Hint Dizisi – Geet Hui Sabse Parayi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

En çok izlenen Hint dizilerinden birisi olarak kabul edilen Geet Hui Sabse Parayi, oldukça sürükleyici ve heyecan verici bir aşk hikayesini konu alıyor. Dram, romantik ve komedi türünde yer alan bu başarılı Hint dizisinde, engeller ve zorluklar ile dolu anlatılan bir aşk macerasında, yolları bahtsız bir şekilde kesişen iki aşığın yaşadıklarını gözler önüne sermekte. İlk bölümü ile 5 Nisan 2010 tarihinde başlayan dizi, final bölümünü 14 Aralık 2011 tarihinde yayınlamıştır. Toplamda 470 bölümü olan ve her bölümü 25 dakika süren dizinin hem oyuncu kadrosu hem de konusu gereği, oldukça büyük bir izleyici kitlesini kendisine bağlamıştır. Dizinin yönetmenliğini, yine birçok Hint dizisinde başarı ile adını duyuran Nissar Parvez üstlenmiştir. Dizinin başrollerinde ise güzel oyuncu Drashti Dhami ile Hint dizilerinin aranan yakışıklı oyuncusu Gurmeet Chaudhary yer alıyor. Not: En İyi Hint Dizileri isimli listemizde hoşunuza gidebilir.

Hint Dizisi – Geet Hui Sabse Parayi Konusu

Geet Hui Sabse Parayi
Yaşanan tüm engellere rağmen bize aşkın gücünü anlatan bu dizi Hoshiyarpur’da geçiyor. Hem güzelliği hem de saflığı ile herkesin beğenisini toplayan Geet, 18 yaşında ve oldukça masum olan bir genç kızdır. Ailesi, kız çocuğunun verdiği sorumluluktan kurtulmak ve namus meselesi nedeniyle Geet’i zorla evlendirmeyi planlar. Geet, bu evliliğe karşı çıksa da maalesef hiçbir çaresi yoktur. Evlendirmek istedikleri kişi olan Dev karakteri ise, aslında evlidir ve Geet’in ailesinin bundan haberi yoktur. Bu sırrı saklayan Dev, bir yandan borçları yüzünden zorluk yaşamaktayken, diğer yandan eşi Naintara tarafından da türlü sorunlar içerisine girmiştir. Hayatı tamamen yanlışlarla dolu olan bu adamın Maan adında bir erkek kardeşi vardır. Maan, abisi Dev gibi değildir. Başarılı ve hırslı bir iş adamı olarak hayatına devam etmekte ve yaşadığı büyük bir aşk acısından sonra, aşka tamamen kapılarını kapatmıştır. Sevgilisinin sadece parası için onu tercih etmesini anladıktan sonra, hiçbir kadına bir daha güvenmemek adına yemin etmiştir. Dev, zengin bir aileye sahip olmasına rağmen olumsuz giden ilişkilerinden dolayı ondan para isteyememektedir. Maan ise, kendi hayat düzenini kurmuş ve tamamen işine odaklanmıştır. Ancak güzelliği ile dillere destan olan Geet’i gördükten sonra tüm hayatı değişecektir. İkilinin yaşayacağı zorlu mücadele ise, tam da bu noktada başlar.

Hint Dizisi – Geet Hui Sabse Parayi Oyuncuları – Kimdir

Drashti Dhami (Geet Maan Singh Khurana – Geet Handa):

Geet Handa

Henüz 18 yaşında olan ve güzelliği kadar masumluğu ile de öne çıkmış bir rolü canlandırmaktadır. Geet karakterinin zorla evlendirilmek istenmesi ve Maan ile yaşayacağı mücadele onu oldukça yoracak ve karışık olayların içerisine sokacaktır.

Gurmeet Chaudhary (Maan Singh Khurana):

Maan Singh Khurana

Başarılı ve hırsı ile ön planda olan karakter Maan, Geet’i gördükten sonra tüm hayatının değişmesini engelleyemeyecek ve kendisini zorluklarla dolu olan güçlü bir aşk hikayesinin içerisinde bulacaktır. Üstelik bu zorlukların en başında, abisi Dev gelmektedir.

Abhinav Shukla (Dev Singh Khurana):

Dev Singh Khurana

Geet ile evlendirilecek olan Dev, düzensiz ve kötü bir yaşam içerisindedir. Borçları, aslında evli olması ve bunu Geet ile ailesinden saklaması ve kötü niyetli bir eşe sahip olması, yaşadığı problemleri özetlemektedir. Maan ile kardeştir ve kardeşi de Geet’e aşık olacaktır.

Karishma Randhawa (Naintara):

Naintara

Dev’in eşi olarak bilinen Naintara, oldukça kötü ve acımasız bir karakterdir. Kendi çıkarları ve para uğruna Geet’i hedef alacak ve birçok kötü olayın da başrolünde bulunacaktır.

Dizide aynı zamanda Hint sinemasının önemli oyuncularından Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal ve Behzaad Khan gibi isimler de yer almaktadır.

11 comments on "Hint Dizisi – Geet Hui Sabse Parayi Konusu ve Oyuncuları"

 1. Aylin +Vivian=Love says:

  İnanamiyorum bu kiz ne yapdiğini sanyor Evvelce Vivian dsena ile wimdi bir bawkasiyla rol yapiyorsun sana inanamiyorum Madhu yani (Drashti) Ama Sen Vivian Dsenaya çooook yakiwiyorsun

 2. Drashti Dhame says:

  Siz çildirdinizmi Vivian dsena evli bir adam yakiwsaqda yakiwmasaqda ben onun sevgilisi değilim Vivianin bir karisi var Anladinizmi?

 3. Aylin +Vivian=Love says:

  ee ben çok üzür dilerim

 4. Həsənova Əsmər says:

  Salam men Azerbaycandanam Hint filimlerini sevirem ve bu filimi sebirsizlikle gozleyirem

 5. Həsənova Əsmər says:

  salam men Azerbaycandanam size bir sual vere bilerem Bu filimlerde niye sikişmə yəni sex yoxdur

 6. Gunel Qasımova says:

  Harika bir dizi izlenmeli bence, askin en temiz saf hali , suan 276 bolumdeyim her bolumunde ne olacak diye merakla izliyorum. Buarada Azerbaycandan yazıyorum.hint dizileri benim tutkum ayrica burdan yazmislar baskasiyla neden dizi cekmis bir kere drasti yani madhu madhubala dizisnin cekimindün once cekilmisti bu dizi vivian da vampir dizisini cekiyordu vivianin vampir dizisinin finalinde drasti yani madhu ve sanaya irani yani khusimiz konuk oyuncuydu

 7. Hint hayranı says:

  Bence en güzel madu ve arkeydi ama buda çok güzel beğendim

 8. AYŞE says:

  Bu dizinin konusu güzel olabilir ve Abhınav Shukla başrollde olsa daha güzel olurdu saten sanatçılar bu dizide acemi galiba birbirine bakmaktan başka birşey yapmıyorlar ben genede hint dizileri çok seviyorum bu dizide biraz sıkıldım amma genede Teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *