Hint Dizisi – Yalancı Bahar Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Sensiz olmaz isimli dizinin final bölümünün verilmesiyle Kanal 7 ekranlarında yeni bir Hint dizisi başladı. 10 Haziran günü ilk bölümü yayınlanan “Madhubala” Yalancı Bahar isimli dizi hakkında sizlere biraz bilgi vermeye çalışacağız. Dizinin konusu nedir? Dizi Kadrosu kimlerden oluşmakta? Tüm sorularınıza yanıt bulmak için yazımızın devamını okuyun.

Yalancı Bahar Dizisi Hakkında Genel Bilgiler:

Yalancı Bahar Dizisi
Yalancı Bahar “Madhubala, popüler Hint dizilerinden birisidir. Dizinin her bölümü ortalama 22 dakikalık kısa sürelerden oluşmaktadır. Yalancı Bahar “Madhubala”, iki sezondan oluşmaktadır. Birinci sezon 490 bölüm, ikinci sezon ise 158 bölümdür. Toplamda 648 bölümden oluşan dizimizi kısa bölümlerden oluşması hasebiyle birkaç haftada bitirebilmemiz mümkündür. Dizinin içeriği sizin için çok heyecan verici ve sürükleyici olabilir. Romantik dizileri sevenler için Yalancı Bahar “Madhubala” mükemmel bir seçim olacaktır.

Madhubala
Madhubala Ek Ishq Ek Jonoon isimli dizi, Bollywood 100. Yıl kutlamaları için özenle hazırlanmıştır. Dizi ilk bölümlerde biraz sıkıcı olabilir. Başrol oyuncuları biraz geç devreye gireceklerdir. 9 bölümde dizinin başrolünde oynayan kız oyuncu, 21 bölümde ise erkek oyuncu görülür. İlk 50 bölüm hareketsiz ve heyecansızdır. Ancak işlerin değişmesi 50 bölümden sonra gerçekleşir, dizi adeta boyut atlar.

Madhubala Konusu
Başrolleri paylaşan iki oyuncuyu anlamadan diziyi anlayabilmek neredeyse imkansız. “Rishabh Mohan Kundra” çok ünlü bir film yıldızıdır. Maddi olarak çok zengin bir insan olan “Rishabh Mohan Kundra” insani bir takım duygulardan yoksundur. Çevresinde ilgi uyandıran ve saygı gören bir insan olmasına karşın aslında küstah, şımarık ve kendini beğenmiş birisidir.

Madhubala Oyuncuları
“Madhubala Rish Kundra” ise onun tam tersidir. O insani duygularla dolu ve adeta feleğin çemberinden geçmiş denilebilecek bir kızdır. Madhubala, bir film setinde doğmuş ve büyümüştür. Her bakıma güzel ve alımlı olan bu kız bir güzellik salonunda orta sınıf bir işçi olarak çalışmaktadır.Madhubala’nın amcası olan Mukand’a çarpıp kaçan Rishabm Mohan Kundra üç gece nezarethanede tutulduktan sonra serbest bırakılır. Serbest bırakılmasında siyasi gücünün yadsınamayacağı düşünülen Rishabm Mohan Kundra’nın küstah tavrına karşın Madhubala çok öfkelenir ve intikamını almak için elinden geleni yapacağına kendine söz verir. Bu olayların gelişmesiyle Madhubala nişanlısından ayrılmak zorunda kalır.

Madhubala Dizi
Gelişen olaylar Madhubala ve Rishabm Kundra’yı evliliğe kadar götürür. Neticede evlenirler. Karısına eziyet eden ve ondan hoşlanmayan Rishabm Kundra zamanla Madhubala’ya aşık olur. Bu aşk hikayesi, diyebiliriz ki dizinin en can alıcı ve en etkileyici noktasının doğduğu yerdir. Ancak bu aşkı kıskananlar ve çekemeyenlerde yok değildir. Rishamb Kundra’nın eski sevgilisi “Deepali” onların mutluluğunu bozmaya adeta ant içmiştir. Ayrıca Rishamb Kundra’nın babası ve üvey kardeşi de bu romantik aşk hikayesinden pek memnun değillerdir. Ve oyunun seyrini bozmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Aşkın, intikamın, entrikaların bol olduğu bir dizi olduğunu söyleyebiliriz.

Yalancı Bahar Dizisi Karakterleri:

Vivian Dsena (Rishabn Kundra)
Drashti Dhami (Madhubala Malik)
Aarti Puri (Trishna Malik)-Madhubalanın ablası.
Pallavi Purohit (Padmini)- Muhdubala’nın annesi.
Rakhee Tandon (Roma Malik)- Madhubala’nın kuzeni.
Bhupinder Singh (Shamsher Malik)- Madhubala’nın amcası.
İndresh Malik (Bitto Sharma)
Seema Mishra (Deepali)- RK’nin eski sevgilisi
Manish Naggdev ( Mukund Dixit)- RK’nin çarptığı çocuk ve Madhubala’nın nişanlısı
Subhangi Dixit- Mukund’un annesi
Bay Dixit- Mukund’un babası.
Gunjan Utreja (Abhay Kapoor)
Shama Deshpande (Randa Mohan Kundra)
Tanvi Thakkar (Sweet Sharma)
Ada Khan (Tamanna)
Swati Anandd (Leelawati Betto)- Bittuji’nin hanımı.
Sheetal Thakka (Tara Bhanu Pratab Singh)
Jimit Trivedi (Ashok)
Ravi Khanvilkar (Jugnu Kushwa)- RK’nin amcası
Shalini Arora (Jaya Bhattacharya)-Hala

Yalancı Bahar Dizi Künyesi:

Yönetmen: Prasad Gavandi ve Amit Malik
Yapım Tarihi: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014 Yılları arası.
Dizi Türü: Romantizm ve dram.
Orijinal isim: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon
Başrol Oyuncuları: Vivian Dsena ve Drashti Dhami

Not: Hint Dizileri isimli listemizde hoşunuza gidebilir.

49 comments on "Hint Dizisi – Yalancı Bahar Konusu ve Oyuncuları"

 1. Anonymous says:

  ben yalanci bahari cok seviyorum. en cokda arkey ve madhunu

 2. metanet says:

  ben yalanci bahari cok seviyorum. en cokda arkey ve madhunu

 3. Anonymous says:

  Yalancı bahar dizisi çok güzel ve başrol oyuncusu EK harika

 4. durga says:

  Ben de gerçekten çok ama çoooooooooooooooook beğendim keşke ben madu kadar şanslı biri olabilsedim.??????????

 5. bahar candan says:

  semıyorum
  cunku irenc

 6. Anonymous says:

  ben aciksasi bilemiyorum siz onu bunu bosverin su senarist kim ya

 7. maryamiran tabriz says:

  Rkvemaduyu cok seviyorum onlarbenim askm hep devam etsin.maduverkdan yeni dizi ekrana getirin rija ediyorum onlar hep benim kalbimda cok seviyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *