Incorporated Konusu ve Oyuncuları – Yabancı Dizi

Incorporated, ABD’nin Syfy kanalında yayınlanmaya başlayacak olan drama türündeki dizidir. Dizinin başlangıç tarihi 30 Kasım 2016 olarak açıklanmıştır. Dizi bünyesinde gerilim, casusluk, bilim kurgu ve aksiyon öğelerini barındırmaktadır. Her bölümü yaklaşık 42 dakika sürmesi planlanan yapımın ilk sezonunun 10 bölüm süreceği belirtildi. Dizinin idari yapımcılığını Ben Affleck, Matt Damon, Jeniffer Todd gibi önemli isimler üstlenmektedir. Üretimi Pearl Street Films tarafından gerçekleştirilen yapım büyük bir heyecanla beklenmektedir.

Incorporated Konusu:

incorporated-konusu
Incorporoted dizisi gelecek bir dönemde geçecek. Zaten bilim kurgu yapımlarıyla nam salan Syfy kanalının çizgisinden ödün vermediği yapım, gelecekteki dönemde şirketlerin sınırsız güce sahip olmalarıyla başlamaktadır. Bu denli güçlü şirketlerin olduğu dönemde Ben Larson isimli bir kişi sevdiği kadını kurtarabilmek için başka bir şirkete casus olarak sızması anlatılmaktadır.

incorporated

Ben Larson, sevdiği kadını kurtarmak için her türlü mücadeleyi göze almıştır ancak onun bu mücadelesi son derece ölümcül sonuçların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Onun bu çabası kendi hayatı için önemli olsa da bazı gerçekleri keşfetmesi büyük problemler yaşanmasını sağlayacaktır. Artık Larson için mücadeleden geri dönüş imkânı kalmamıştır. Bu diziyle birlikte gelecek yıllarda ortaya çıkması ön görülen şirketlerin egemen olduğu dünya gözler önüne serilmektedir Incorporated dizisi için kamera karşısına şu isimler geçmiştir:

Incorporated Oyuncuları / Karakterleri:

Ben Larson (Sean Teale):

ben-larson
Dizide Ben Larson karakterine Venezuela asıllı İngiliz aktör Sean Teale hayat verecektir. Daha önce Reign, Skins, The Bible, Ölümcül Takip gibi yapımlarda rol alan 24 yaşındaki oyuncu başarılı performanslarıyla dikkat çekmiştir. Bu projenin en önemli isimlerinden biri olan Teale’nin göstereceği performans merakla bekleniyor.

Julia Ormond (Elizabeth Krauss):

julia-ormond
Yapımda Elizabeth Krauss karakterine İngiliz oyuncu Julia Ormond hayat vermektedir. 54 yaşındaki tecrübeli isim daha önce Marilyn İle Bir Hafta, Sibirya Berberi, İhtiras Rüzgârları, Benjamin Button’ın Tuhaf Hikâyesi gibi önemli yapımlarda rol almıştır. Bu yapımda da oyunculuğu ve tecrübesiyle ön planda olacak gibi görünüyor.

Allison Miller (Laura Larson):

allison-miller
Dizide Laura Larson karakterine 31 yaşındaki ABD’li oyuncu Allison Miller hayat verecektir. Dizilerin aranılan isimleri arasında yer alan Miller, daha önce Go On, Terra Nova, Desperate Housewives, Kings, Private Practice gibi dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu için bu yapım oldukça önemli.

Dennis Haysbert (Julian Morse):

dennis-haysbert
Dizide Julian Morse karakterine 62 yaşındaki ABD’li oyuncu Dennis Haysbert hayat verecektir. Tecrübeli oyuncu daha önce The Unit, Cennetten Çok Uzakta, Özgürlüğün Rengi, Mutlak Güç, 13. Kat gibi önemli projelerde yer almıştır. Yönetmenlik tecrübesi de bulunan Haysbert, diziye güç katacak isimler arasında yer alıyor.
Incorporated dizisi yayınlanan ilk fragmanı ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Güçlü bir kamera arkası ekibe sahip olan dizinin elde edeceği izlenme oranları gelecek sezonlar hakkında önemli bir done olacaktır. Bakalım Syfy bu bilim kurguyu da zirveye taşıyabilecek mi?

Incorporated Fragmanı:

Bir cevap yazın