bu kızın prens ile evlenmesiyle birlikte kraliyet ailesinin sırları ortaya çıkmaya başlıyor.

Ek Tha Raja Ek Thi Ranı Dizi Karakterleri:

Indravadan Singh Deo – Siddhant Karnick:

Indravadan Singh Deo – Siddhant Karnick
15 Mart 1983’te Mumbai’de dünyaya gelmiştir. Televizyon dizileri ve filmlerde başarılı bir şekilde kariyerini ilerletmiştir. Genç oyuncu Ek Tha Raja Ek Thi Ranı adlı dizide Indravadan Singh Deo karakterini canlandırmaktadır. Bu karakter, kraliyet ailesinin oğludur. Sıradan bir ailenin kızına aşık olur ve onunla evlenir. Prensin ailesi, dışarıdan son derece mutlu görünmektedir. Ancak bu oğlanın ailesi, sırlarla doludur. Aslına gerçek, hiç de göründüğü gibi değildir.

Rani Gayatri Devi – Drashti Dhami:

Rani Gayatri Devi – Drashti Dhami
Drashti Dhami, 1985 yılında Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Kısa bir süre içerisinde Hint medya dünyasında sevilen bir isim olmayı başarmıştır. Şimdi 31 yaşında olan güzel oyuncu, Ek Tha Raja Ek Thi Ranı adlı dizide oynadığı zaman yaşı 25’ti. Ek Tha Raja Ek Thi Ranı adlı dizide Rani Gayatri Devi karakterini canlandırmaktadır. Bu dizide sıradan bir ailenin kızıdır. Kraliyet ailesinin oğlu ile birbirlerine aşık olurlar ve evlenirler. Kraliyet ailesi her ne kadar dışarıdan çok mutlu görünse de, kendi içinde sırları olan bir ailedir. Kızla oğlanın evlenmesi ile birlikte sırlar ortaya çıkmaya başlar. Ayrıca bu kız, masumluğu sayesinde kısa sürede halk tarafından seviliyor.

Ek Tha Raja Ek Thi Ranı Teknik Detay:

Başlangıç: 27 Temmuz 2015
Bitiş:
Ülke: Hindistan
Kanal: Zee TV
Yönetmen: Santram Verma, Bhushan Patel
Senaryo: Nilanjana Purkayastha, Rajita Sharma, Aparajita Sharma, Divya Sharma
Oyuncular: Siddhant Karnick, Drashti Dhami, Jayna Tida, Anita Raj, Surekha Sikri, Darshan Zariwala, Moon Banerjee, Akshay Anand, Parul Chaudhary, Priya Tandon, Ajay Arya, Puneet Sharma
Bölüm Sayısı: 232
Bölüm Süresi: 22 dakika

 

En İyi Hint Dizileri isimli listemiz de dikkatinizi çekebilir.

 

 

Ek Tha Raja Ek Thi Ranı Fragmanı:

Etiket: Ek Tha Raja Ek Thi Rani, Ek Tha Raja Ek Thi Rani Konusu, Ek Tha Raja Ek Thi Rani Konusu Oyuncuları,Ek Tha Raja Ek Thi Rani Konusu Yorumları

6 comments on "Hint Dizisi – Ek Tha Raja Ek Thi Rani Konusu ve Oyuncuları"

 1. Fatma says:

  Acaba türkçe alt yazılı nerden izleyebilirim yardimci olurmusunuz

 2. Fatma says:

  Nerden türkçe alt yazılı olarak izleyebilirim yardımcı olur musunuz

 3. Simys says:

  Kapalı sayfa si var facede

 4. Irade says:

  Gazelle dizi

 5. hamiyet teker says:

  ben severek izliyorum 66. bölümü bekliyorum şimdiden teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *