Hollywood Yıldızlarının Oynadığı Türk Korku Filmi: Magi

0/5 Votes: 0
Report

Description

Magi, korku filmlerinin ünlü yönetmeni Hasan Karacadağ’ın en önemli filmlerinden biri olacak gibi görünüyor. Ünlü oyuncuları kadrosunda barındıran ve Hollywood filmlerinde görmeye alışık olduğumuz isimleri kadrosunda bulunduran Magi, korku severlerin heyecanla beklediği yapımlar arasında yer alıyor. Magi, 29 Nisan’da gösterime girecek. Hollywood Yıldızlarının Oynadığı Türk Korku Filmi: Magin isimli film tanıtımımıza YORUM yapabilirsiniz.Türk korku filmi: Magi filmi konusu ve yorumları;

Magi Filmi Konusu

Magi filminde, Maria İstanbul’da İngilizce öğretmenliği yapmaktadır. Mutlu bir hayatı olan Maria hamile kalmıştır. Maria’nın New York’ta bulunan gazeteci kardeşi Olivia Watkins, kardeşinin çağrısı üzerine hızlı bir şekilde İstanbul’a gelir. İstanbul’a geldiği gün kardeşinin esrarengiz ölümüyle sarsılan Olivia Watkins, geri dönmeyerek bu sır dolu ölümü araştırmaya karar verir.

Olivia Watkins bu esrarengiz ölümü araştırırken kendisini gizemlerle dolu bir hikayenin içinde buluyor. Artık bu olaydan geri dönüş yoktur ve tüm korkularla yüzleşmenin zamanı gelmiştir. Bu esrarengiz olaylar örgüsünü aydınlatmak hiç de kolay olmayacaktır.

Magi filmi özellikle kadrosuyla ses getirecek bir yapım olacak. Yayınlanan fragmanı ile de büyük beğeni toplayan film, yerli korku sinemasının temel taşı olan serilere imza atan Hasan Karacadağ’ın olması nedeniyle de heyecan uyandırıyor. Filmin gösteriminin sürekli ertelenmesi izleyiciler tarafından tepkiyle karşılandı ancak artık gösterime belirlenen tarihte girecekmiş gibi görünüyor.

Magi Filmi Oyuncu Kadrosu

magi filmi oyuncuları
Magi filminde yönetmenliği üstlenen Hasan Karacadağ, aynı zamanda senaryoyu da kaleme almıştır. Filmde oyuncular ve rolleri şu şekildedir:
Michael Madsen (Lawrence Irlam)
Lucie Pohl (Olivia Watkins)
Brianne Davis (Maria Watkins)
Dragan Micanovic (Deyran)
Stephan Baldwin
Kenan Ece

Magi Filmi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *